Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod 15dmdca12 » 12. Okt 2014, 18:15

Dakujem za rady pani.
Takze hovorite stop na moj sposob stavkovania. Mozete mi teda poradit nieco ine, ako byt v pluse aj ked nie mnoho ? Rad by som tipoval NHL alebo inu hokejovu ligu, v inych sportoch nemam taky prehlad ako v hokeji.
15dmdca12
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Sep 2014, 23:30

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod 15dmdca12 » 12. Okt 2014, 18:20

Rozmyslal som aj nad over a under tym istym sposom, hlavne svedska liga ma dobre statistiky na to. Problem je ale v tejto lige ze skoro vzdy sa hraju vsetky zapasy v jeden cas takze nemate sancu reagovat na pripadnu prehru podanim dvojnosobku ( alebo pod.) v dalsom zapase.
Neviem asi velmi zameriavam iba na jednotlive ligy a tikety iba s jednym zapasom.
15dmdca12
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Sep 2014, 23:30

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 25. Okt 2014, 11:33

Ty chceš recept na niečo, čo ti nevie dať prakticky nikto. A keby to niekto vedel, pochybujem, že by sa delil.
Musíš zarábať jedine svojou šikovnosťou inak to nepôjde. Ak sa venuejš veľa hokeju, tak ja by som sa zamerial na NHL poprípade hokejové ligy o ktorých vieš dosť. Mne sa vypláca, že ak favoriť prehrá jeden dva zápasy, tak potom v tom ďalšom sa snaží zvíťaziť. Samozrejme aj tu treba mať "čuch na správne zápasy" ;)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Barkas » 28. Okt 2014, 23:19

S tým súhlasím. NHL je špecifická, pomerne vyrovnaná súťaž, ktorá sa dá "naštudovať". Rozdiely medzi mužstvami sú, ale najlepšieho často dokáže poraziť aj ten papierovo najslabší. Táto súťaž a prostredie nemá rado dlhé série prehier po sebe. Dá sa to aj tým spôsobom cez favoritov po 2 - 3 prehrách, ktoré sa podrobia analýze so zápasom ktorý chceš potencionálne podať. Ten recept na tipovanie ti ale nikto nedá. Je to jednoducho veda o najlepšom spracovaní poznatkov a intuícii dovedna.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod 15dmdca12 » 7. Nov 2014, 21:35

Dakujem Vam za radi pani.
Zacal som Martingale s 5 timami NHL, tak uvidim ako to pojde, pokial sa nebude darit, skusim to s tymi prehrami, ale moj problem je casovy, poriadne mam cas sa na to pozriet iba cez vykend a to je dost malo si myslim.
Este Vas chcem poprosit o radu na nejaky dobry statisticky program. Osobne vyuzivam open office calculator, co nieje zle ale hladam nieco prehladnejsie a lahsie na ovladanie funkcii.
Dakujem
15dmdca12
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 24. Sep 2014, 23:30

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod nobody » 18. Jan 2015, 13:16

Klasicky Martingale system je cesta do pekiel, pokial nemas nastaveny limit max. prehry, pretoze musis ratat, ze VZDY sa k '' vrcholu '' svojich limitov (financnych)urcite dostanes.
A aj keby si tie limity nastavene mal, tak budes vo velkej strate, ktoru uz velmi tazko dozenie, pretoze u klasickeho Martingale vyhras VZDY len nepartne %, ktore si nadstavis od prepoctu kurzu.

Skor by si sa mal zamerat na nieco nekonvencne, co nie je tak likviditne na bank a hlavne nemas potrebu byt klasickym slovakom - za malo penazi, vela muziky a hlavne uz dnes.

Najefektivnejsi system, ktory ti dokaze dlhodobo vytvarat profit je ten, ktory si sam vytvoris a budes na nom profitovat - cize inac povedane, najefektivnejsi system - univerzalny neexistuje.
Neexistuje preto, ze tebe vyhovovat moze, ale mne uz nie, tak sa musis najprv zamerat na to, co ti v tipovani ide najlesie, dokazes spravit zo zapasu value v dlhodobom horizonte, pretoze tipovanie nie je o jednom, ci o par zapasoch. Do prace tiez nechodis 1-2x do mesiaca.

Tu pises o NHL, kde mas vybratu urcitu strategiu, ale uz hned ju aj spochybnujes, ze mas malo casu a ked to nepojde, tak sa zameras na nieco ine.
Obrovska chyba, ze skaces do niecoho, co nemas prebadane/overene/otestovane a tympadom nahravas bookies.
Pred tym, ako sa do niecoho pustis, sprav si prieskum, analyzuj, ci je dobre sa zamerat prave na tento druh sportu a jeho urcitu odnoz (v tvojom pripade NHL), pretoze len takto dokazes dlhodobo vytvarat profit.
Analyzou najdes value, ktora ti pri spravne urcenom systeme a nadstaveny MM dokaze vytvarat profit.

A hlavne, skus sa zamysliet, ci len klasicke navysovanie po kazdej prehre je to prave, co dokaze zarucene vytvarat profit, ci sa to neda aj opacne, pretoze ja mam overene, ze prave opacne navysovanie (nie po prehrach, ale vyhras - PARLAY, PAROLY system) dokaze ovela efektivnejsie narabat s bankom, ako Martingale.
nobody
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 31. Dec 2013, 20:58

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod ego » 4. Feb 2015, 14:20

Výborný článok má na túto tému Pinnacle.
https://www.pinnaclesports.com/en/betti ... tegy&icc=5
ego
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 7. Okt 2014, 14:26

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Mickey » 7. Feb 2015, 16:36

Inak povedane ak nenajdes value tak ti ziaden Money Management nepomoze
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Daky » 10. Feb 2015, 18:05

Nejvíc se mi vždy líbí název "spolehlivý", když je jasné, že v sázení neni nikdy nic 100% spolehlivé. :)
Peníze na poker zdarma (na hernu 888 např. 88 dolarů bez nutnosti vkladu, nebo verifikace), více info: http://www.onlinepoker.funsite.cz/, příp. fb stránka https://www.facebook.com/PokerPenize?fref=ts. Můžete mrknout, v článku najdete detaily. GL!
Daky
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 9. Feb 2015, 20:30

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod 80rado » 14. Feb 2015, 17:52

Zdravíčko,

Z toho, čo tu čítam som sa dozvedel, ze fungujem na systéme MARTINGALE. Asi 9 mesiacov. Dá sa na to býť ziskový, treba do toho dosť položiť, hrať viac mužstiev naraz a mať nenormálne nervy a nenormálne šťastie.
Ja som stavil na mužstvo, ktoré konečne remizovalo 32 zápas. Prešiel som všetky ligy, futbal, hokej niekoľko sezón dazadu. stalo sa to jediný krát.
Ale aj tak som stále tomu systému verný a stale niečo ziskam, len sa netreba zblázniť a podľahnúť tomu.
80rado
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 14. Feb 2015, 17:06

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť