Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Zvýšenie poplatkov v Skrill

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod riman777 » 1. Nov 2017, 10:31

Thomas píše:tak na toto ti presne neviem odpovedať, ale nemyslím si že to bude banka vidieť. To je skôr interný prieskum skrillu. ja osobne by som aj do skrill vkladal bankovým prevodom, ale tak dá sa aj kartou. ak však vkladáš kartou, tak si musíš uvedomiť, že tam je tiež poplatok cez 2% a ak budeš vkladať napr 100 EUR, tak platíš tiež cez 2 eurá


Takže moja banka vyhodnotila vklady do Skrill ako platby na hazardné hry. Pri vklade je možnosť vybrať si účel vkladu - hazard alebo non-hazard. Keby som si vybral non-hazard a chcel by som platiť, táto platba by neprešla. Tak som teda volil hazard. No a na základe tohto podľa mňa banka vyhodnotila tieto moje transakcie ako hazardné. Je to v poriadku? Veď sa jedná o internetovú peňaženku, ktorú si dobíjam hotovosťou.
riman777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 3. Sep 2017, 22:07

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod riman777 » 1. Júl 2019, 8:38

Stále bojujem s tým ako vkladať peniaze z osobného účtu (platobnej karty), aby to banka nevyhodnotila ako vklad na hazardné hry, pretože moja banka (Tatra banka) každú transakciu na hazardné hry (casíno) účtuje poplatkom 3 €.
Zriadil som si Skrill, ale to nepomohlo, keďže aj tam treba pri prevode uviesť, či je to hazard alebo nie. Keď som hral na eTipose, tak som tam vkladal peniaze nie z platobnej karty ale prevodom na účet a keďže to bolo na účet Tatra banky, tak to bolo hneď (online) Potom som ale eTipos zrušil a teraz hrám len na Bet365 a Bitstars.com Vytrvoril som si účet na Paysafecard a bolo to super, pretože som obišiel banku, neúčtovali mi žiadne poplatky, pretože som v podstate kupoval kupóny v rôznych hodnotách. Lenže na Paysafecard som prekročil nejaký ich limit a vyzvali ma na overenie , čiže som im mal poslať nejaké dokumenty (občiansky preukaz, nejaké faktúry za elektrinu, potvrdenie o pobyte (čo neviem čo vlastne je) Keďže platím všetko online a nemám papierové faktúry, tak som im napísal, že im to nemôžem poslať, nakoľko také niečo nemám. Kto v dnešnej dobe má papierové faktúry? Takže ma nemohli overiť a tak nemôžem kupovať online kupóny cez paysafecard. Jedine niekde v trafike...ale to nie je až také komfortné...Takže teraz neviem akým spôsobom by som prevádzal peniaze na hazardné hry tak, aby som obišiel banku, aby to bolo online. Poradíte nejakú metódu? Ďakujem
riman777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 3. Sep 2017, 22:07

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod Bure96 » 1. Júl 2019, 10:15

dobry den,

ja nemam skúsenosti s tatra bankou, ale vo VUB neviem o tom, že by toto odo mna chceli (stačí teda zmeniť banku).

čo sa overenia týka, tak to je jednoduché. Treba im poslať to čo ti chodí elektronicky - občiansky odfotis - oskenujes, dalej FA za niečo najdeš - telefon alebo výpis z banky (to je kvôli adrese) a teoreticky tak možno splniš aj podmienku o pobyte. Nevidím nikde problém.

Ten výpis ale fakturu tiež oseknuje ofot alebo ak to máš už v pc iba si to nejako uprav (vymaž nejaké údaje čo nechceš aby videli) a odošli im to.

Však si založ banku 356.bank a všetko urobíš z domu. to je banku bez pobočky - odnož od poštovej banky. Všetko funguje naozaj online a je bez poplatkov. Tam od teba nebudú chcie tiež podla mna nič.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod riman777 » 1. Júl 2019, 11:42

Vďaka za odpoveď, veru to overovanie nie je také jednoduché. Majú svoje pravidlá a tých sa držia, aj keď im pošlem kopu dokladov, ktoré sú na moju adresu, na moje meno - chcú iné. Papierová faktúra nesmie byť staršia ako 3 mesiace, nesmie byť stiahnutá alebo odfotená z mailu. Vedia zistiť, že je to odfotené z prílohy e-mailu. Proste strašné. Takéto problémy som mal, keď ma overovali na bitstarz casine...tiež som im naposielal milión dokladov ale stále sa im niečo nepáčilo.
Účet v 365 banke mám, budem to musieť teda vyskúšať týmto spôsobom. Lenže je to tiež také oničom, keďže si tam budem musieť posielať peniaze (aby som potom mohol platiť platobnou kartou) a ten prevod trvá nejaké 2 pracovné dni.
riman777
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 3. Sep 2017, 22:07

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod Bure96 » 2. Júl 2019, 14:31

TAK SI UROB hlavný bankový účet vo VUB, lebo asi sa bojíš tej 365 bank.

no ale ked to chceli u teba v nejako bitstar casine, tak neznamená, že to budú chcieť aj tu. Ja som do skrillu posiela faktúry a výpisy z e-mailu a všetko bolo ok. A skrill a ten paysafecard to má ta istá skupina.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod Hoster » 3. Júl 2019, 21:29

riman777 píše:Vďaka za odpoveď, veru to overovanie nie je také jednoduché. Majú svoje pravidlá a tých sa držia, aj keď im pošlem kopu dokladov, ktoré sú na moju adresu, na moje meno - chcú iné. Papierová faktúra nesmie byť staršia ako 3 mesiace, nesmie byť stiahnutá alebo odfotená z mailu. Vedia zistiť, že je to odfotené z prílohy e-mailu. Proste strašné. Takéto problémy som mal, keď ma overovali na bitstarz casine...tiež som im naposielal milión dokladov ale stále sa im niečo nepáčilo.
Účet v 365 banke mám, budem to musieť teda vyskúšať týmto spôsobom. Lenže je to tiež také oničom, keďže si tam budem musieť posielať peniaze (aby som potom mohol platiť platobnou kartou) a ten prevod trvá nejaké 2 pracovné dni.


Ako vedia zistiť, že je faktúra stiahnutá z internetu, ty im posielaš faktúru a nie obálku, v ktorej ti príde domov faktúra, ja som si výpis vytlačil z mailu a v pohode mi to vzali, áno faktúra nemá byť staršia ako 3 mesiace.
Hoster
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 27. Jún 2017, 21:22

Re: Zvýšenie poplatkov v Skrill

Poslaťod AlexanderKral » 17. Jún 2020, 11:11

Děkuji za pokyny, také zvažuji otevření účtu Skrill a obdržel jsem několik odpovědí na mé pochybnosti.
AlexanderKral
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 18. Máj 2020, 9:07

Predchádzajúci

Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť