Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Ktorú stávkovú kanceláriu by ste doporučili?

Tipsport (SK/CZ)
1
33%
Fortuna (SK/CZ)
1
33%
SYNOT TIP (SK/CZ)
0
Nehlasovalo
DOXXbet (SK)
1
33%
Niké (SK)
0
Nehlasovalo
betRing (SK)
0
Nehlasovalo
TIPOS (SK)
0
Nehlasovalo
Betano (CZ)
0
Nehlasovalo
Chance (CZ)
0
Nehlasovalo
SazkaBet (CZ)
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Directore » 21. Feb 2009, 23:38

Môžete zahlasovať a aj napísať prečo. V prípade ak nie je stávková kancelária v zozname tak ju uveďte v príspevku.
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod PSD999 » 16. Okt 2009, 12:27

Ahoj
chcel by som vediet, ktore stavkove kancelarie pri uspesnom tipovani obmedzia vysku max vkladu na zapas. Zatial viem: bwin a expekt. Dakujem pekne za odpoved!
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 16. Okt 2009, 13:55

zdravím,

no takže je to individuálne, ale v podstate drvivá väčšina. To obmedzovanie je tak trošku závislé od viacerých faktorov.

- na ktoré zápasy tipuješ resp. ak tipuješ hlavne na tie, kde sa kurzy menia smerom dole tak tam je dosť veľká pravdepodobnosť, že ta obmedzia

- potom je to závislé aj na výške výhry (ak vyhráš napr. 500 EUR, tak ta stávkové kancelárie ihned obmedzia, ale hovorím to je individuálne)

- potom sú tu napriklad stávkové kancelárie ako nordicbet - ty ta obmedzia prakticky hned ak nie si zo škandinávie

- podobne ako mi máme problem s nordicbet, tak angličania s bwin - ten ich taktiež hned obmedzuje



V podstate to rozdelenie na profesionálne a rekreačné by sa dalo chápať ako limitujúce a nelimitujúce.
Aby som to upresnil, tak nelimituje len 188bet (aziati), Pinnacle (aj pinnacle obmedzuje, ale to je obmedzenie výšky vkladu z 30 000 USD na 20 000 USD), dalej sú to burzy.

V tých stávkových kancelária, ktoré sú určené pre profesionálov nedostanete tak rýchlo limit ako u tých čo sú pre rekreačných. Ale hovorím je to veľmi individuálne a netreba sa tým vôbec zapodievať. Najlepšia stávková kancelária v európe je čo sa týka limitovania je Ladbrokes a potom sú to už len burzy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod PSD999 » 16. Okt 2009, 15:31

Dakujem za info

- na ktoré zápasy tipuješ resp. ak tipuješ hlavne na tie, kde sa kurzy menia smerom dole tak tam je dosť veľká pravdepodobnosť, že ta obmedzia

sustredim sa hlavne na tieto :)

Pinnacle a 188bet su podla mna tiez najlepsie. Skoda toho Nordicbetu, rozmyslal som nad nim tento tyzden, ale asi nic z toho nebude, ked mi daju limit 1€ :)

A The Greek je ako na tom? Dobra z azie je 12bet, ale tam je max stavka 250 €, aspon co mam ja info.
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 16. Okt 2009, 15:50

No áno je to pravda s tým 12bet. Tu sa to dá však trošku obísť. Možno viete, že 12BET poberá kurzy od ázijského giganta IBCbet a od tejto stávkovej kancelárie poberajú kurzy aj mansion88 (ale ta funguje len v explorer a limit je tam tiež tuším 250 EUR) a tu je ešte fun88.com (ale tu neviem aké sú limity - nehral som tam ešte)

Inak najlepší z aziatov je SBObet už len preto, že im nepadá často stránka na rozdiel od 188bet. Inak 188bet prispôsobila svoju stránku nedávno pre europánov http://www.en.188bet.com - takže možno ta nebude tak padať, ale pochybujem. Inak ak by si bol veľky hráč (cca 3000 EUR na zápas) v 188bet a sa ti naozaj darí, tak je veľká pravdepodobnosť, že ti zavedú poplatky pri výberoch.

The Greek je dobrá stávková - oni majú aj limity kdesi vypísané na ich stránke. Ale čo sa týka obmedzení tak tam je to na veľmi dobre úrovni. Určite jedna z tých lepších čo sú u profesionálov. Ale je tam ta blbosť, že musíš svoju stávku potvrdiť takym heslom čo ti pošli v e-maili. V pinne tiež potvrdzuješ stávky heslom. Celkovo ja nemam v láske moc americké stávkové kancelárie - moc klikačiek, kym sa preklikám k tipu. Inak ten soft u thegreek vyzerá lacno, ale je veľmi dobrý, lebo tam ta nič nezdružuje - žiadny flash ani nič podobné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod PSD999 » 16. Okt 2009, 17:04

Dakujem za zaujimave info :)
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod PSD999 » 18. Jan 2010, 19:02

Ahoj,
poznate stavkovu kancelriu (nie betfair atd.), ktora ma najlepsie kurzy na presny vysledok? Napr. Liverpool - Tottenham Exact Score 0 - 2 kurz 11,7 u 10bet. Dakujem.
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 18. Jan 2010, 20:12

s týmto by som ti rád pomohol ale ja neviem. tipol by som si, že to bude nejaká veľká anglická stávková kancelária ako ladbrokes alebo bet365.

daj si stránku: http://beta.betbrain.com

tam v lavo dáš odds, nájdeš si správny zápas a hore potom si môžeš zvoliť correct score. tam sa ti potom ukážu kurzy. Pozreš si takto pár zápas a hned vieš, kde sú najvyššie. Viac nepomôžem
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod PSD999 » 18. Jan 2010, 21:19

*15 to som presne hladal :)
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod stevo » 30. Jan 2010, 19:03

bwin je dobra kvoli bonusu,pretocit na 1.01,ale pozeram ze bet365 aj na ine fora ze viac oblubena,existuje nekde statistika na celom svete,ako hlasuiu ini alebo nieco podobne *35 ,bol by som zvedavi,ako aj orientaciu *28
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Ďalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť