Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Placené tipy v Česku

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Placené tipy v Česku

Poslaťod zdenda204 » 1. Dec 2016, 17:46

Ahoj, přišlo mi na mail pár nabídek které mě zaujaly a tak to procházím jestli to není podvod, ale zároveň bych asi potřeboval i váš názor (Proto to snad nevyzní i jako reklama).
Dřív mi chodil spam na Vojtovo sázení které mě nijak nezaujalo a tak to jsem nechal být. Teď přišly HurvajzTipy, které se i odkazují na verifikace.com. Co jsem se u vás dozvěděl a následně prověřoval, tak nevím jestli do toho jít. Výsledky mají sice relativně pěkné a mají sem tam i nějakou prohru, ale třeba registrační údaje webů jsou pofidérní. U Hurvajze by prý měli být tři chlapi - Honza, Zdeněk a Radek, ale web je na (podle mě) fiktivní osobu Martin Hurvajz.
Co se tě verifikace týče, tam je v obchodních podmínkách název nějaké společnosti registrované v Americe co jsem tak dohledal a info o registraci domény nic moc...

Jde mi tedy o radu zda do toho jít, jestli to někdo zkoušel... Nějaká ta koruna by se mi hodila, ale dávat prachy někomu kdo se pak už neozve a nebo bude dávat čistě náhodné tipy...
Díky moc za váš názor.
zdenda204
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Dec 2016, 17:40

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 2. Dec 2016, 13:10

zdravím,

vyzerá to celkom lacne urobené. Určite sa do toho netreba hrnut. Ja osobne neodporúčam takéto stránky. Ja som sa tam teraz registroval, ale neprišiel mi žiadny overovací e-mail. Vám prišiel takýto e-mail? Nevidím ani tu ich verifikáciu. A to, že si niekto vytvorí stránku, kde napíše Radek Honza a já je čisto marketingová záležitosť. O dôvod viac nedôverovať tejto stránke.

Mne to príde skôr tak, že sa snažia získať e-maily a potom ich využívať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod zdenda204 » 2. Dec 2016, 23:14

Z té verifikace mi nic nepřišlo, od toho hurvajze každej den něco. Včera info že budou rozdávat "členství" pěti výhercům (samozřejmě jsem nebyl mezi nimi) a dnes viz dole ( základ stejný, jen se sem tam něco v mailu změní)
Asi na české scéně nic moc nehledat a radši mrknout tedy na blogabet, že?
Vydělej si s námi každý měsíc 10 000,- kč!
Naše tipy jsou ověřené. Zasíláme odkaz na verifikaci.

Přidej se k nám na hurvajztipy.cz
Pokud se přidáte tento týden, dáme Vám k měsící prosinec i leden!
S pozdravem Honza, Radek a Zdenda - hurvajztipy.cz
zdenda204
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Dec 2016, 17:40

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 2. Dec 2016, 23:43

tak stále je to o tom, že ty čo tipujú dobre, tak nepotrebujú tipy predávať. Samozrejme nájdu sa aj taký čo predávajú ale neviem či by som niekomu takto dôveroval. Skúsiť šťastie na blogabete môžete, ale ja vás v tom podporovať určite nebudem.

On môže mať aj dobrú sériu, ale ak začnete od istého bodu u dotyčného tipovať, tak ako zákon schválnosti je, že sa mu až tak nedarí. Je to veľké riziko a treba na to aj nejaký kapitál.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod lukas » 3. Dec 2016, 19:02

Já jsem si tipy zaplatil, dokonce jsem jeden z 5 vylosovaných, co budou mít členství na celý rok za 990kč. Teď ale právě váhám, jestli to opravdu nebudou zloději.
lukas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 3. Dec 2016, 19:01

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 3. Dec 2016, 22:17

Jasne ze je to odrb. Je to len marketingovy tah. Ja som totiz tiez jeden z 5 vyhercov :-)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Quitore » 3. Dec 2016, 23:53

Tak by me zajimalo kolik "stastlivcu" se vlezlo mezi tech 5 vyvolenych, protoze ja jsem taky jeden z nich :)

Zkousel jsem najit nejake recenze na netu od lidi, co uz s touhle strankou maji zkusenosti, ale zatim jsem nic neobjevil.
Quitore
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Dec 2016, 23:50

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Antonín » 4. Dec 2016, 10:15

Já jsem taky mezi vylosovanými. To ale ještě neznamená že je to podvod. To může být akorát marketingový tah, jakým způsobem chtějí oslovit co nejvíce zákazníků a nabídnout své služby. Zatím tu nenapsal nikdo, kdo by podle nich nějaký tiket vsázel.

Mě je celkem jedno, jestli je za projektem Franta, Pepík nebo Lojza. Důležité je jestli tipy vycházejí tak jako ve verifikaci (posílají stejné tipy co jsou ve verifikaci). Nevím jak by se ta verifikace dala falšovat...

Takže jestli máte někdo zkušenosti se sázením těch tipů napište... Jinak je ta debata celkem bezpředmětná. Jediné na čem záleží - jestli se tipy shodují s verifikací (a tím pádem vydělávají peníze)...

Díky!
Antonín
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Dec 2016, 10:09

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod lukas » 4. Dec 2016, 21:38

Jak říkám, tipy jsem si zaplatil, tak jsem zvědavý, jestli nějaký tip vůbec pošlou, když tak vám dám vědět. Snad jsem nenaletěl :bang: :bang: :bang: :bang:
lukas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 3. Dec 2016, 19:01

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Antonín » 4. Dec 2016, 23:42

A kdy jste to Lukáši objednával? Popřípadě jak dlouho už na tip čekáte? Díky
Antonín
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Dec 2016, 10:09

Ďalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť