Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

!!!POZRIET!!!

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 17:13

Thomas píše:no chápeš?

- ako keby som si ja mal možnosť overiť, kedy ten obrázok spravil
- a dalšia vec je, že napr. poslal ten tip na tu seriu C - problém je v tom, že za koľko mi takýto tip stávkové zoberú. počítam, že max. 100 EUR. to nemam ani na toaleťák. a ak sú aj ostatné také, tak to čo mám s tym robiť. pre mna nepoužiteľné. by sa mi uplne prehádzať koncepciu svojho stávkovania.




tak neviem ale zatial som si nevsimol aby napr. bwin alebo bet365 mali limit na taliansko C1 but je zablokovane alebo uplne pohode mozes tam stavit kolko ti je vola, dokonca dnes na bet365 su pre zapas Juve Stabia v US Siracusa mozne aj live stavky tolko o tom kolko vies o stavkovani... rad odpoviem aj na dalsie otazky a potom to tu pohode vstetko vymaz *7
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 17:22

Zatial si nam nedal absolutne ziaden dokaz...takych screenov co si nam sem hodil ti narobim za hodinu 100. A nemysli si ze ti po jednom spravnom tipe uverime. Proste ukaz ze si schopny toho co tvrdis a mozno sa dohodneme. Je v tvojom vlastnom zaujme dat nam dokazy a mozes mat kopec zakaznikov lenze zatial sa prezentujes ako velmi netalentovany klamar.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2010, 17:30

:) za to, že netipujem 3. taliansku tak neviem nič o stávkovaní? no ked myslíš.

ja už sa nebudem dalej vyjadrovať. iba poviem to, že stávkové sú ovela háklivejšie na menšie ligy, čiže pravdepodobnosť, že dostaneš limit je ovela väčšia ako ked tipuješ veľké ligy.

Harper: odpovedať iba na otázky, ktoré ti vyhovujú je naozaj veľká frajerina.

jedine čo chceme, aby si tu ukázal ľudom tipy, ktoré sa ešte nehrali. to je celé. však sa čin. necháp ma zle, lebo nie som jediny kto chce dôkaz.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 17:34

dobre pani ked ze vidim ze mame tu necelych 60 clenov, typujem ze ich je tak 20 aktivnych pridam dalsi zapas hned ako zacne kym bude stav 0:0 ... dufam ze budete spokojny. *11
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 17:49

Uz sa vsetci tesime.

Este nerozumiem jednej veci ktoru by som potreboval objasnit...Povedzme, ze sa pravidelne dostavam k fixedom, preco by som ich chcel predavat ? Fakt netusim co by ma viedlo k tomu aby som riskoval predavanim tipov co je nelegalne ked si mozem sam tieto stavky bez rizika natipovat v hociktorej stavkovej a zisk bude daleko vacsi. Poprosil by som odpoved :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 25. Jan 2010, 19:18

sepiach píše:Uz sa vsetci tesime.

Este nerozumiem jednej veci ktoru by som potreboval objasnit...Povedzme, ze sa pravidelne dostavam k fixedom, preco by som ich chcel predavat ? Fakt netusim co by ma viedlo k tomu aby som riskoval predavanim tipov co je nelegalne ked si mozem sam tieto stavky bez rizika natipovat v hociktorej stavkovej a zisk bude daleko vacsi. Poprosil by som odpoved :)


treba sa tesit...odpoved na tvoju otazku je tu uz napisana pozri sa co som pisal skorej. ked ze sa tu uz zacali spominat nelegalne a trestne veci zajtra pridam zapas a uzavriem to tu. este raz *11 aj za to ze ma nenahlasite na policiu.
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod sepiach » 25. Jan 2010, 20:17

Dal som si tu namahu a precital som to este raz a myslim ze to robis koli tomu ze ta to fascinuje co mi pripada prinajmensom smiesne ked zoberiem do uvahy ze robis okolo toho take tajnosti a nechces sa tych tipov vzdat. Radsej napis rovno ze chces prachy :) Vsetkym nam je od zaciatku jasne ze ide o peniaze preto som sa pytal, ze preco predavat tipy ked mozes natipovat ten zapas sam a prakticky bez rizika. Samozrejme sa na ten tip tesim :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod stevo » 25. Jan 2010, 20:42

dobre ak ma tipi ,alebo fintu nech ukaze,ja mu tiez poviem,napriklad sprav si falosne konto na bwin,vloz tam peniaze a mozes z marketu vyberat si produkty,ja som to robil cez Friendship Bonus peniaze sa my vratili a te peniaze co boli na falosne konto som vyberal tricka futbalove lopti a predaval do rumunska,skus a uvidis ze to funguje,pokial niekto nie bonzne na bwin,a mam este jednu fintu na poker,ha ha
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 26. Jan 2010, 0:40

toto uz ale...uz sme sa dostali k predavani bwin triciek rumunom no to som ani netusil ked som sem tuto temu postavil, hladal som iba nejakych 8 ludi a uz tu aj policia aj rumuni ajtak toto som necakal ale aj sam som tomu na vinne... neriesme rozne odrbi a one veci necham tu niekolko zapasov a to bude vasetko ked niekto bude mat chut nech sa ozve ale pokusim sa Vas najprv presvedcit. diki
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

Re: !!!POZRIET!!!

Poslaťod Harper » 26. Jan 2010, 13:57

Dobry den, mam 6 ludi tak ze najdem este tych dvoch aj bez tohot tuna, chcel by som poprosit thomasa aby uzamkol temu. *11 inak dnesny fixed je Tranmere Rovers-Yeovil Town ale aky bude vysledok zistite hlavne radsej nestavkujete na tento zapas.
Obrázok užívateľa
Harper
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 21. Jan 2010, 21:58

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť