Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod BakyX » 16. Dec 2019, 11:34

Rád by som sa spýtal, či je možné podľa aktuálnych zákonov SR stávkovať v zahraničných stávkových kanceláriach, napr. Pinnacle.

Všimol som si, že oficiálna stránka Pinnacle je blokovaná (UPC). Obísť to nie je problém, lenže núti to zamyslieť sa, či je to v pohode.

Je nutné anonymizovať tieto aktivity tak, aby ich ISP nemohol sledovať? Inak povedané: je možné, že by z toho mohli hroziť nejaké následky?

Ďakujem za odpoveď.
BakyX
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16. Dec 2019, 11:24

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Bure96 » 16. Dec 2019, 13:18

následky z pohľadu zákona žiadne. Jediný problém je, že blokujú aj bankové účty, preto všetko treba robiť cez tretiu stranu ako skrill.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod lukoslav » 30. Jan 2021, 9:54

caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da registrovat neviem nedocital som sa. dik
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Bure96 » 30. Jan 2021, 10:15

Registrovať sa tam asi dá ale skúsenost s nou nemám.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod lukoslav » 30. Jan 2021, 13:55

sefe este otazocka a co oriontip?nemas skusenosti alebo niekto?celkom bohata ponuka,limity budu pocitam ale nizske,dakujem
lukoslav
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Jan 2019, 17:12

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Bure96 » 30. Jan 2021, 15:31

Nie ešte som sa tam neregistroval. Nemal som dôvod a ako hovoríš tie limity tam budu veru nízke.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod MMMV » 5. Feb 2021, 23:02

lukoslav píše:caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da registrovat neviem nedocital som sa. dik

da sa tam registrovat slovaci su akceptovany,lenze problemi su velmi casto s vybermi nie vzdy su k dispozicii vsetky metody obycajne len elektronicke penazenky ja som tam registrovana
MMMV
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Jan 2021, 15:55

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Roman9763 » 29. Nov 2022, 20:55

Ahoj bure. Prosím ťa máš nejakú skúsenosť so stávkovú 22bet? Prípadne betWinner? Prípadne aké sú ešte dobre zahraničné stávkové kancelárie dobre na podávanie?

Ešte by som poprosil na teba nejaky kontakt prípadne mail lebo viem že jedneho času sa tu nedali vôbec odosielať správy a nevedel som ako ti napísať...
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Bure96 » 30. Nov 2022, 10:03

s 22bet nemám, lebo týmto spoločnostiam moc neverím. Jednak mám pochybnosti v tom, či mi vyplatia vyššiu výhru a zároveň či len tak neskončia s biznisom zo dna na den a sú fuč. Ked som sa na to díval no moc dôveryhodne mi to neprišlo, ale nič som o nich neštudoval. Prídu mi, že fungujú v nejakej tej šedej zone. Treba si zistiť možno odkiaľ majú najväčší počet zákazníkov resp kde ma základnu tá stávková - ide o to, či má vôbec pevné jadro. Takto mi to príde we preložený jednoducho do milion jazykov a z každého si zoberie niečo a tak funguje - a toto mi nepríde uplne ok.

Ja v zahraničí hrám aktuálne len v bet365 a sem tam pinnacle.

no forum malo technický problém ale už je vyriešený, takže kludne môžeš písať tu
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1432
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Otázka k zahraničnému stávkovaniu

Poslaťod Roman9763 » 30. Nov 2022, 19:01

Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale po pol roku necelom mi zabklovokali po všetkých výberoch účet. A tak hľadám nejakú dobrú zahraničnu stávkovú kanceláriu... Ktorú by si mi odporučil? Okrem bet365 keďže tam sa nedá byť
Roman9763
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 27. Dec 2020, 4:06

Ďalší

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť