Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 27. Aug 2009, 11:43

e-mailom mi prišla táto správa:

planujem vstupit na azijsky trh. Ktoru stavkovu by ste mi odporucili z hladiska bezpecnosti, kurzovej hladiny a limitov? Vyberam medzi 188bet, 12bet a sbobet. Najviac sa mi pozdava 188bet. Vraj docela skoro vypisuje kurzy, je bezpecna, ma slusnu kurzovu hladinu a vysoke limity a vraj nelimituju ani ziskovych userov. Podobne info som nasiel aj k 12bet, tam vsak vraj skorej hrozia limity. Ale zase sa mi javi bezpecnejsia kedze je dcerou ibcbet. Nevidim vsak v tenisovej ponuke handicapy na gamy. O sbobet mam najmenej info, skor sa mi pozdavaju kurzy a ponuka. Pripadne sa regnut priamo do ibcbet? Len neviem ako je to tam s tymi vkladmi cez agentov, tomu dako nerozumiem...
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ázijské stávkové kancelárie

Poslaťod Bure96 » 27. Aug 2009, 11:44

zdravím,

no takže vyberaj iba medzi 188bet a 12bet. Síce najlepšia ázijská je gigant SBObet (vkladá sa už normálne bez agentov), ale ta nemáva bonusy (aspon teraz to tak nie je). Ja som nedávno tipoval v mansion88 no a ta funguje len cez internet explorer, čiže hotová katastrofa a čo sa týka výšky stávky tak všade bolo iba 250 EUR a ked som kukol na 188bet tak tam bolo 9600 EUR. 188bet síce nelimituje ale veľkým hráčom dáva poplatky pri výbery čím ich chce odradiť, lenže to by si musel podávať za veľké peniaze, počítam tak 2 až 4 tisíc eur na stávku. Čo sa týka bezpečnosti tak 188bet by mala byť tiež dcérksou spoločnosťu nejakého ázijského giganta. 12bet a 188bet si začínajú podchytávať celú európu, pretože sú s ich ponukou vlastne bezkonkurenčné. Pre úspešného stávkara, ktorý tipuje ázijské hcp sú priam nevyhnutnosťou a o live bettingu nehovorím. Inak ja by som osobne doporučoval 188bet, pretože majú viac futbalu, kde nájdeš aj slovenskú ligu s pripravnými zápasmi (samozrejme nie vždy). Okrem toho 188bet je už sponzorom dvoch anglických tímov a ked si pozreš ich návštevnosť v alexi tak je v celku slušná a je oveľa väčšia ako ma napríklad doxxbet. 12bet je tiež už sponzorom fc sevilly takže nemyslím si, že by niekde utiekli. A aj ked je dcérskou spoločnosťou gigantu ibcbet (kde sa vkladá cez agentov) tak si nemysli, že to ta zachráni. Oni operujú zvlášť a ked sa pozreť na stránku ibcbetu tak im tam chodí taká správa, že oni nemajú žiadnu inú sestru. To máš vlastne dva rozdielne podniky, ktoré nezodpovedajú jeden za druhého. Aspon podla mna je to tak. 12bet má síce menšiu návštevnosť ako 188bet no stále väčšiu ako napr. ten spomínaný doxxbet. 12bet sa ešte tak nepropaguje ako 188bet. Podla mna budú na trhu dosť dlhú dobu. 188bet je ale z hladiska bezpečnosti lepšou alternatívou. výhoda je že 12bet ti príjme live stávku rýchlejšie ako 188bet. Čo sa týka bonusu, tak 12bet ti ho pripíše automaticky narozdiel od 188bet. Inak 188bet ma licenciu na Isle of man, kde je jedna z najprísnejších kontrol, kde to od cayagan (filipíny) neviem čo čakať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ázijské stávkové kancelárie

Poslaťod Bure96 » 31. Aug 2009, 21:12

chcel by som povedať, že v najlepšej z ázijských stávkových kancelárií SBObet sa už vkladá normálne bez agentov. Podla mna sú medzi týmito ázijskými stávkovými malé rozdiely, ale ževraj SBObet je najlepšia (podla profesionálnych tipérov). Tie bonusy u ázijských ako je 188bet a 12bet si myslím, že treba ale využiť. Či budeme ponúkať aj na stránke SBObet uvidíme v druhej fáze. Osobne som bonus na SBObet ešte nevidel.

Začína sa presadzovať ďalšia ázijská stávková kancelária a to http://fun88.com/ resp. http://asiabet88.com/
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ázijské stávkové kancelárie

Poslaťod mato » 1. Sep 2009, 19:48

tak na ubohejsiu stavkovu kancelariu ako je 188bet som este nenatrafil. darmo ma x vyhod, ked im kazdy den viackrat nefunguje stranka. polozku v hodnoteni "obcas technicke problemy so strankou" by som zmenil na pravidelne problemy. by som ich urcite nikomu neodporucil, dokym si tieto problemy neodstrania. a evidentne sa s tym neboria len teraz. aktualne mi nenacitalo ani jednu verziu stranky a mam ich 4! napr. pri takom sbobete sa mi zatial ani raz nestalo, ze by mi nenacitalo stranku, takze tolko zatial k mojim skusenostiam s azijskymi stavkovymi
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Re: Ázijské stávkové kancelárie

Poslaťod Bure96 » 1. Sep 2009, 22:13

maťo a nemáš niečo s compom resp. netom? každého takéto niečo naštve, ale ja som tam za posledny mesiac bol asi 25 krát a nešla len raz (ale v ten den ju ešte spustili). aj teraz ide bez problémov. a nepoznám nikoho kto by si tak na nu sťažoval.

Jo inak chcel by som povedať, že 12BET znižila limity a riadne.

Mansion88 má na všetko limit snad 250 EUR a 12BET má na všetko 280 EUR. Neviem čo sa deje, každopádne to hodnotenie asi prehodnotíme. Ešte raz by som chcel upozorniť, že Mansionu88 ide stránka v plnej funkčnosti zatial len v prehliadači internet explorer.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod mato » 2. Sep 2009, 17:07

ostatne stranky mi funguju v poriadku, takze komp aj net by mali byt ok
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 2. Sep 2009, 17:43

a to ti tam nabehne to maintance? alebo ti stranka vôbec nejde?

inak môžeš sem dať tie alternatívne adresy?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod mato » 2. Sep 2009, 20:43

www.188bet.biz
www.cambo888.com
www.188games.com
aktualne mi funguje iba wap verzia
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod mato » 2. Sep 2009, 20:59

20:58
tak prave mi prestala fungovat aj wap verzia v mobile aj v opere na pc
ide to niekomu?
lutujem, ze som sa tam zaregistroval
mato
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 1. Sep 2009, 19:42

Re: Všeobecne o ázijských stávkových kanceláriách

Poslaťod Bure96 » 2. Sep 2009, 21:00

takže ja sa na stránku normálne dostanem, ale majú tam napísané že majú nejaký sviatok dna 2.9, takže tipovanie asi nie je možné lebo ani ponuku nešlo načítať.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť