Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

sportingindex bonus

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

sportingindex bonus

Poslaťod krajo » 16. Aug 2012, 23:50

zdar, chcel by som sa opytat na tento bonus: http://www.sportingindex.com/spread-bet ... unt-offer/

je to "spread betting" stavkova kancelaria, a tento typ mi nieje vobec znamy ale skor by ma zaujimal ten bonus...
z podmienok som vyrozumel ze mi daju 100 libier na stavkovanie na 14 dni, nakonci tu stovku odpocitaju a pripadny profit bude moj.
pride mi to trochu "jednoduche" ... budem moct tie peniaze potom normalne vybrat alebo ako to funguje?
a druha vec ze ak budem v minuse tak ma normalne prinutia tu stratu zaplatit?

ak tomu niekto rozumie tak budem vdacny za pomoc :)
krajo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 16. Aug 2012, 23:50

Re: sportingindex bonus

Poslaťod Bure96 » 17. Aug 2012, 12:18

ide o stávkovanie na rozpätie

ja to nevyužívam, ale niečo sa už v minulosti na fore popísalo:

tipovanie-otazky-novacikov/co-je-spread-betting-stavkovanie-na-rozpatie-t247.html

Ak budeš mať stále záujem o ten bonus pri stávkovaní na rozpätie, tak sa ozvi a ja sa potom naň pozriem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: sportingindex bonus

Poslaťod krajo » 17. Aug 2012, 12:53

dik za rychlu odpoved, no pozrel som si tu temu aj nieco na nete o tom spread bettingu a chcel by som aj vyskusat ten bonus len neviem ci sa to oplati alebo ci to nebude nejaky oj*b..
krajo
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 16. Aug 2012, 23:50

Re: sportingindex bonus

Poslaťod Bure96 » 17. Aug 2012, 13:08

vyzerá to tak, že ten bonus ti pripíšu najneskôr do 17:00 poobedia nasledujúceho dna automaticky ....... z toho čo som vyčítal, tak ten bonus je asi sticky (nie je možné ho vybrať) a je dostupný asi len 14 dní od otvorenia účtu. O nejakom pretočení som sa tam ani nič nedočítal, ale možno som to prehliadol.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť