Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Potrebujem Radu

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 28. Dec 2020, 1:52

Bure96 a akým spôsobom sa mám dostať k tomu bet365? Moc tomu nerozumiem vedel by si to skúsiť lepšie napísať nejako jednoduchšie? Aké sú tie alternatívne domény zahraničných prevádzkovateľov?

A s tými vkladmi a výbermi z účtu nedá sa použiť Visa alebo PayPal? Ako je v Slsp alebo Tatre banke?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 29. Dec 2020, 11:59

no alternatívnu doménu nemá každá spoločnosť, ale bet365 má napríklad stovky alternatívnych adries. Jednou z nich je napríklad https://www.348365365.com

Ak chceš chodiť priamo cez bet365, tak si zakúp VPN. Ja napr. používam https://nordvpn.com/. Získaš tak zahraničnú IP adresu a prístup budeš mať normálne.

slováci vkladať cez paypal nemôžu a kreditné a debetné karty problém neriešia, lebo stále ide všetko cez banku. Ludia ale normálne vkladajú a vyberajú peniaze priamo cez banky neriešia, ale to riziko tam je a ja by som ho určite nepodstupoval.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 30. Dec 2020, 8:55

Takže banku môžem použiť aj Tatru alebo Slsp ale na vlastné riziko tak tomu mám chápať?

A mobilnú aplikáciu bet365 mám používať alebo radšej nie?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 30. Dec 2020, 13:32

Aplikácia ti nepôjde ak nemáš VPNku v mobile.

No to ze ty budeš používať Slovensku banku neznamená ze sa ti tam tie peniaze podarí vložiť. Napr. Co viem tak mbank blokuje karty. Neviem ci to bude také jednoduché. Vyskúšaj zatail menšiu čiastku a uvidíš ci to vkladov prejde.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 31. Dec 2020, 0:01

Mám ešte pár otázok... ohľadne tej FIO banky v CZ, čo si písal, keby si ju založím, nebude potom problém s menou z eur na koruny alebo naopak? Keby si tam vložím peniaze na ten účet do česka?

A tie alternatívne adresy na to neprídu tie úrady na slovensku, že ich používam? Tu čo si mi poslal tak tá je dlhodobo funkčná, alebo je to len dočasná alternatívna adresa? Musím si nájsť ďalšie alternatívne adresy? Ak áno tak kde by sa to dalo hľadať?

Ten VPN som pozeral ale neviem kde to je na tej stránke (Anglicky neviem)? A čo to vlastne je ten VPN? Načo to je dobré?

A ešte ti chcem napísať, stiahol som si pred pár dňami apku bet365 zatiaľ som sa tam neregistroval, ale niekedy sa mi stalo, že keď som išiel do tej aplikácie, čo mám v mobile tak ma to tam nechcelo pustiť, to isté aj normálne keď som išiel cez hlavnú stránku na internete. A potom inokedy ma to normálne pustilo a mohol som sa pohybovať v tých stránkach... nevieš prečo to robí? Keď ma to nechcelo pustiť tak tam písali niečo v takom zmysle, že čosi na slovensku nie je povolené hranie asi a aby som sa obrátil na URHH (úrad pre reguláciu hazardných hier).
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 31. Dec 2020, 10:41

však si v CZ vytvor účet v mene EUR. Ale tam si môžeš založiť účty vo viacerých menách keď chceš.

tých alternatívnych adries je strašne vela. URHH má nejaké na zozname, ale je to len časť (https://www.urhh.sk/web/guest/zoznam-zakazanych-sidel). Keď ti to nepôjde náhodou, tak nájdeš inú aj tu na fore.

https://nordcheckout.com/?product_group ... bd5ebcb752

však to si spredplatíš tuším cca 40 eur ročne. potom si to nainštaluješ do prehliadača a iba zapneš no a prepneš si tam napr. že si aktuálne v ČR - dá ti to českú ipčku. a v ČR nemajú nič blokované, tak ti normálne pôjde bet365.com.

apka je priamo naviazaná na bet365.com, že ak je blokovaný web, tak ti nepôjde. ak ti to preskakovalo, tak teoreticky mohlo, ale to si sa pripajal asi z viacerých wifi.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 1. Jan 2021, 20:18

Bure96 dosť si mi pomohol za nejaký čas skúsim a keby niečo píšem. A tu VPN si ale nemusím kupovať, pokiaľ by som chodil cez tie alternatívne stránky že? A keby chcem ísť cez normálny web alebo apku tak musím mať VPN?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Bure96 » 1. Jan 2021, 23:58

áno správne si to napísal
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 2. Jan 2021, 12:13

Ešte sa chcem spýtať, keď sa zaregistruje užívateľ, a keď si zvolí zaregistrovaný používateľ tu banku akú má dať, tak to sa dá len jeden krát nastaviť alebo sa to dá meniť potom tá banka aku chcem .

A keď sa zaregistruje užívateľ cez tie alternatívne adresy môže sa potom skúsiť prihlásit ten človek(ja) cez tu aplikáciu? Alebo čo by sa stalo. Pustilo by ma to aj bez VPN?
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Potrebujem Radu

Poslaťod Roman9763 » 2. Jan 2021, 13:08

Ešte ma prekvapuje že pýtajú všelijaké totožnosti je to v poriadku že to chcú odomna? Mám im všetko dať čo chcu. Som dosť z toho zneisteny.
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia