Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková kancelária s malou minimálnou stávkou

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Stávková kancelária s malou minimálnou stávkou

Poslaťod karol » 24. Dec 2010, 0:51

ahoj, potreboval by som pomoct s vyberom stavkovej.

moje poziadavky:

minimalna stavka: 0.1 € (alebo nizsie) - najdolezitejsia poziadavka
vkladat chcem cez kreditku, vyberat bank transferom (lebo mastercard) a limity aby bol minimalny vklad/vyber 10 € bolo by dobre keby bolo bez poplatkov
nemusi byt sk/cz

najlepsie ak bude co najviac na vyber....

vopred dakujem
karol
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Dec 2010, 0:27

Re: Stávková kancelária s malou minimálnou stávkou

Poslaťod Bure96 » 24. Dec 2010, 12:23

zdravím,

tak to si dal dosť komplikované požiadavky

ide o to, že vo všetkým stávkových nemám peniaze a neviem teda zistiť či to platí.

je to tam celkom prehladné a môžeš si to tam aj triediť. upozornujem, že to však nemusí byť pravda...aj teraz už vidím chybu....bet365 má 0.2 a nie 1 GBP ako je tam napísané. Problém je, že je to ťažké udržať aktuálne.

ja ti viem na 100 % zaručiť že to tak je v betsson........ale ak chceš tipovať veľa zápasov, tak je to tam tak obmedzené na kurz 100 tuším.....inak majú tam toho dosť a je to bezproblémová spoločnosť.

vklady sú cez mc spoplatné pri vklade pod 150 EUR u betsson

bet365 to ma tuším všetko free

je tam ešte gamebookers (alebo Partybets - iba u jednej máš narok na bonus).....tam ti ale neviem zaručiť 0.1. okrem toho sú tam tuším výbery nejako spoplatnené

ale ešte tam máš tu požiadaavkuy vklad/výber 10 EUR......to je problém.....ale tuším betsson ma pri bankovom výbere nejakých 20 EUR....oproti bet365 125 je to lepšie :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária s malou minimálnou stávkou

Poslaťod karol » 24. Dec 2010, 17:29

dakujem za odpoved

zaujimalo by ma este ze ako je to s bonusmi. ako som cital tak niekde vam daju bonus taky velky ako vlozite a musite pretocit aj vklad aj bonus napr. 10x s nejakym kurzom.

existuje bonus ze napr. vlozim 20 € daju mi dalsich 20 € a musim pretacat len ten bonus?
alebo napriklad taky kde ho nemusim pretacat s danym kurzom ale ako ja chcem a ked dosiahnem nejaku hranicu tak ho mozem vybrat.
karol
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Dec 2010, 0:27

Re: Stávková kancelária s malou minimálnou stávkou

Poslaťod Bure96 » 24. Dec 2010, 23:21

no to sú tzv. 100 % bonusy

napr. bwin ma super bonus....ty tam vložíš 30 EUR a hned ti na účet pripíšu dalších 30 EUR.....máš dokopy 60 EUR. s tými 60 eurami môžeš hrať

na kurze nezáleží, ale myslím, že bwin nemá minimálnu stávku 0.1 EUR.

každopádne bwin má stále ten najlepší bonus - niektoré spoločnosti ti dajú bonus až ked pretočiš vklad napr. 5x.....tu ho máš hned k dispozícií (v bwine ti stačí pretočiť 5x bonus a 1x vklad - čiže dokopy 6x 30 EUR = 180 EUR - potom môžeš vyberať).

potom sú ešte free bety..ale tam sa ti pripíše len čistá výhra. napr. taky paddypower ma 200 % free bet

musíš si ale konkrétne podmienky prečítať - jo a nezabudni, že vždy musíš na stránke vidieť tu promočnú akciu, inak môžeš o bonus prísť. niekedy na to potrebuješ špeciálne linky - tie najdeš aj u nás na stránke.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť