Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Aký je rozdiel medzi vixxbet a doxxbet?

Aký je rozdiel medzi vixxbet a doxxbet?

Poslaťod Bure96 » 14. Feb 2009, 0:45

Stávková kancelária doxxbet.com ponúka napr. live tipovanie, avšak len na doxxbet.com a k dispozícií máte aj casíno. Ak by som však mal porovnať iba slovenské stránky čiže doxxbet.sk a vixbet.sk tak by asi na tom bol lepšie vixbet. Kurzy pri vyrovnaných zápasoch sú vyrovnané 1,85 a pozerám napr. teraz že v ponuke pre nemecky basketbal má vixbet navyše či padne párny alebo nepárny počet bodov a môžete si natipovať aj čistú výhru domáceho tímu (teda bez predlženia), kde to doxxbet ponúka len víťazstvo v zápase (vrátane predlženia). Čo sa týka hokeja tak napr. vidím že okrem klasických europskych hokejových líg ma vixxbet v ponuke aj AHL. Doxxbet však vypisuje kurzy skôr a kurzy napr. pri 6 fínskych zápasoch boli kurzy v 4 prípadoch vyrovnaný a 2 x mal vixxbet vyšší kurz z 1,8 na 1,85. Vo futbale je na tom asi lepšie doxxbet, pretože sa pozerám napr. na zápas anglickej ligy na ktorý má vixxbet len 6 možné a doxxbet 10. Ten rozdiel tvorí presný výsledok na zápas, polčasový a konečný výsledok na zápas, počet golov 1,5 a pol v prvom zápase a tip na prvý gól. Kurzy sú rovnaké, tie rozdiely budú asi minimálne, nezisťoval som to ale asi používajú ten istý softvér, koniec koncov tieto dve firmy majú spoločnú minulosť.

Okrem toho VIXbet ponúka peniaze (resp. cenu útechy=250 €) tomu komu újdu max. 2 zápasy a bude mať najvyšší kurz. Resp. môže byť aj nižší ako najvyšší ale potom sa aj cena útechy znižuje. Kurzy zo zápasov ktoré boli neúspešné sa automaticky odratávajú z celkového kurzu. DOXXbet mal v ponuke kedysik pyramídu, hra najviac úspešných tiket za mesiac avšak už vyše roka majú napísané hra dočasne pozastavená a pochybujem že sa to niekedy obnoví. Okrem toho ani hru o najvyšší kurz som tam už od začiatku roku 2009 nevidel.

V prospech vixbetu v tomto období hovorí aj bonus, kde dostanete 50% bonus do výšky 50€ a okrem toho ma ešte nejaké bonusové akcie. Doxxbet ponúka bonus 20% do výšky 30€ čo dosť veľká bieda na to aké ponúka kurzy.

Obidvaja slovenský bookmakri vyplácajú na bankový účet do dvoch dní. K veľkému plusu patria u obidvoch bookmakrov skupinové stávky - to znamená že si môžete vytvoriť skupiny napr. ABCD a laicky povedané každé to písmenko môže tvoriť niekoľko zápasov. Tento systém stávok ponúka veľmi málo stávkových kancelárií, ja osobne viem ešte napr. o betgun, avšak tam to nemajú také prehladné. Každopádne takto sa dajú vytvoriť skvelé kombinácie a ja osobne to často využívam.

Hádam tieto informácie niekomu pomôžu.

Tu su ešte tie akcie vixxbetu:

1. BONUSOVÁ STÁVKA - BNS

Bonusová stávka je zvýhodnený druh stávky, pri ktorej VIXBET klientom za stanovených podmienok zvýši celkovú výhru, t.j. pridelí tzv. bonus. Nárok na bonus vzniká za týchto podmienok:

16,50 € pri výhernom kurze rovnom a väčšom ako 1000 a menšom ako 2000, pri 5 a viac tipovaných udalostiach na tikete,
165 € pri výhernom kurze rovnom a väčšom ako 2000 a menšom ako 3000, pri 7 a viac tipovaných udalostiach na tikete,
1650 € pri výhernom kurze rovnom a väčšom ako 3000, pri 10 a viac tipovaných udalostiach na tikete,

pričom výherný kurz a počet tipovaných udalostí sa počíta len z platne uskutočnených stávkových udalostí.Bonus bude pridelený a vyznačený na tikete, pokiaľ stávka spåòa všetky podmienky na jeho pridelenie. Nárok na priznanie bonusu pri rovnakej (identickej) stávke vznikne klientom iba 1-krát a to na prvú podanú stávku. Pri opakovanej identickej stávke vznikne klientom iba nárok na bežnú výhru bez pridelenia bonusu.
2. KOMPENZAČNÁ STÁVKA - KMS

Kompenzačná stávka je zvýhodnený druh stávky, pri ktorej klient dosiahne výhru v AKU stávke aj pri jednom nesprávnom tipe, pri dodržaní stanovených podmienok. Nesprávny tip musí mať kurz nižší ako 10,0. Nárok na kompenzáciu vzniká za týchto podmienok:

3 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 100 a menší ako 300.
5 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 300 a menší ako 500.
10 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 500 a menší ako 1000.
30 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 1000 a menší ako 3000.
50 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 3000 a menší ako 5000.
100 - násobok vkladu, ak kurz na stávku je rovný a väčší ako 5000,

pričom výsledný kurz sa vypočíta len z platne uskutočnených stávkových udalostí.
CENA ÚTECHY

„Cena útechy“ je súťaž, pri ktorej klienti dosiahnu výhru aj na nevýhernom tikete pri dvoch a viac nesprávnych tipoch. Uhádnutý kurz pre tento typ súťaže sa vypočíta iba zo správnych tipov. Nárok na výhru vzniká klientom v rámci kalendárneho mesiaca podľa nasledovného:

1. najvyšší uhádnutý kurz ............. 250 €
2. najvyšší uhádnutý kurz ............. 100 €
3. najvyšší uhádnutý kurz ............. 70 €
4.-5. najvyšší uhádnutý kurz .............. 50 €
6.-10. najvyšší uhádnutý kurz ............. 25 €
11.-15. najvyšší uhádnutý kurz ............. 17 €
16.-20. najvyšší uhádnutý kurz ............. 15 €
21.-25. najvyšší uhádnutý kurz.............. 13 €
26.-30. najvyšší uhádnutý kurz.............. 10 €
31.-35. najvyšší uhádnutý kurz.............. 7 €
36.-40. najvyšší uhádnutý kurz.............. 5 €
41.-45. najvyšší uhádnutý kurz.............. 3 €
46.-50. najvyšší uhádnutý kurz.............. 1 €
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na Ostatné stávkové kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť