Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

pohyb kurzov

Diskutujte o všetkom čo súvisí s tipovaním na internete alebo online hazardom.
Pravidlá fóra
Táto sekcia neslúži k reklame na iné webové stránky bez informačnej hodnoty. Takéto príspevky budú vymazané.

Re: pohyb kurzov

Poslaťod stevo » 10. Feb 2010, 23:32

problem je ci je to komplikovanie,ale druhi hovoria ze je to raz dva,a da sa to *37
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Re: pohyb kurzov

Poslaťod Bure96 » 10. Feb 2010, 23:34

ale ja neviem naozaj. nikdy som okolo toho nebehal. najkomplikovanejšie na tom bude presvedčiť ludí, aby ti tam vložili peniaze. nemyslím si že by to inak malo byť nejaké zložité. samozrejme peniaze budeš určite potrebovať.

keby som o tom vedel viac, tak ti poviem. ja som myslel, že ty mi povieš, kedže si študoval :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: pohyb kurzov

Poslaťod stevo » 11. Feb 2010, 1:04

samozreme sa to dat je to mozne,mozno nam porady aj ini ,kazdy vie nieco,nato je forum urcite kazdi ked napise len iednu mislenku bude to stacit,ja som prvi krat videl na internete 7 rokochn do zadu,a vidis teraz pisem ,tak znamena ze vsetko ma zmisel,kazda informatia,teraz iu nepotrebujeme ale zda sa ze o pa rokoh ju potrebuieme ,ne treba bust lenivi
stevo
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 83
Registrovaný: 7. Jan 2010, 19:32

Predchádzajúci

Späť na Diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia