Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Je betko legalne ci nie?

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Johnny » 11. Aug 2020, 12:27

Na jednej strane su odjakziva na zozname zakazanych stranok od URHH, na druhej strane stale prevadzkuju stranku v slovencine a maju aj slovensky support, co ma prekvapilo.

Tak som im napisal, a oni ze "Naša stávková a herná spoločnosť je licencovaná a regulovaná organizáciou Malta Gaming Authority (MGA), ak však máte pochybnosti o tom, či je používanie našej webovej stránky v súlade s miestnymi zákonmi, môžete si to overiť v mieste Vášho bydliska."

Nechapem, co to je za odpoved, podla nich sa mam ist tety na obecny urad pytat? :)

Sa bojim ze vyhram 2 tisic a ked budem chciet vybrat tak si zrazu spomenu, ze som hral nelegalne a nic mi nevyplatia.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 11. Aug 2020, 13:19

ono je to na tvoje riziko. Betko je nelegálna ale vlastne legálna. Je to na tvojej šikovnosti. Stát nemá moc veľké páky ako jej tu zakázať podnikať. Čiže je to len na tebe. Spoločnosť ti peniaze určite vyplatí otázkou je kam to pôjde - aby si to mal dobre ošetrené
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod scorpion90 » 12. Aug 2020, 18:56

Nedávno som vyberal peniažky aj z Bet-ka aj z Pinnacle a prišli bez problémov
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 13. Aug 2020, 13:05

a ako si ich vyberal?

ak na bankový účet, kde máš banku?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod scorpion90 » 15. Aug 2020, 12:35

Na bankový účet výber neprešiel. Napísalo mi, že výber na účet v mojej krajine nie je podporovaný..

Čiže v prvom kroku som vybral peniaze na Skrill a potom som si nechal preposlat peniaze zo Skrillu na svoj účet. Na kartu som nemohol, lebo Skrill podporuje len Visu a ja mam Mastercard. Za vyber na ucet je poplatok 5,5€ ale to som neriesil..
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 16. Aug 2020, 11:44

a to z akej spoločnosti ti napísalo?

to píšeš asi o pinnacle či? Lebo neviem o tom, že bankový p revod y nebol podporovaný v 365ke
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod scorpion90 » 16. Aug 2020, 14:42

Ano, Pinnacle

Betko mi možnosť výberu na účet vôbec neponúka. Keď chcem vybrať peniaze, a zvolím možnosť Banka - výber, tak automaticky mám prednastavený Skrill, viď obrázok

http://www.imageworld.sk/images/umh2qjhxr3czd2axlw.jpg
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 16. Aug 2020, 16:19

Aj ja to tak mam, ale to stačí kontaktovať zákaznícku podporu a malo by sa to dat zmeniť.

V prípade pinnacle to je logicky krok že iba skrill ale bet365 vie aj na bankový účet. Blokované bankové účty majú pod kontrolou cize to pošlú z ich iného uctu
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod scorpion90 » 16. Aug 2020, 18:28

Ja som s vyberom na Skrill vcelku spokojny. Nemam potrebu sposob vyberu menit. Akurat je tam ten poplatok za vyber na ucet. Ale aj to sa poriesi, lebo moja banka mi bude na jesen vymienat Mastercard za Visu, tak by to uz malo ist napriamo...

Reagoval som na prvy prispevok v teme, kde sa uzivatel boji, ze mu betko vyhrane peniaze nevyplati. Na zaklade mojich skusenosti si myslim, ze to nehrozi..
scorpion90
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18. Okt 2013, 22:00

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod lukoslav » 8. Sep 2020, 20:44

cauko prosim vas ma niekto odkaz kde stiahnem appku bet365? lebo aj ked ju niekde vzdy stiahnem nejde mi nacitat, ked idem cez web kurzy su neni aktualne ako sa hybu a nejde mi to podat,,,, dakujem
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Ďalší

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť