Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

stávky cez mobil

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 25. Jan 2010, 17:18

nemate skusenost ako to funguje na bwin Poker Pro,cez mobil,ja mam O2,a mam stiahnuti download vsetko ide aj ked sa prichlasim ale ked idem hrat play for real ONLINE pise my tam error server,a ked hram play for fun OFFLINE tak ide,som im poslal mail ale dlho trva kym napisu,inac vsetko ide live stavky etc.
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2010, 17:32

neviem naozaj. to ti neporadia na pokerportaly? ..... ja som hral a ešte hrávam poker sem tam, ale nie cez telefon. a bwin nemam ani stiahnuty. hrávam dosť často na unibete, ale len cez pc.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 25. Jan 2010, 17:35

nevedia som tam pozeral ,uvidim ked mi napisu suportu :(
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 11:49

to uz nie je normalne uz 4 dny cakam na odpoved na mail z bwinu,asi zomreli , hlavne ze ziskali cenu operator 2009,alebo niekomu sa niekce otpovedat z operatoroh *17
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 12:15

pravdepodobnosť, že nedostaneš odpoved je v tomto prípade až 80% podla mna. A si to posielal cez tie ich všeliake šablony alebo si posielal priamo poštu zo svojho e-mailu?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 12:31

som poslal normalne na bwin cez stranku,ale unich je to normalne,asi treba reklamovat v rumunsku je to horsie aj tizden cakas na otpoved,ja asi im zavolam neviem dobre anglicky ale urcite my budu rozumiet ai slovensky aj rumunsky ,ak nie tak ich naucim kur....y
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 12:54

nebudete verit som volal 0035020077064 zacala my tam rospravat operatorka po chesky,zda sa ze sa to vibavy,ha ha este my hovorila ze kolegina je na dovolenke ha ha,samozreme niekce sa im robit,hned ako som povedal ze to budem reklamovat bola ochotna aj f.... spravit,hlavne ze nasla mail,pitala moje uzivatelske meno,a potom aha *17
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 27. Jan 2010, 13:06

a čo teda ide ti to?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 13:56

napisali my ze to poslali nevem kde,a potom mi pride odpoved,ale aj tak poslem reklamatiu na bwin preco sa to riesi as ked zavolas,bwin urcite ani nie tusi ze taky problem existuje,lebo im nikto nie reklamoval,keby kazdi poslal chned reklamatiu,ze operatorky sa im niekce otpovedat na mail,uz inac by sa to riesilo,som volal do rumunska z jednou operatokou to cislo co tam maju rumuni normalne my zlozila telefon ,no ja im ukazem ,som zvedavi na centrum bwin,ved oni mozu zistit kolko mail za den dostai operatorky a ci stichnu odpovedat,som zvedavi
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 27. Jan 2010, 14:13

Vážený pane Merca,

děkujeme za Váš telefonát.

Veškeré informace týkající se hraní Pokeru prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu naleznete na našich webových stránkách www.bwin.com v sekci Poker, v odkazu "Nápověda".

Na úvodní stránce naleznete link "Stáhněte si poker na mobil" a postupujte dle instrukcí.

V pokerové síti hrajete pod přezdívkou. Když se přihlásíte na internetu nebo na svém mobilním telefonu, bude provedena kontrola vašeho identifikačního jména a přezdívky. Pokud nemáte přezdívku, budete požádáni, abyste si ji vytvořili (max. 12 znaků bez mezer). Bez přezdívky hrát nemůžete.

Dovolujeme si Vás také požádat o zaslání níže uvedených informací, abychom Vám mohli s Vaším problémem pomoci.

- Uživatelské jméno
- Jakého mobilního operátora používáte (jméno a země)?
- Jaký model mobilního telefonu používáte (např. SonyEricsson K700i)?
- Podařilo se Vám aplikaci stáhnout a nainstalovat do složky Hry/Aplikace Vašeho mobilního telefonu? Zkuste si zahrát offline a ověřte si to.
- Zobrazilo se Vám během stahování hlášení o chybě?
- Podařilo se Vám správně nastavit internetové nastavení Vašeho mobilního operátora, ale stále ještě nemůžete hrát?
- Stáhli jste na Váš mobil a používali jiné offline Java aplikace?

Děkujeme za Vaši splupráci.

Máte-li další otázky, neváhejte a obraťte se na nás. Naše zákaznické oddělení je Vám kdykoli k dispozici.


Se srdečným pozdravem

Vaše zákaznická služba bwin
b'inside Green Members

bwin se hlásí k zásadám Responsible Gamingu
no ja neviem,stale to nejde,ak ma iekto z vas internet na mobil nech skusi ci mu pojde
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Ďalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť