Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Placené tipy v Česku

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Placené tipy v Česku

Poslaťod MirkoR » 3. Jan 2017, 5:47

Hurvajtipy je obycajny podvod od vojtovo sazeni. Verifikace je tiez ich. Vsetky kurzy tam maji vymyslene niekde aj o 0,50 . Ked to tam napisete na ich facebook stranky tak vas hned zablokuju . Vojto Kazda uz dlhu dobu sa takto zivi ojebavanim . Vcera mi zase prisiel mail od hurvajz aj ked som sa tam nikdy neregistroval len na vojtovo sazeni. Staci si pozriet na facebooku stranku hodnotenia tiperov a tam je toho dost o tomto hajzlovi.
MirkoR
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Sportipy » 3. Jan 2017, 15:18

Ahoj kluci,

krátce k Hurvajztipům.

1, odkud mají váś mail?
2, na eebu nejsou obchodní podmínky
3, verifikace na webu verifikace.comm(vlastníkem je Vojtěch Kazda - vojtovosazeni)

Nic neplatit!!!!!!!!! Pokud nechcete přijít o své peníze, maily ignorujte. Pokud je nechcete dál dostávat, pohrozte jim udáním na Úřadě ochrany osobních údajů!

Pokud chcete férové sázkové poradenstvim, mrkněte na náš web www.sportipy.cz , nebo napište mail na info@sportipy.cz . Za 70 Kč na měsíc a lepší sluźby jinde nedostaneš ani za 1000 Kc. ;-)
Sportipy
Nováčik
Nováčik

Poslaťod oorac » 5. Jan 2017, 9:49

Já s nimi mám tuto zkušenost, za prosinec jsem s nimi vydělal přes 10.000,- a vše sedělo tak jak má, nyní však v lednu je zkreslení verifikace a jsme v mínusu, je sice začátek měsíce, ale nějak se mi nezdá toto všechno, hlavně nechápu, jak je možné, že prosinec byl úplně v pohodě a leden už je v prdeli.
oorac
Nováčik
Nováčik

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia