Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Skusenost a pravidla so SK

Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod macko » 18. Okt 2010, 10:46

Dobry den,
som novy a preto budem mat mozno zaciatocnicke otazky.Zoberiem si za priklad napr.Bet-at-home.

Ide mi o premiu a potom nasledne vyplatenie po odstavkovani zapasov:
Pisu:poziadavky na kurz 1,5 je tym myslene jeden tip alebo tych 1,5 moze robit aj viacero zapasov?
3x vklad a 3x bonus * a 50% a 22€
je tym myslene ze 3x mam vsadit za 22+mojich 22€,cize vsadit za 44€ ? alebo 3x vsadit mojich 22€ a 3x 22€ od stavkovky?Pytam sa preto,ze viem ze za takymito ponukami vzdy byvaju nejake pravnicke klucky a tu asi uz vieceri mate s tymto skusenost,samozrejme tyka ta sa to aj ponuk inych stavkoviek.Len cesko/slovenke ponukaju cca 2000€ na bonusoch :-)

Diky za odpoved.
macko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Okt 2010, 10:35

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod Bure96 » 18. Okt 2010, 11:13

ten kurz 1.5 je myslené, že na tikete musí byť kurz minimálne 1.5 a je jedno či tam máš jeden zápas alebo viacero

je tam jasne napísané:

3x vklad (čiže 3x 44 EUR) + 3x bonus (čiže 3x 22 EUR), to znamená, že musíš pretipovať dokopy 198 EUR a potom môžeš požiadať o výber.....čiže nap.r podáš si tiket za 10 EUR s minimálnym kurzom 1.5 a potom už musíš len pretočiť (198 - 10 = 188) 188 EUR....ked podáš další tiket napr. za 20 EUR potom už musíš len pretočiť 188 - 20 = 168 EUR.


nie je to nič zložité.......v bonusoch nie sú nijaké chytáky, len si to treba dobre prečítať.....jediny chyták môže byť taký, že bonus je sticky (čiže nie je možné ho vybrať, avšak taky má u nás len caribsports)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod macko » 18. Okt 2010, 12:56

Dakujem,uz to vidim ostrejsie :)
macko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Okt 2010, 10:35

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod macko » 23. Okt 2010, 15:14

Vite ze sa hovori,aby sa v co najmensej miere udavali na nete osobne udaje,stavkovky chcu pri registracii meno+priezvisko+adresu.Davaje pravdive udaje?Je to na nieco nutne?Pri nakupovani to pochopim,musia doniest tovar,ale pri stavkovani?Ved peniaze von-dnu robime cez ucet a ostatna komunikacia ide cez stranku alebo meil.
macko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Okt 2010, 10:35

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod Bure96 » 23. Okt 2010, 18:50

ty si asi ozaj úplný nováčik v stávkovaní.

stávkovanie sa radí k hazardným hrám a ako viete hazardné hry sú povolené až od 18tich.....v niektorých štátochod 21. čiže každá spoločnosť je vlastne povinná zo zákona si overiť či daný hráč ma 18rokov.......niekedy si to nevyžiadajú.

proste základom je: UDAVAT PRESNE A PRAVDIVE INFORMACIE INAK MOZETE O VSETKY PENIAZE PRIST
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod macko » 24. Okt 2010, 10:10

dakujem za odpoved.
Som naozaj novacik,vsetko si zistujem a zvazujem do ktorej stavkovky ako prvykrat vstupit,mal som aj na zozname Bwin,ale na profutbale teraz niekto vypisuje, ze mu uz niekolko dni nepripisali vyhru,tak dost zvazujem aby som neolutoval,ze pridem o prachy.Skoda ze Nike nedava bonusy,predsa len maju najviac slovenskeho sportu.Je dost problem najst u tych cudzich slovensky basketbal,a 1.futbalovu ligu,ani corgon liga nie je vsade samozrejmostou :( .No hadam dobre vyberiem *32
macko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Okt 2010, 10:35

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod PSD999 » 24. Okt 2010, 13:39

lepsia moznost ako bwin je bet365
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod Bure96 » 24. Okt 2010, 18:00

bet365 je asi naozaj jedna z najlepších možnosti......

ale zo slovenských si neskúšal pozerať ifortunu alebo tipsport? tipsport ma aj bonus tuším.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod macko » 24. Okt 2010, 20:32

Diki obom,tu ale hlavne na jednom slovenskom stavkarskom fore clenovia dost bezia na doxxbet,tipsport a tipkurz,ked som ich ale pozeral,dost biedna ponuka a hlavne kurzy.Co som pozeral najsirsiu ponuku a aj kurzy sa mi zda ma Nike,ale akosi akoby ju nikto nepouzival,alebo je v niecom zla?Co som ako zaciatocnik nespozoroval?
macko
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18. Okt 2010, 10:35

Re: Skusenost a pravidla so SK

Poslaťod Bure96 » 25. Okt 2010, 8:14

uprimne? v živote som v nike netipoval.........iba pár krát v kamenných....takže vôbec netuším v čom je zlá.
samozrejme kurzy budeš mať vždy menšie u nás....nie vo všetkom ale vo väčšine prípadov budú menšie....
neviem čo chceš tipovať, takže ti s tým moc neporadím....ja hrám prakticky len futbal a na to naše stávkové nepotrebujem.

podla mna najlepšiu alternatívu máš bet365 z tých zahraničných. aj bonus je pekný.

ale ked nevieš kde ísť, chod na oddsportal.com a pozri si to čo chceš tipovať - potom tam uvidíš, ktoré spoločnosti to ponúkajú a kukneš na kurz........ale ak chceš prevažne športy zo slovenska, tak to chod jedine do tých vyššie menovaných.....nemyslím si, že niekde inde najdeš širšiu ponuku. neviem no. musíš pozreť. kurzy sú už druhá vec.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť