Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Ktorú stávkovú kanceláriu by ste doporučili?

Tipsport (SK/CZ)
1
33%
Fortuna (SK/CZ)
1
33%
SYNOT TIP (SK/CZ)
0
Nehlasovalo
DOXXbet (SK)
1
33%
Niké (SK)
0
Nehlasovalo
betRing (SK)
0
Nehlasovalo
TIPOS (SK)
0
Nehlasovalo
Betano (CZ)
0
Nehlasovalo
Chance (CZ)
0
Nehlasovalo
SazkaBet (CZ)
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod sammy87 » 30. Jan 2010, 23:54

Ahojte,stavkujem na Bwine,ale vyhradne live stavky,asi tak za necely mesiac som v zisku 700 eur,kedy od nich mozem cakat limit?a nepoznate stavkovu,ktora ma podobne live stavky ako Bwin?zaujimaju ma hlavne napr. stavky ci padne gol medzi 0 az 15 minutou a pod. Za odpoved dakujem *32 *11
sammy87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jan 2010, 20:48

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod stevo » 31. Jan 2010, 0:01

bet 365
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 31. Jan 2010, 0:07

jj bet365 a možno aj další angličan ladbrokes či will hill. pozrel by som aj na unibet čo všetko tam majú. každopádne bet365 ti určite bude stačiť. tým limitom sa netráp. ak tipuješ kombi stávky, tak ho ani nedostaneš. všetko záleží od stávkovej. je to veľmi individuálne. to je posledná vec, ktorou by som sa trápil.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod sammy87 » 31. Jan 2010, 0:07

ale maju tam aj stavky ci padne alebo nepadne gol v rozpati nejakych minut?lebo nevidel som to tam,iba take,ze ci padne 0,alebo1 a pod golov v celom zapase :(
sammy87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jan 2010, 20:48

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 31. Jan 2010, 0:14

tieto stávky nepodávam, ale viem naisto, že v ladbrokes to určite nájdeš. aj teraz ked sa tam pozreš, tak tam majú vypísané v zápase realu madrid. Myslím si, ale že to bude iba na tie hlavné súťaže.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod sammy87 » 31. Jan 2010, 0:20

hej,vdaka Thomas
a nevies kedy davaju limit na bwine?aky musim mat zisk aby ti ho dali?ja nepodavam kombi,iba jeden a semtam dam dva zapasy na jeden tiket.
sammy87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jan 2010, 20:48

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 31. Jan 2010, 0:30

to nie je podla zisku. to je strašne individuálna záležitosť. podla toho čo tipuješ, aké zápasy, či to nie je arb a tak. to sa nedá takto povedať v žiadnej stávkovej kancelárií. Ak tipuješ ovšem live stávky, tak by to malo byť v pohode. Hovorí sa aj to, že bwin si účty raz za čas pozrie aj osobne a podla toho ako sa darí tak udelí limit. Naozaj na toto neexistuje konkrétna odpoved a ani nikto ti na toto neodpovie. poznám ľudí čo dostali po dvoch stávkach limit, potom tam niekto tipoval rok bez problémov a niekto tam tipuje 5 rokov bez problémov.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod destiny999 » 10. Aug 2012, 0:31

Hlasoval som za Unibet a hned aj napisem preco. Lider na trhu stavok aj inych hier, ked clovek vyhrava tak neobmedzuje hned vklady ako Bwin. Ceska celkom rychla podpora a drzi aj vela SK/CZ sutazi. Rychle vybery na moneybookers a obstojne kurzy
Naučíme vás hrať poker na pokerstars
destiny999
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 9. Aug 2012, 23:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod lukask » 21. Sep 2014, 10:53

cavte prosim vas je dobra podla vas tato stav.kancelaria chcel by som sa tam regnut a podavat cez net uz ma nebavi furt platiti manipulacne poplatky ked idem podat za vyssiu sumu do senku...dakujem za odpoved

betx.sk
lukask
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Sep 2014, 10:40

Re: Ktorú stávkovú kanceláriu odporúčate?

Poslaťod Bure96 » 21. Sep 2014, 17:28

Poviem ti to takto: betx je plnohodnotná slovenská stávková kancelária...mám tam účet ale ešte som sa nedostal k tomu, aby som tam vložil peniaze...ako podla môjho názoru nie je sa čoho báť, otázkou je čo od takejto stávkovej kancelárie očakávaš. Ak chceš podávať stávky za väčšie obnosy peňazí (niekoľko sto EUR), tak tu by to mohol byť problém.

Tipsport prijíma stávky bez MP taktiež, ale tam je to nad kurz 3,0 tuším.

Ak nechceš platiť manipulačné poplatky tak odporúčam zahraničné bezpečné a vynikajúce stávkové kancelárie ako: Bet365, Unibet alebo aj bet-at-home (v poslednej menovanej sú ale slabšie kurzy).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť