Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Spolahlivy system tipovania

Rady, stratégie, postupy ako tipovať, programy na tipovanie.

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 9. Nov 2013, 8:36

10st. séria Lorient (Francúzsko 1.Liga) na remízu

9.11 Lorient - Reims
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Barkas » 16. Nov 2013, 10:40

Napíšte niekto rozpis tohto martingale systému. Zaujímajú ma výšky a stupňovanie vkladov pri tých remízach. Nie je problém chytiť aj 15 zápasovú sériu, stalo sa mi to, závisí to od množstva tipovaných zápasov. Z môjho pohľadu je to náročný systém na psychiku , trpezlivosť a hlavne peňaženku. Bez veľkého banku je to kontraproduktívne. Čo sa týka hokeja do toho by som ani nešiel, možno NHL, ale aj tam sú niektoré série bez remízy neuveriteľné. Vo futbale niektoré mužstvá neremizujú celú sezónu.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Bure96 » 18. Nov 2013, 11:30

no mne sa to robiť nechce, ale možno pucko ti to napíše ked tu nabudúce príde. však nebud lenivý a urob si tie rozpisy sám.

pri martingale sa vždy zdvojnásobí predchadzajúci vklad. pri remízach je ta výhoda, že sa ti to vráti výhodnejšie ako pri kurze 2.0. Možno že niekto vklady ešte prepočíta aby mal zisk ako pri kurze dva. inak ja som tiež veľký skeptik pri používaní tohto systému. ale viem, že veľa ľudí ho využíva. určite je pri stávkovaní výhodnejšie a lepšie použitelnejší ako v rulete :) ......a používal by som to hlavne v tých profesionálnych stávkových ako je sbobet alebo pinnaclesport.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 19. Nov 2013, 21:30

Barkas píše:Napíšte niekto rozpis tohto martingale systému. Zaujímajú ma výšky a stupňovanie vkladov pri tých remízach. Nie je problém chytiť aj 15 zápasovú sériu, stalo sa mi to, závisí to od množstva tipovaných zápasov. Z môjho pohľadu je to náročný systém na psychiku , trpezlivosť a hlavne peňaženku. Bez veľkého banku je to kontraproduktívne. Čo sa týka hokeja do toho by som ani nešiel, možno NHL, ale aj tam sú niektoré série bez remízy neuveriteľné. Vo futbale niektoré mužstvá neremizujú celú sezónu.


Kopu rozpisov sa dá najisť aj na internete... uvádzam dva príklady, ktoré som našiel.
1.
Obrázok

2.
Obrázok

Využívať sa to podľa mňa dá u všetkých dobrých stávkových. Pod pojmom dobrá myslím taká, u ktorej nie sú problémy s výplatami a pod. Ani limit stávky by nemal byť až taký problém, vzhľadom k tomu, že tu de facto platí niečo také ako princíp superpozície. Pokiaľ potrebujeme vsadiť za 500€ na zápas a u stávkovej máme limit napr. 200€ na stávku, stačí vklad rozdeliť do troch stávkových. Ak opomenieme malé rozdiely v kurze u jednotlivých spoločností tak výhra je približne rovnaká ako keby sme stavili za celú sumu u jednej. Toto sa u rulety moc nedá...
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 20. Nov 2013, 21:04

11st. séria Nice (Francúzsko 1.Liga) na remízu

24.11 Nice - St. Etienne KO
30.11 Lorient - Nice KO
3.12 Nice - Monako KO
7.12 Reims - Nice KO
14.12 Nice - Sochaux KO
21.12 Nice - Evian TG KO
11.1 Rennes - Nice
Naposledy upravil pucko dňa 23. Dec 2013, 4:21, celkovo upravené 6
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Barkas » 22. Nov 2013, 15:30

Thomas píše:no mne sa to robiť nechce, ale možno pucko ti to napíše ked tu nabudúce príde. však nebud lenivý a urob si tie rozpisy sám.

pri martingale sa vždy zdvojnásobí predchadzajúci vklad. pri remízach je ta výhoda, že sa ti to vráti výhodnejšie ako pri kurze 2.0. Možno že niekto vklady ešte prepočíta aby mal zisk ako pri kurze dva. inak ja som tiež veľký skeptik pri používaní tohto systému. ale viem, že veľa ľudí ho využíva. určite je pri stávkovaní výhodnejšie a lepšie použitelnejší ako v rulete :) ......a používal by som to hlavne v tých profesionálnych stávkových ako je sbobet alebo pinnaclesport.


Lenivý to nie. Vypracoval som viacero týchto systémov. Používal som aj nárazníkové zóny, to jest po 10 kole taký stop systém, aby som do obehu nedal neprimerane veľa peňazí. V podstate tie dve tabuľky sú identické. Ale hovorím chce to mať bank tak cca. 10 000 eur a viac, plus kopu účtov kvôli limitom. A pri malom počte zápasov (1 zápas týždenne) je to kontraproduktívne - mizerný zisk. Ideálne je začať s desiatimi vybranými zápasmi týždenne. Riziko je že, séria sa natiahne bežne aj po 15 - ty level aj pri dobrých tipoch. Mám to vyskúšané, čiže aj keď sa tipuje iba 1 zápas týždenne zlá séria príde skôr či neskôr. Dá sa na tom točiť, ale som skeptik.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 23. Nov 2013, 20:32

12st. séria Caen (Francúzsko 2.Liga) na remízu

25.11 Auxerre - Caen KO
29.11 Caen - Angers
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod Barkas » 5. Dec 2013, 18:19

pucko píše:11st. séria Nice (Francúzsko 1.Liga) na remízu

24.11 Nice - St. Etienne KO
30.11 Lorient - Nice KO
3.12 Nice - Monako KO
7.12 Reims - Nice


Tá X-ka je tu už na spadnutie. Držím prsty.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod pucko » 10. Dec 2013, 23:23

13st. séria Chateauroux (Francúzsko 2.Liga) na remízu

13.12 Laval - Chateauroux
pucko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 7. Okt 2012, 0:29

Re: Spolahlivy system tipovania

Poslaťod magicolor » 15. Dec 2013, 18:22

Barkas píše:Napíšte niekto rozpis tohto martingale systému. Zaujímajú ma výšky a stupňovanie vkladov pri tých remízach. Nie je problém chytiť aj 15 zápasovú sériu, stalo sa mi to, závisí to od množstva tipovaných zápasov. Z môjho pohľadu je to náročný systém na psychiku , trpezlivosť a hlavne peňaženku. Bez veľkého banku je to kontraproduktívne. Čo sa týka hokeja do toho by som ani nešiel, možno NHL, ale aj tam sú niektoré série bez remízy neuveriteľné. Vo futbale niektoré mužstvá neremizujú celú sezónu.


Pre zaujímavosť - niekoľko rokov dozadu malo v NHL San Jose sériu 46. zápasov bez remízy.
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ako tipovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť