Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Ktorú stávkovú kanceláriu by ste doporučili?

Tipsport (SK/CZ)
1
33%
Fortuna (SK/CZ)
1
33%
SYNOT TIP (SK/CZ)
0
Nehlasovalo
DOXXbet (SK)
1
33%
Niké (SK)
0
Nehlasovalo
betRing (SK)
0
Nehlasovalo
TIPOS (SK)
0
Nehlasovalo
Betano (CZ)
0
Nehlasovalo
Chance (CZ)
0
Nehlasovalo
SazkaBet (CZ)
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod lukask » 21. Sep 2014, 18:02

pecka pomohol si a velmi ! kuknem tu predposlednu :) bet365 je velmi neprehladna
lukask
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Sep 2014, 10:40

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod pucko » 4. Okt 2014, 13:17

[quote="lukask"]cavte prosim vas je dobra podla vas tato stav.kancelaria chcel by som sa tam regnut a podavat cez net uz ma nebavi furt platiti manipulacne poplatky ked idem podat za vyssiu sumu do senku...dakujem za odpoved

betx.sk


A BetX je akože bez MP? lebo ja tam vidím nejakých 5%....
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 4. Okt 2014, 14:30

nie on to tam ani tak nenapísal.

Určite nie je bez manipulačného poplatku. To by bolo :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Dalo » 3. Feb 2015, 21:00

Zdravim borci.. takze hladam stavkovu ktora ma nebude obmedzovat pri kombinovanych vkladoch kde budem davat vklady cca 1000€. Uvediem priklad.. stavkova kancelaria bwin.. chcel som podat zapasy FC Barcelona - Levante 1 VFB Stuttgart - FC Bayern Mníchov 2 Bayern Mníchov - Hamburger SV 1 Real Mdarid -Deportivo 1 chcel som dat 1000€ nedalo potom 650€ tiez sa nedalo. Skuste mi poradit nieco schopne. Co sa tyka live stavok tak tie netipujem. Este by som potreboval aby som mohol vyberat zapasy ktore sa hraju o 3 tyzdne ako napr. pri bwin alebo nike.
Dalo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 3. Feb 2015, 20:55

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 4. Feb 2015, 12:55

ty si dával tie zápasy na jeden tiket chápem to správne? a kombinované je to preto, že si dával bayern mnichov 2x?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Dalo » 6. Feb 2015, 7:54

Ano prestne ako pises... aj ked som nasledne vymazal bayern a uz tam nebol 2x na tikete tak mi dovolilo dat vklad stale len 50€.. nie viac. Rozmyslal som ci by sa dalo dat napr. 20x rovnaky tiket po 50€ ? je to mozne ?
Dalo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 3. Feb 2015, 20:55

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 8. Feb 2015, 15:34

tak s podávaním tých istých tiketov bude vždy problém. Ideálne je to robiť u profesionálov ako je pinnacle. Tam ale možno nenajdeš taku širokú ponuku AKO zápasov a už vôbec nie dopredu.

a BWIN neviem či je dobrá voľba. Oni to tam majú tak divoko. Oni to prerozdelili na trhy a nie každý môže podávať stávky za také peniaze ako občan z iného štátu.

Skúšal si hrať aj v iných stávkových?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Dalo » 15. Feb 2015, 10:19

Hravam na nike.sk kde davam 3 zapasy za (od 700€ do 1000€ zatial som viac nedaval) a zatial som nedostal limt. Na nike mi vadi manipulacny poplatok ktory pri 1000€ nie je malo (60€) Teraz som sa registroval na bet365 tak dufam ze tam nedostanem limit hned ako na bwin.
Dalo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 3. Feb 2015, 20:55

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 16. Feb 2015, 15:21

čo sa manipulačného poplatku týka, tak tipsport ho v piatok 13 zrušil. Tam hrávaš?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Mickey » 16. Feb 2015, 19:03

Dalo píše:Hravam na nike.sk kde davam 3 zapasy za (od 700€ do 1000€ zatial som viac nedaval) a zatial som nedostal limt. Na nike mi vadi manipulacny poplatok ktory pri 1000€ nie je malo (60€) Teraz som sa registroval na bet365 tak dufam ze tam nedostanem limit hned ako na bwin.

V bwin si nedostal osobny limit. Pravdepodobne to bude plosny limit pre Slovakov.
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť