Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Je betko legalne ci nie?

Diskusia o Bet365. Fórum skúsenosti so stávkovou kanceláriou Bet365.com.

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 9. Sep 2020, 8:14

Nazdar, no 365 je blokovana na svk. Čiže appka ti pôjde iba ak budeš mat zapnuté vpnko. Ak nemáš tak môžeš ísť na alternatívnu doménu a fungovať iba cez mobilnú verziu stránky.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod lukoslav » 9. Sep 2020, 10:52

dakujem ti za odpoved, potvrdil si, mi co som si myslel :)
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bucher » 17. Sep 2020, 22:54

Ahojte chcel by som sa opytat ako teraz fungujete po tom co zrusili skrill?? , a co si myslite ze ci moze byt nejaky problem ak by som pouzival banky ludi ktory by mi zverili svoje ucty na to aby som si cez nich mohol podavat tikety, kedze nase stavkove pokial niekto aspon troska vyhrava davaju automaticky limity... Dik za odpoved :-bd
Bucher
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Sep 2020, 22:52

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 18. Sep 2020, 8:42

No ja napr. Skrill mám - ale dlhodobo tam mam účet. Potom som počul, že keď urobíš prvý vklad (je možné, že to musí byť kartou), tak potom bude k dispozícií aj Skrill. Ale najnovšie to už asi nedávajú vôbec - proste túto metodu asi zrušili (zneužívali to a tych čo mali overených z minulosti, tak tym to možno nechali).

Tak ak by si takto vkladal peniaze cez bankové účty iných ludí nie je problém za predpokladu, že mám hráčsky účet vytvorený na nich. S tým súvisí aj overenie totožnosti - čo znamená, že sa nedá vylúčiť ani overovanie cez web kameru. V takom prípade, by to musel ten dotyčný urobiť.

Zároveň si ale nemyslí, že 365 nelimituje. Okrem toho, ked toto ideš robiť potrebuješ pomaly nový notebook či internetové pripojenie, aby ta nevedeli vystopovať. Zároveň majú podľa mna také algoritmu, že ta aj tak skôr či neskôr identifikujú. Ale ako hovorím, záleží čo podávaš.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bucher » 21. Sep 2020, 8:26

Je to tak ako vravis, ale toto mam vymyslene , skor ma zaujima podstata ci nemoze byt z toho nejaky pravny problem . Co sa tyka prevodov sum medzi uctami a tym ze aj ked daju suhlas ti ludia na narabanie s ich uctom tak ze ci staci ustny , plus stavkove maju v podmienkach ze pokial hra ina osoba su zodpovedni zo stratu .. ale ja si myslim ze realne to je nedokazatelne ked tym ludom by hrozil navrat tych vyhier , tak by sli sami proti sebe aj ti co by mohli chciet zle . Aj tak asi 50% ludi hra na ine konta urcite uz
Bucher
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 17. Sep 2020, 22:52

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 21. Sep 2020, 14:13

tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké podla mňa.

prevodov súm medzi účtami? musíš to konkretizovať.

ak využívaš cudzie účty, tak len preto lebo chceš hrať niekde kde nemôžeš - len nerozumiem na čo ti je ústny súhlas, lebo toto je NO GO ZONA, aby si to niekomu hovoril resp. prezentoval. To nikde neobstojí. Jednoducho musíš urobiť všetko tak, aby neboli žiadne pochybnosti že si to ty. ALebo sa pýtaš na niečo čomu som neporozumel.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Johnny » 30. Okt 2020, 14:34

Tak som spat. Podla betka je vsetko legalne, ale! Ked som isiel teraz vlozit na ich bankovy ucet GB33 BARC 2065 8259 1513 11 tak mi mbank napisalo ze platba zamietnuta z bezpecnostnych dovodov. Take nieco vidim prvy krat. Ake su tie bezpecnostne dovody? Sa banka tvari ako by som to kriminalnikom posielal alebo co.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 30. Okt 2020, 15:54

ale ved ty asi nemaš nič naštudované.

betko je na zozname zakázaných ponúk a tento ich bankový účet je medzi zakázanými ponukami, ktoré nájdeš na urhh.sk. Takže ak to chceš prevádzať bankovým účtom, tak si bud vytvor účet v českej banke (napr. FIO) alebo si vypýtaj iný bankový účet na ktorý to môžeš poslať.

aj z bezpečnostných dôvodov odporúčam mať účet v česku, pretože aj ked 365 posiela peniaze tak ak by ich poslala náhodou z toho blokovaného účtu, tak ti nemusia prísť. Pravda je však taká, že toto by mala mať 365 ošetrené a nemal byť byť problém.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Johnny » 30. Okt 2020, 21:10

Nemozem za to ze maju debilnu podporu. Ja sa ich spytam ci je vsetko legalne a oni ze hej vsetko je koser mozte kludne poslat peniaze. Nechapem ze maju 100% slovensku podporu a taka zakladna vec ako vklad penazi cez banku nefunguje. Nepodporuju skrill, nepodporuju slovenske banky, su blokovani slovenskou vladou ale tvaria sa ze vsetko je super. Tak asi skusim tu fio banku aj ked sa mi nechce dalsi bankovy ucet vytvarat len kvoli tomu.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Je betko legalne ci nie?

Poslaťod Bure96 » 31. Okt 2020, 9:46

Ale Česku FIO banku. Možno sa ti bude dat na svk vytvoriť český účet. Ale priznám sa ze som to istú dobu vedel a už som zabudol :bang: no podpora ti veci ohľadne legislatívy nebude riešiť. To nemá ani zmysel sa ich pýtať lebo oni majú zakázané o tom hovoriť.

Možno ti stačilo vypýtať od nich iný bankový účet. Ale ako hovorím istota je banka v ČR.

No vieš b365 je tak veľmi populárna že aj napriek obmedzenia na svk tam hra stále veľké množstvo ľudí. Je to proste top spoločnosť a im sa stále všetko oplatí mat lebo ľudia tam hrajú. Keďže svk zákony sú deravé tak nemôžu byť ani sankcionovany
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bet365

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia