Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 23. Jan 2019, 18:53

Zabudni na to. Je to odrb. Vsetky peniaze ti vyberie. Toto sa v zivote nerobi. On nepotrebuje sa dostat k tvojmu uctu on tie peniaze prehodi k sebe cez opacne stavky.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod loudil » 24. Jan 2019, 16:12

Systémy tipování jsou spolehlivé akorát tak v prodělání peněz.
Pokud existuje takový systém, který je spolehlivý pro sázejícího, tak si ho dotyčný nechá pro sebe. Kdyby ho dotyčný vypustil, tak se proti němu sázkové společnosti opevní.
Spolehlivý systém může fungovat jen krátkodobě a nikdo ti ho rozhodně nepoví, alespoň ne veřejně a když už tak bude funkční jen dočasně.
Další spolehlivé systémy jsou uvedené v podmínkách sázkových kanceláří pod "zakázané" - npř. využívat technických problémů konkrétní sázkovky.
loudil
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 24. Jan 2019, 16:09

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 25. Jan 2019, 11:34

ano správne nikto sa nebude deliť o niečo čo funguje. Jedna samotné stávkové kancelárie zistia od koho to celé ide a tak by ta osoba akurát išla sama proti sebe.

Celkovo je najlepšie neriešiť systémy a radšej sa orientovať na určité stávky ako aj menší počet súťaži a budeš mať tak lepší prehlad čo je správne tipovať a čo nie. A odporúčam si najprv tipy vybrať nechať si ich prejsť cez noc hlavou a potom urobiť až konečný výber.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod DK2222 » 27. Jan 2019, 12:46

Nazdar videl som tvoj príspevok na tému spoľahlivý systém tipovania a mal by som záujemo ten program čo si spomínal v príspevku tiež sa venujem stavkovaniu ale nedarí sa mi môžeš mi prosím poslať linkna ten program
Ďakujem
DK2222
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Jan 2019, 12:36

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 28. Jan 2019, 13:22

koho príspevok si videl?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Predchádzajúci

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť