Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

stávky cez mobil

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 15:51

ospravedlnujem sa, že až teraz odpisujem, ale ja som si tento príspevok nevšimol:

mám doma router, takže som sa mobilom cez WLAN napojil.

- išiel som na stránku bwin - šport - mobilné služby - poker - zadal som telefon Nokia N82 - telefonne číslo
- prišla dve správy s tromi odkazmi - klikol som hned na prvy
- potom som stiahol alplikáciu
- išiel som medzi aplikácie kde som našiel bwin poker a normálne som to spustil a aj som si hned zahral pri obede

Ja som teda nemal žiadny problém a na návod som sa ani nepozrel.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 2. Feb 2010, 16:37

mne vobec nejde,mam sonyericson k510i este actiovi co bol, a stale my tam pise ked idem hrat online server nedostupni,aj som volal im na bwin ani oni uz nevedia ze co stim,a internet ide aj stavky online :(
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 16:57

a máš normálne stiahnutú aplikáciu v mobile? lebo ked máš stiahnutú aplikáciu môžeš hrať online aj offline.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 2. Feb 2010, 18:28

ano priesne tak som robil ako ti,tiez my dosli 2 sms,len teraz rozmislam ze tam pise na sranke bwin ze dostanes 491 kb,a mne v sms ked to spustim mi pise 371 kb,nieco menei,a normalne sa mozem prichlasit a hrat mozem len pai for fun offline
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 18:54

tak skus sa ich opytat ešte na bwine či nemôže byť chyba v tom 371. No a ked ti to nejde, tak čo nevyskúšaš napr. poker v bet365? alebo unibete? či bwin tam má niečo špeciálne?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 2. Feb 2010, 19:16

a tebe v sms ked to ides spustit kolko kb ti ukaze *35
a na bet 365 jak to funguje tak isto ako na bwin,alebo cez opera mini si to ulozim *35
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 19:59

ale ja netuším ako to funguje :) ...... ja cez mobil vôbec netipujem. ale divam sa na to, že oni to ešte nemajú pre slovákov ani pripravené. jedine, že by si si to prečítal v angličtine ako to funguje :) to bwin som si len tak vyskúšal, aby som ti vedel povedať. no teraz nemam pri sebe ten mobil, ale tak ked spústam tu aplikáciu, tak cez tie sms už nechodím - to len aby bolo jasné.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 20:14

no ja som to teda pozeral, ale nevyzerá to, že by cez ten mobil bol aj poker. to som riadne zadrel :) .......no budeš sa tam musieť asi konkrétne spýtať inak neviem. nikdy ma nenapadlo hrať poker cez mobil.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 21:04

no pozeral som tie kb, ale ja som to tam nikde nevidel. ako bolo to tam pravo hore ked niečo stahuješ, problém bol ale v tom, že to išlo tak rychlo, že ja som to okom vôbec nepostrehol :(
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: stávky cez mobil

Poslaťod stevo » 2. Feb 2010, 22:15

ja neviem,zaitra poidem do servisu,urcite mi pomozu,ai ked to nie poide len pre zvedavost,co povedia,viskusam vsetke telefoni,uz mi to leze na nervi,stale ked nieco sa blizi ku koncu stale tam nieco je problem
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť