Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Placené tipy v Česku

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 23. Dec 2016, 1:53

lukas píše:Já jsem se pro jistotu držel trochu při zemi


Jej, to je škoda. Tak se příště nebát a naprat to tam pod tlakem. Taky mám často strach a pak o podle toho dopadá. Akorát jsem nasr*nej, že jsem to nedal za víc :-) Asi tak za jak dlouho po zaplacení jsi měl aktivní účet? Jsem předevčírem posílal peníze a zatím žádná reakce. Chodí tipy i na mail nebo jen na ty jejich stránky?
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Jedicz » 23. Dec 2016, 16:42

Ahoj, taky jsem byl v seznamu vyhraných.

Zdá se to hodně hodně podivně, všude budou asi nasazení lidi, i tu si myslím mezi uživateli. A mají pod palcem více servisů najednou, vždy se pak nějaký zruší založí nový...

Verifikace.com jsem slyšel, že je taky dost pofiderní (podvod?). Navíc je tam směrovaná betliga.cz , což byla myslím také nějaká zrušená poradna.

Navíc získali můj email nějakým pochybným způsobem, že sem se registroval někde u nějakého jiného (např. Profesionálního sázkaře, který chce abych se registroval u bet at home a pod) a zaslali mi nabídku na jejich servis.

Ted mě ještě zarazila další věc, založili si již nyní facebook https://www.facebook.com/hurvajztipy/ a mají 180 liku a asi 50 pozitivních komentářů hned. To mi přijde také hodně divné.
A také cenzura, mažou příspěvky, jako u jiných případů.

=> že se bude jednat o další podvod
Jedicz
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Dec 2016, 21:48

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 24. Dec 2016, 1:36

Tak se obávám,že Hurvajz tipy, to zas bude jeden velkej podvod a sakra dobře udělaný. Peníze jsem poslal,ale bez reakce. Na mail neodpovídaj a spamujou mi mailovou schránku drze,vesele dál. Na Facebooku si mažou negativní komentáře. To je hnus. Stále nemám aktivní tipy, resp. účet a nevěřím tomu, že tomu bude jinak. Začínám být akorát nasra*ý, hlavně na sebe a svojí blbost, svoji nenažranost..Komunikace nulová. Úspěšný sázkař by si platit prostě neměl.
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod hurvajztipy » 24. Dec 2016, 8:41

Těžko se mi věří, když čtu vaše příspěvky. Zkrátka český národ, který označí naší skvělou práci ihned za podvod. Za 5 měsíců máme přes 450 odběratelů. Poskytujeme každý měsíc plusové tipy (zatím se nám daří podle plánu) a se zákazníky komunikujeme. 1) Na webu máme účet, který je nyní aktivní a který využíváme. 2) facebook příspěvky máme od lidí, kteří nás využívají a kterým jsme napsali, aby se k nám přidali 3) máme limit přes 10 tisíc za prosinec, tipy logicky neposíláme 4) pokud máte problém s platbou, logicky nezačnu psát na forum o podvodech, ale napíšu na kontakt, který je uvedený na webu. Chyb může být vždy několik, např. že chodí potvrzení o platbě do spamu - schválně jste využil starou nabídku, která už nyní neplatí, protože jste viděl, že nám to funguje (což je pěkně neslušné) - nemusí Vám chodit email atd.... 5) platba může trvat až pět dní... Na to by chtělo příště myslet. Díky, Honza (kluci@hurvajztipy,cz)
hurvajztipy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Dec 2016, 8:34

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 24. Dec 2016, 9:47

Pises iba to co chces. Ja ta prakticky nesledujem lebo ty co si vedia zarobit tipovanim tak nemusia ponukat tipy na predaj. Ale to som odbocil.

Nevyjadril si sa k tomu ze vyhrava kazdy 5ty. podla prispevkov vyhrava kazdy jeden. Co na to povies?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod lukas » 24. Dec 2016, 11:57

MartinLu: Tipy jsem platil někdy o víkendu a první tip mi pak přišel někdy v úterý nebo ve středu, už nevím přesně, ale bylo to z toho důvodu, že předtím žádné tipy nedávali. Jinak stránky jim teď nefungují, takže všechny tipy posílají na email.
lukas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 3. Dec 2016, 19:01

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Petr1 » 25. Dec 2016, 9:37

Hurvajztipy je klasický podvod. Na webu nemají IČO ani obchodní podmínky, protože žádní tři studenti ve skutečnosti neexistují. Doména registrovaná na vymyšlené jméno. Verifikace je kompletně zfalšovaná, používají tam vymyšlený kurzy, takže reálný zisk je asi 60% než to co tam uvádějí.
Verifikace.com je podvodná stránka, stačí použít google

http://sazej-jako-hobby.webnode.cz/port ... ikace-com/
https://www.facebook.com/Hodnotenia-Tip ... 861449421/
https://www.facebook.com/Sázíme-Verifikacecom-je-podvod-1403664689649929/?fref=ts

Kdyby byla verifikace.com seriózní stránka, tak by jim tam nedovolili používat vymyšlený kurzy. Ale kdo je majitelem této stránky? Anonymní firma z Austrálie, a protože Hurvajztipy jsou taky anonymní, tak si tu verifikaci mohli klidně založit sami. Hlavně, že tam cosi kecaj o důvěře a ochraně klienta, kecy v klecy, chrání akorát sami sebe.
Petr1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25. Dec 2016, 9:17

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod hurvajztipy » 27. Dec 2016, 17:24

To napsal někdo, kdo ve skutečnosti píše pod anonymním profilem a naše členství nikdy neměl. Tak když s námi máte problém, rádi se s Vámi sejdeme :) proč pořád házíte špínu a paty nevytáhnete? Závist nebo duševní nemoc? Jako příklad uvedete anonymně udělané stránky na facebooku, kde je cílem pouze špinit a pomlouvat - nenávist z toho jenom čiší. Když je náš projekt podvod, proč nejdete na policii? Proč proti tomu nebojujete a pořád jen kydáte špínu a u toho to končí? Martin, hurvajztipy.cz :applause: :applause: :applause:


Petr1 píše:Hurvajztipy je klasický podvod. Na webu nemají IČO ani obchodní podmínky, protože žádní tři studenti ve skutečnosti neexistují. Doména registrovaná na vymyšlené jméno. Verifikace je kompletně zfalšovaná, používají tam vymyšlený kurzy, takže reálný zisk je asi 60% než to co tam uvádějí.
Verifikace.com je podvodná stránka, stačí použít google

http://sazej-jako-hobby.webnode.cz/port ... ikace-com/
https://www.facebook.com/Hodnotenia-Tip ... 861449421/
https://www.facebook.com/Sázíme-Verifikacecom-je-podvod-1403664689649929/?fref=ts

Kdyby byla verifikace.com seriózní stránka, tak by jim tam nedovolili používat vymyšlený kurzy. Ale kdo je majitelem této stránky? Anonymní firma z Austrálie, a protože Hurvajztipy jsou taky anonymní, tak si tu verifikaci mohli klidně založit sami. Hlavně, že tam cosi kecaj o důvěře a ochraně klienta, kecy v klecy, chrání akorát sami sebe.
hurvajztipy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Dec 2016, 8:34

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 28. Dec 2016, 11:22

takže hurvajztipy nereagovalo na moju otázku. Opäť sa mi potvrdilo, že odpovedáte iba na čo chcete a okrem toho ešte aj od veci.

vyhovárať sa na anonymní profil je absurdné. Pre vašu informáciu, kto by už len s tým chodil na políciu? ty sa tým ani nebudú zapodievať. Prečo hovoríte, že anonymne udelané stránky? Však vy nemáte na stránakch ževraj ani IČO atď.

Ak do konca roka 2016 tu nebude normálne vyjadrenie - vrátane mojich otázok, tak potom užívatela hurvajztipy zablokujem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Petr1 » 28. Dec 2016, 21:22

hurvajztipy píše:To napsal někdo, kdo ve skutečnosti píše pod anonymním profilem a naše členství nikdy neměl. Tak když s námi máte problém, rádi se s Vámi sejdeme :) proč pořád házíte špínu a paty nevytáhnete? Závist nebo duševní nemoc? Jako příklad uvedete anonymně udělané stránky na facebooku, kde je cílem pouze špinit a pomlouvat - nenávist z toho jenom čiší. Když je náš projekt podvod, proč nejdete na policii? Proč proti tomu nebojujete a pořád jen kydáte špínu a u toho to končí? Martin, hurvajztipy.cz :applause: :applause: :applause:
[/quote]

Řiká kdo? Anonym z Hurvajztipy, který píše pod anonymním profilem. Máš nějakou duševní nemoc, že jsi založil stránku na vymyšlený jméno? Z čeho máš strach? Lidi se vás ptali na facebooku, kde se váma můžou v Praze potkat a všechno jste smazali, děláte jenom machry, ale jste posraní a zalezlí doma. Ale všechno jednou končí...brzo uvidíte 8-)
Petr1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25. Dec 2016, 9:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia