Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stavkova so slušným bonusom s AH, solo tipy na futbal, hokej

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stavkova so slušným bonusom s AH, solo tipy na futbal, hokej

Poslaťod durike » 14. Jún 2010, 9:17

Momentalne som u bwin, ale nemaju azijsky handicap a tak hladam nieco ine.
Moje poziadavky:

- stavkovanie cez internet
- je mozne davat zapasy na slovensky hokej a futbal ako solo tipy
- v ponuke vela vela zapasov na rozne ligy z CELEHO sveta (vratane Japonska, Singapuru, Faerskych ostrovov atd)
- na vsetky/vacsinu tipov maju aj azijsky handicap
- lahka moznost dobitia kreditu (bankovy ucet, karta alebo PayPal), lahka moznost vybratia prostriedkov z uctu (bankovy ucet, karta alebo PayPal)
- slusny vstupny bonux pri registracii
- moznost bez problemov podavat pravidelne tipy s vkladmi stovky eur

Dakujem za odporucanie :-)
durike
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 12. Jún 2010, 15:38

Re: Stavkova so slušným bonusom s AH, solo tipy na futbal, h

Poslaťod Bure96 » 14. Jún 2010, 10:35

:)

vôbec nenáročné požiadavky :)

no najlepšie na ázijský handicap sú aziati - 188bet, 12bet (v 12bet bude asi problém s max. stávkou - počítaj tak okolo 250 EUR, ale malo by sa dať podať viac rovnakých stávok - max. však za 750 EUR ak sa nemýlim), dalej ešte sbobet, fun88 (ma väčšie limity ako 12bet, ale je to bez bonusu) a ešte je na výber mansion88 a možno aj bodog88 - ktorú vlastní spoločnosť bodog, ale stránka je špeciálne navrhnutá pre aziatov a môžeš mať účet v bodog88.com a aj v bodog.com. Je to zamerané však na futbal a hokej u nich len tak lahko nenajdeš - ked tak, tak NHL

Tvoje požiadavky sú však nasledovné:
- je mozne davat zapasy na slovensky hokej a futbal ako solo tipy
- v ponuke vela vela zapasov na rozne ligy z CELEHO sveta (vratane Japonska, Singapuru, Faerskych ostrovov atd)
- na vsetky/vacsinu tipov maju aj azijsky handicap
- lahka moznost dobitia kreditu (bankovy ucet, karta alebo PayPal), lahka moznost vybratia prostriedkov z uctu (bankovy ucet, karta alebo PayPal)
- slusny vstupny bonux pri registracii
- moznost bez problemov podavat pravidelne tipy s vkladmi stovky eur


Ked sa tak na to dívam, ja by som ti odporučil 10bet, aby som splnil všetky tvoje požiadavky.
- odporučam vkladať bankovým prevodom (paypal je nejako obmedzený pri vkladoch do online gamblingových spoločností - toto majú len k dispozícií tuším Ladbrokes, William Hill, Vcbet - a neviem či to nie je len pre hráčov z UK)
- kartou nevkladať! môžu s tym byť problémy
- ázijský handicap je k dispozícií vo väčšine prípadov - vypisujú ho neustále
- všetky požadované ligy ponúkajú
- možnosť solo stávok tam je
- bonus: 30 % do 100 EUR
- s vkladmi by nemaml byť problém (je možné, že budeš mať ale iné kurzy ked sa naloguješ od tých čo budeš vidieť bez nalogovania)
- hrá tam obrovské množstvo hráčov a ta stávková nepôjde nikdy - sú veľmi vyhľadávaný

linky:
recenzia: http://www.stavkovekancelarie.com/10bet/
web: 10bet.com[/url]

snad som pomohol
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stavkova so slušným bonusom s AH, solo tipy na futbal, h

Poslaťod durike » 15. Jún 2010, 22:43

Vdaka za obsiahlu odpoved!
Mna este zaujala bet365, co povies na nu, maju teraz slusny bonus a splnaju aj ostatne (akurat neviem ci maju slovensky hokej a futbal solo, ale snad ano...).

Thomas píše::)

vôbec nenáročné požiadavky :)

no najlepšie na ázijský handicap sú aziati - 188bet, 12bet (v 12bet bude asi problém s max. stávkou - počítaj tak okolo 250 EUR, ale malo by sa dať podať viac rovnakých stávok - max. však za 750 EUR ak sa nemýlim), dalej ešte sbobet, fun88 (ma väčšie limity ako 12bet, ale je to bez bonusu) a ešte je na výber mansion88 a možno aj bodog88 - ktorú vlastní spoločnosť bodog, ale stránka je špeciálne navrhnutá pre aziatov a môžeš mať účet v bodog88.com a aj v bodog.com. Je to zamerané však na futbal a hokej u nich len tak lahko nenajdeš - ked tak, tak NHL

Tvoje požiadavky sú však nasledovné:
- je mozne davat zapasy na slovensky hokej a futbal ako solo tipy
- v ponuke vela vela zapasov na rozne ligy z CELEHO sveta (vratane Japonska, Singapuru, Faerskych ostrovov atd)
- na vsetky/vacsinu tipov maju aj azijsky handicap
- lahka moznost dobitia kreditu (bankovy ucet, karta alebo PayPal), lahka moznost vybratia prostriedkov z uctu (bankovy ucet, karta alebo PayPal)
- slusny vstupny bonux pri registracii
- moznost bez problemov podavat pravidelne tipy s vkladmi stovky eur


Ked sa tak na to dívam, ja by som ti odporučil 10bet, aby som splnil všetky tvoje požiadavky.
- odporučam vkladať bankovým prevodom (paypal je nejako obmedzený pri vkladoch do online gamblingových spoločností - toto majú len k dispozícií tuším Ladbrokes, William Hill, Vcbet - a neviem či to nie je len pre hráčov z UK)
- kartou nevkladať! môžu s tym byť problémy
- ázijský handicap je k dispozícií vo väčšine prípadov - vypisujú ho neustále
- všetky požadované ligy ponúkajú
- možnosť solo stávok tam je
- bonus: 30 % do 100 EUR
- s vkladmi by nemaml byť problém (je možné, že budeš mať ale iné kurzy ked sa naloguješ od tých čo budeš vidieť bez nalogovania)
- hrá tam obrovské množstvo hráčov a ta stávková nepôjde nikdy - sú veľmi vyhľadávaný

linky:
recenzia: http://www.stavkovekancelarie.com/10bet/
web: 10bet.com[/url]

snad som pomohol
durike
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 12. Jún 2010, 15:38

Re: Stavkova so slušným bonusom s AH, solo tipy na futbal, h

Poslaťod Bure96 » 16. Jún 2010, 13:25

no ja som bet365 vylúčil lebo nesplnala nejake podmienky z tych futbalových líg (tuším faerské ostrovy a singapurskú ligu som tam nevidel - ale ja som to pozeral cez archiv esportu.....teraz kukam na bet365 a je tam aj faerske ostrovy - 1. divizia ---- no neviem ako chceš, ale podla mna je lepšia na všetko 10bet - samozrejme bet365 je bezpečnejšia :o))
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť