Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Placené tipy v Česku

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MirkoR » 3. Jan 2017, 5:47

Hurvajtipy je obycajny podvod od vojtovo sazeni. Verifikace je tiez ich. Vsetky kurzy tam maji vymyslene niekde aj o 0,50 . Ked to tam napisete na ich facebook stranky tak vas hned zablokuju . Vojto Kazda uz dlhu dobu sa takto zivi ojebavanim . Vcera mi zase prisiel mail od hurvajz aj ked som sa tam nikdy neregistroval len na vojtovo sazeni. Staci si pozriet na facebooku stranku hodnotenia tiperov a tam je toho dost o tomto hajzlovi.
MirkoR
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Jan 2017, 5:40

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Sportipy » 3. Jan 2017, 15:18

Ahoj kluci,

krátce k Hurvajztipům.

1, odkud mají váś mail?
2, na eebu nejsou obchodní podmínky
3, verifikace na webu verifikace.comm(vlastníkem je Vojtěch Kazda - vojtovosazeni)

Nic neplatit!!!!!!!!! Pokud nechcete přijít o své peníze, maily ignorujte. Pokud je nechcete dál dostávat, pohrozte jim udáním na Úřadě ochrany osobních údajů!

Pokud chcete férové sázkové poradenstvim, mrkněte na náš web www.sportipy.cz , nebo napište mail na info@sportipy.cz . Za 70 Kč na měsíc a lepší sluźby jinde nedostaneš ani za 1000 Kc. ;-)
Sportipy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Jan 2017, 15:14

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod oorac » 5. Jan 2017, 9:49

Já s nimi mám tuto zkušenost, za prosinec jsem s nimi vydělal přes 10.000,- a vše sedělo tak jak má, nyní však v lednu je zkreslení verifikace a jsme v mínusu, je sice začátek měsíce, ale nějak se mi nezdá toto všechno, hlavně nechápu, jak je možné, že prosinec byl úplně v pohodě a leden už je v prdeli.
oorac
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Jan 2017, 9:41

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 24. Jan 2017, 15:57

Ahoj lidi,
musím se tímto způsobem vyjádřit o Hurvajz tipech. Jasně, dnes je to teprve měsíc,co jsem s nimi (24.12.-24.1.), takže na nějaké velké hodnocení je jistě brzy. Je tu ale jedna věc, kterou chci říct.

Pod pojmem podvodník si představuji člověka, který se mnou nějakým způsobem vyj*be. To v praxi znamená, že si třeba vezme peníze a služby nedodá, vezme peníze, dá jeden ušmudlený tiket a čau - nezájem. Popřípadě má lživé statistiky, mínusové, a na základě toho snaží se obohatit na druhých. To se ale o Hurvajzech nedá tak úplně říci. Za své peníze skutečně dostane služby, které nabízejí, o to tu jde.

Faktory, které dost ovlivňují názor, hodnocení na ně samotné:
1. faktor: Verifikace.com. Tato stránka,jak mnohý z Vás víte, je spojována s různými podvody,upravování kurzů a podobně, tzn. ten, kdo se tam registruje je automaticky podvodník? I já sám jsem se tam chtěl registrovat, abych si vedl své osobní statistiky, takže bych byl hned podvodník? Faktem je, že jsem se mylně domníval, že i oni asi budou, když na verifikaci byly úplně jiné kurzy, dokonce některé proherní typy tam nejsou dodnes,ale to jsou asi 2-3. Otázkou je,do jaké míry to ovlivňuje samotný vlastník stránek a do jaké míry to olivňuje Hurvajz.

2. faktor: Mazání komentářů na facebooku. To mi nepřijde zrovna moc férové, každý by měl umět přijmout kritiku a nebo na ni nějakým způsobem reagovat, hlavně veřejně. Faktem je, že nikdo nechce negativní komentáře, je tu totiž riziko, že přijdete o kšeft potencionálních zákazníků. Taky tu hraje i do jisté míry faktor - Cenzura Facebook. I na internetu (web o čajích) jsem se setkal, že mi mazali negativní komentáře na čaje, pak mi ale volali a řešilo se to telefonicky. Takže se to dá pochopit, ale není to zrovna férové jednání.

3. faktor: Komunikace. Samotná, počáteční komunikace nebyla zrovna ideální. Odeslal jsem peníze a nic se nedělo, nikde žádné potvrzení, nic prostě. Nereagovali na maily a místo toho, abych se dočkal odpovědi, tak mi posílali vesele dál ty svoje maily členství za super cenu. Až po několikátém bombardování emaily z mé strany a především díky reakci zde na fóru se to hnulo. Jestli to takto mají i ostatní, tak se nedivím.

4. faktor: Seznam vybraných. Zrodil se jakýsi seznam vybraných - takz. 5 výherců, kteří dostanou tipy v akci na rok a podobně. Nechápu, proč se píše, že je pět vybraných, když to dostalo asi 500 lidí. Tato informace se roznese a pak to akorát budí dojmem podvodu, jak nalákat důvěřivé dušičky. Nechápu strategii tohoto typu marketingu. Pokud by se celoplošně vybralo a rozeslala akce všem, že dostanou na rok,tak ok,ale vybrat jakože 5 lidí a přitom to nabídnou mnohem více lidem :D Není to úplně šťastná volba, jak nalákat lidi, ale budiž.

Nicméně, je tu jeden důležitý faktor, který tyto faktory strčí do kapsy a všechny další, je to ziskovost. Hurvajz tipy mají prokazatelný zisk - hovořím z vlastní zkušenosti a nejsem sám. Nevím kolik to přesně dělá, bude to o něco méně, než je ukázaný na verifikaci, ale to je úplně jedno. Jde tu o to, aby tu byl zisk a ten tu je. A i na těch 10k se nakonec dostanete. Za své peníze dostanete slušné tipy a každý měsíc jste v plusu. I po dosažení takzvané 10k hranice, která je trošku zkreslená na verifikaci, stále posílají tipy. Nemůže se dařit pořád tak,aby vše vycházelo na 100%, ale je vidět, že kluci nad tím přemýšlí, že si s tím dávají práci a chtějí nejen sobě, ale i nám vydělat.

Ze začátku jsem byl dost skeptický, počáteční problémy v komunikaci, různé negativní komentáře na jejich stranu.., přitom ty negativní komentáře dost často přicházejí jen od lidí, kteří je nevyzkoušeli a nebo od lidí,co mají negativní zkušenosti s lidmi, co právě nabízejí takové služby a nebo jen došlo k takzvanému šumu nebo nedorozumění. Faktem je, že jejich hodnocení dost ovlivňují mnou vybrané čtyři faktory. Kdyby lidé Hurvajze totiž vyzkoušeli, tak zjistí, že to má smysl, že to je výdělečný. Jsem poslední člověk, který by se chtěl zastávat cizích lidí, který osobně neznám, ale když vidím,že to smysl má, že mají výsledky, tak jsem rád, že jsem u nich.
Na závěr bych chtěl říci, že to, co jsem do nich investoval v počátku, tak už se mi x-krát vrátilo, výsledky mají, tak proč u nich nebýt. Určitě přeji Hurvajzům, aby se jim dařilo i nadále a strčili všechny pochybovače za klobouk. Já už pod tím kloboukem jsem.

S pozdravem

Martin L.
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Advisor17 » 25. Jan 2017, 10:16

READY TO CORRECT SCORE ?
FREE FOR CONFIDENCE TODAY
1. LIKE 2. SHARE 3. INBOX ME to UNLOCK.
TIME 20:30
ODD 8,5
#CORRECT SCORE #WIN MONEY #SUREBET #FIXED MATCH
Facebook.com/freesurebets100
Advisor17
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Jan 2017, 10:11

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Fedor » 26. Jan 2017, 8:36

Mam taku istu skúsenosť s Hurvajzem ako MartinLu87.
Tiež som jeden z tých šťastných :lol: a mám to za 990 Kč na celý rok. ^:)^
Síce dôvera nie je 100% ale po mesiaci som pekne v pluse.
Dobrú skúsenosť mám aj s rusákmi
http://forecastbet.ru/
combo (3 zápasy) kurzy vždy cca 4
Fedor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 26. Jan 2017, 8:22

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod frantisek » 26. Jan 2017, 13:50

MartinLu87 píše:Ahoj lidi,
musím se tímto způsobem vyjádřit o Hurvajz tipech. Jasně, dnes je to teprve měsíc,co jsem s nimi (24.12.-24.1.), takže na nějaké velké hodnocení je jistě brzy. Je tu ale jedna věc, kterou chci říct.

Pod pojmem podvodník si představuji člověka, který se mnou nějakým způsobem vyj*be. To v praxi znamená, že si třeba vezme peníze a služby nedodá, vezme peníze, dá jeden ušmudlený tiket a čau - nezájem. Popřípadě má lživé statistiky, mínusové, a na základě toho snaží se obohatit na druhých. To se ale o Hurvajzech nedá tak úplně říci. Za své peníze skutečně dostane služby, které nabízejí, o to tu jde.

Faktory, které dost ovlivňují názor, hodnocení na ně samotné:
1. faktor: Verifikace.com. Tato stránka,jak mnohý z Vás víte, je spojována s různými podvody,upravování kurzů a podobně, tzn. ten, kdo se tam registruje je automaticky podvodník? I já sám jsem se tam chtěl registrovat, abych si vedl své osobní statistiky, takže bych byl hned podvodník? Faktem je, že jsem se mylně domníval, že i oni asi budou, když na verifikaci byly úplně jiné kurzy, dokonce některé proherní typy tam nejsou dodnes,ale to jsou asi 2-3. Otázkou je,do jaké míry to ovlivňuje samotný vlastník stránek a do jaké míry to olivňuje Hurvajz.

2. faktor: Mazání komentářů na facebooku. To mi nepřijde zrovna moc férové, každý by měl umět přijmout kritiku a nebo na ni nějakým způsobem reagovat, hlavně veřejně. Faktem je, že nikdo nechce negativní komentáře, je tu totiž riziko, že přijdete o kšeft potencionálních zákazníků. Taky tu hraje i do jisté míry faktor - Cenzura Facebook. I na internetu (web o čajích) jsem se setkal, že mi mazali negativní komentáře na čaje, pak mi ale volali a řešilo se to telefonicky. Takže se to dá pochopit, ale není to zrovna férové jednání.

3. faktor: Komunikace. Samotná, počáteční komunikace nebyla zrovna ideální. Odeslal jsem peníze a nic se nedělo, nikde žádné potvrzení, nic prostě. Nereagovali na maily a místo toho, abych se dočkal odpovědi, tak mi posílali vesele dál ty svoje maily členství za super cenu. Až po několikátém bombardování emaily z mé strany a především díky reakci zde na fóru se to hnulo. Jestli to takto mají i ostatní, tak se nedivím.

4. faktor: Seznam vybraných. Zrodil se jakýsi seznam vybraných - takz. 5 výherců, kteří dostanou tipy v akci na rok a podobně. Nechápu, proč se píše, že je pět vybraných, když to dostalo asi 500 lidí. Tato informace se roznese a pak to akorát budí dojmem podvodu, jak nalákat důvěřivé dušičky. Nechápu strategii tohoto typu marketingu. Pokud by se celoplošně vybralo a rozeslala akce všem, že dostanou na rok,tak ok,ale vybrat jakože 5 lidí a přitom to nabídnou mnohem více lidem :D Není to úplně šťastná volba, jak nalákat lidi, ale budiž.

Nicméně, je tu jeden důležitý faktor, který tyto faktory strčí do kapsy a všechny další, je to ziskovost. Hurvajz tipy mají prokazatelný zisk - hovořím z vlastní zkušenosti a nejsem sám. Nevím kolik to přesně dělá, bude to o něco méně, než je ukázaný na verifikaci, ale to je úplně jedno. Jde tu o to, aby tu byl zisk a ten tu je. A i na těch 10k se nakonec dostanete. Za své peníze dostanete slušné tipy a každý měsíc jste v plusu. I po dosažení takzvané 10k hranice, která je trošku zkreslená na verifikaci, stále posílají tipy. Nemůže se dařit pořád tak,aby vše vycházelo na 100%, ale je vidět, že kluci nad tím přemýšlí, že si s tím dávají práci a chtějí nejen sobě, ale i nám vydělat.

Ze začátku jsem byl dost skeptický, počáteční problémy v komunikaci, různé negativní komentáře na jejich stranu.., přitom ty negativní komentáře dost často přicházejí jen od lidí, kteří je nevyzkoušeli a nebo od lidí,co mají negativní zkušenosti s lidmi, co právě nabízejí takové služby a nebo jen došlo k takzvanému šumu nebo nedorozumění. Faktem je, že jejich hodnocení dost ovlivňují mnou vybrané čtyři faktory. Kdyby lidé Hurvajze totiž vyzkoušeli, tak zjistí, že to má smysl, že to je výdělečný. Jsem poslední člověk, který by se chtěl zastávat cizích lidí, který osobně neznám, ale když vidím,že to smysl má, že mají výsledky, tak jsem rád, že jsem u nich.
Na závěr bych chtěl říci, že to, co jsem do nich investoval v počátku, tak už se mi x-krát vrátilo, výsledky mají, tak proč u nich nebýt. Určitě přeji Hurvajzům, aby se jim dařilo i nadále a strčili všechny pochybovače za klobouk. Já už pod tím kloboukem jsem.

S pozdravem

Martin L.



Takže Hurvajztipy doporučuješ ?
frantisek
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Jan 2017, 13:38

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MartinLu87 » 26. Jan 2017, 16:16

frantisek píše:Takže Hurvajztipy doporučuješ ?


Ano, doporučuji je vyzkoušet. Nebál bych se toho. Podvod to není. Za své peníze skutečně budeš dostávat tipy. Neznamená, že to bude každý den. Klidně se může stát, že dva týdny budou pravidelně posílat a pak třeba 7-10 dní pauza. Vždy se tak nějak drží limitu +/- 10k,spíš +. Na verifikaci.com bych moc nehleděl, co se týče profitu, ty kurzy jsou tam různý oproti realitě, je to zkreslený. Třeba já sázel na Wawrinku za kurz 1.68 a oni měli snad 1.60,někdy je maj vyšší, takže asi tak.

Určitě bych se přihlásil na facebook, pokud nejsi. Najdi si je tam. Může se taky stát, že po odeslání peněz se nebude nic dít, jako žádná komunikace, žádné potvrzení. Je dobré se jim ozvat cca po 2-3 pracovních dnech, že si ten a ten a že jsi poslal peníze apod. Piš jim na e-mail. Pokud by se tam náhodou neozvali, což se mi stalo, tak je ještě kontaktuj na facebooku, případně je začni bombardovat e-maily :D

Co se týče tipů na tenis, tak jsou famózní. Začátek měsíce byl opět dost vlažný ( laxní) ,ale konec měsíce opět paráda.

Není pravidlem, že když je někdo na verifikaci.com, že musí být automaticky podvodník. To, že nemá obchodní podmínky a IČO ještě neznamená, že nedostanete to, co si zaplatíte. Šel jsem do toho, vyzkoušel si to a jede to. Počátek nebyl ideální. Různá nedorozumění, možná i trochu měli pech z tlaku veřejnosti a nepřejících lidí, ale tipy chodí, daří se a o to tu jde. Krom těch Hurvajzů bych asi ještě zkusil i " Tenisový TipMaster CZ/SK " ( Tenis má velice dobrý) , fotbal a hokej nedělá on,ale nějaký jeho zdroje, tam to taky není špatný,ale o něco horší, a nebo " Kvalitní Kurzové Sázení " - vše na facebooku.

Každopádně, i když je na facebooku spousta poradců, poskytovatelů tipů, mnozí z nich i pěkní zmr*i, tak Hurvajzové mají stabilní výsledky, žádné výkyvy ( statistika za dva měsíce ). To se ale nedá říci o ostatních ( U TipMastera a Kvalitních tipů) jsem velice krátkou dobu, takže je velice krátká doba na hodnocení.

S pozdravem
Martin L.
MartinLu87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Dec 2016, 13:51

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Bure96 » 26. Jan 2017, 19:49

tie tvoje príspevky vyzerajú ako promo na tie hlupe tipy. Všetko čo si tu napísal mi príde zvláštne akokeby si bol priamo z tejto tipovacej služby.

Existuje veľa verifikačných stránok, takže nechápem prečo išli na tu podvodnícku. Aby sa im dalo veriť, tak nech si tipy overujú niekde inde. Ideál je na oddsportal, kde si vytvoria konto a v určitú hodinu v týždni si odkryjú profil resp tipy, kde si všetci môžu pozrieť historiu.

Inak absolutne neverím ničomu čo si napísal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod Fedor » 26. Jan 2017, 20:03

Máš pravdu. Nepoznáš Hurvajza a ani Martina L. Prečo by si im mal veriť.
Rozhodnuť sa musíš sám.
Tiež som sa veľakrát popálil a len sem tam to vyšlo.
Teraz sa zatial darí.
Dokedy? Uvidíme.
Fedor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 26. Jan 2017, 8:22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť