Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

pohyb kurzov

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

pohyb kurzov

Poslaťod chinaski » 10. Feb 2010, 14:52

prosim vas kde by som mohol sledovat pohyb kurzov?dakujem
chinaski
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 27. Jan 2010, 11:17

Re: pohyb kurzov

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2010, 16:20

no ty si ten čo si chcel založiť stávkovú, že?

no tak ti odpoviem takto: stávkové kancelárie si predplácajú službu od betradaru - neviem koľko to stojí mesačne, ale asi nie najmenej.

Ak chceš, ale sledovať kurzy aspon zopár stávkových tak chod na oddsportal.com a na sekciu dropping odds. Oni to majú s minimálnym oneskorením, čiže tebe ako kamennej stávkovej to bude stačiť.
tu su tie dropping odds: http://www.oddsportal.com/dropping-odds/
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: pohyb kurzov

Poslaťod chinaski » 10. Feb 2010, 18:24

dik moc,tento link som mal aj ja,len raz som natrafil na taku zaujimavu stranku a nemozem sa k nej dopatrat,tam to bolo uplne krasne dopodrobna,stale aktualizovane a pritom jednoduche.mam http://www.oddstorm.com/odds/ a este zopar,len som sa opytal ci nahodou *35 o nej neviete
chinaski
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 27. Jan 2010, 11:17

Re: pohyb kurzov

Poslaťod chinaski » 10. Feb 2010, 18:33

potrebujem to len sam pre seba,tu kamennu pobocku si otvaram ako,,bokovku"venujem sa,alebo viacmenej sa snazim zarabat tipovanim,nebudem robit zo seba nejakeho extra hraca,ale toto asi jedine co ma bavi aj ked to je namahave!Stravim na nete kopec casu,snazim sa sledovat toho co najviac,ale je toho strasne moc.
a statistiky su neni vsetko,treba mat ten spravny tipersky instinkt :) GL
chinaski
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 27. Jan 2010, 11:17

Re: pohyb kurzov

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2010, 19:47

neviem naozaj:

- možno www.betbrain.com alebo www.beta.betbrain.com
- betonvalue - to je po novom betbrain, ale to je predplatené
- a ešte možno: oddsoddsodds.com
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: pohyb kurzov

Poslaťod stevo » 10. Feb 2010, 20:56

Thomas ako sa da otvorit stavkovu kanc.tak ako som cital tu nieco o tom,kolko peniazi potrebuies,a ake su podmienky,ak budes mat cas napis,dostanes pivo rumunske Ursus cervene naj lepse *28 ,staci ak napises len zaklady
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: pohyb kurzov

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2010, 21:52

stevo píše:Thomas ako sa da otvorit stavkovu kanc.tak ako som cital tu nieco o tom,kolko peniazi potrebuies,a ake su podmienky,ak budes mat cas napis,dostanes pivo rumunske Ursus cervene naj lepse *28 ,staci ak napises len zaklady


ty si blázon. ved ja to neviem a opakujem nie som na toto kompetentny, ale v skratke:

- potrebuješ licenciu (najlepšie v rajoch kde je 2% dan ako napr. malta)
- potrebuješ zamestnancov :D
- nakupiť softvér a tam je toho :)
- každopádne si budeš musieť predplatiť službu od betradaru na porovnanie kurzov inak dlho nepožiješ :)
- cenovo to určite nie je najlacnejšie počítam, že to pôjde do státisícov eur (minimálne)

Ako hovorím, nie som kompetentný na toto odpovedať, takže nič nebrať vážne :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: pohyb kurzov

Poslaťod stevo » 10. Feb 2010, 22:07

ale je to mozne som cital tu na slovensku,ze bet 365 ponuka kurz 1.85 a ja ponukam 1.8 a mne je to jedno ak vychra ten kto to podal u mnea tak vychram a ja lebo je tam rozdel,urcite je to tak,aj NIKE ona ma kurzi nise ale potom NIKE hra na betfair,som to cital je to jednoduhe,som cital aj na porada.sk o problematike a da sa to zalozit aj online,bez velkych nakladoch ,
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: pohyb kurzov

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2010, 22:53

no jo, založíš to založíš, problém je najsť zakazníkov. ak im dáš bonus, potom ti to už tak vychádzať lahko nebude. dalšia vec je, kto ti na to vsadí, ked máš malé kurzy? ja viem, že to tu tak funguje, ale tie spoločnosti majú meno čiže o zákazníkov nemajú problém. a to by si tu mohol dať odkaz kde si to čítal.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: pohyb kurzov

Poslaťod stevo » 10. Feb 2010, 23:30

ved to ja potrbujem vedet ci mozem zalozit,a jako *35 ci sa to da normalne ako to hovoria druchi,alebo potrebujem milioni,ale ti urcite nieco vies ako sa to da aspon zaklad
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Ďalší

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť