Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 17. Dec 2012, 10:11

Ladbrokes obmedzil výšku stávok pre krajiny v ktorých neplánuje pôsobiť, teda vrátane SR - ale v akých sú výškach je ťažko hovoriť - ja mám na účte limit 0 už dlho. Myslím, ale že na veľké ligy si stavíš za pár stoviek :)

Bet365 je veľmi špecifická ...... oni sledujú hráčov, ale niekto hrá za veľké peniaze a limit nedostane aj keď vyhráva a iný ho ma hneď po pár stávkach. Je to podla všetkého o tom aké kurzy stavkuješ. A čo sa týka limitov, tak väčšie ako má Bet365 možno ani nenajdeš........vynimkou sú len aziati vo futbale, či pinnacle sport - futbal (hlavne anglická liga + dalšie veľké futbalové súťaže v europe) a samozrejme americké športy. Samostatnou kapitolou je burza Betfair.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 7. Jan 2013, 21:07

Najviac ma teda oslovila Pinnacle sport na základe recenzí. Myslím, že vysoké kurzy, vysoké limity a jej celkové renomé ju zaraďuje medzi absolútnu špičku. Dá sa v nej vsádzať aj v euromene? Aké máte s Pinnacle skúsenosti? Odporúčate?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 7. Jan 2013, 23:54

áno je tam aj euromena ..... no vkladať odporúčať cez moneybookers. Inak pinnacle sports môžem iba doporučiť. Fungujú vynikajúco, ale upozorňujem na fakt, že teraz su vyšetrovaný, pretože nejaký američania vsádzali v pinnacle sports cez nejaký offline soft.

aktuality-zo-sveta-online-hazardu/pinnacle-sports-ide-vysetrovat-komisia-v-alderney-t397.html

Už to však nejakú dobu trvá a pinnacle funguje aj napriek tomu bez najmenších problémov. Stať sa však môže čokoľvek. Ak by pinna padla, vela hráčov by nemalo asi ani kde vsádzať. Neviem si to ani predstaviť.

Poviem ti, v pinnacle nečakaj širokú ponuku stávok, iba tie základné viac menej no a kombinovanú stávku je tam podať veľký problém, takže s tým tiež nerátaj. Niektorý nadávajú aj na live stávky, ale tie sa dajú prekusnúť. Mobilnú verziu už majú k dispozícií, takže držím palce. Čo sa mna týka, mám tam normálne peniaze, ani som nerozmýšlal o výbere po prepuknutí informácie o vyšetrovaní tejto spoločnosti.

Tuším, že stále nemajú český support, takže aby si čo to po anglicky vedel. A nemajú ani live chat, ale na e-mail odpovedajú pomerne rychlo.

Ak tam ideš, tak GL!
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Barkas » 8. Jan 2013, 14:54

O Pinaccle vážne uvažujem, kvôli limitom. Zo slovenských stávkových mám účty v Niké a iFortune iba ako poistku. Limit som v nich zatiaľ nedostal, málo tam vsádzam, prakticky vôbec, nakoľko kurzy sú poslabšie a majú manipulačný poplatok. Najvyšší vklad som spravil v iFortune, ME v curlingu, Švédsko kurz 1,75 za 380 eur a bez problémov. Miernym sklamaním je Bwin, limit do výhry 150-250 eur, priemerné kurzy, sťahovanie ponuky, z časového hľadiska priebežná neaktualizácia ponuky, čo mi vadí pri športoch ako šípky, snooker, stolný tenis, keď to sledujem live a tipujem martindale systémom. V tomto ohľade má navrch Bet365, limit som tam zatiaľ nedostal, na druhej strane jednotlivé vklady nepresiahli sumu 400 eur. Unibet má slabšiu ponuku, ale prekvapí občas dobrými kurzami napr. na tenis a futbalové remízy. Toľko z mojej strany.

PS: Martindale systém si vyžaduje fakt pevné nervy, disciplínu, vyšší bank a zázemie- čo sa týka účtov v stávkových. A samozrejme skúsenosti. Ja som sa na tom zo začiatkoch popálil, - keď som v panickom chvate bezhlavo vsádzal -, ale našťastie mierne, "nezruinoval som." Futbalové remízy sú pomerne náročné. Podstatné je poznať ligy a systém, ktorý hrajú. A matematiku. Talianska Pro C1 A remíza priemerne na 2,6 zápasu. Talianska Seria A priemer remíza na 4,4 zápasu. A tak.
Barkas
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 18. Dec 2012, 21:21

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 3. Mar 2013, 12:12

Ďakujem za odpoveď:-).
Chcem sa opýtať na to, ako je to s uverejňovaním kurzov v Pinnacle. Napr. by som dnes chcel vsadiť na Chorvátsku alebo Kolumbijskú futbalovú ligu a oni v ponuke nemajú uverejnené kurzy na 1x2. Sú tam len kurzy na handicapy a under/over. Zápasy sa hrajú večer cca o 6 hodín a oni to tam ešte nemajú uvedené. Oni to teda ani neuverejnia a na základné stávky 1x2 sa teda v niektorých ligách ani nedá tipovať? Alebo to zvyknú uverejniť tesne pred začatím zápasov?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 3. Mar 2013, 13:24

môže sa stať, že to nevypíšu.....ale pri kolumbijskej a chorvátskej lige to vypisujú. Ono to skôr bude vypísané neskôr. Je to normálne - nemôžu mať dovolený ustrelený kurz.

keď si chceš pozreť archívy zápasov, tak odporúčam oddsportal, kde uvidíš čo ktorá stávková vypisuje:


príklad: kolumbia
http://www.oddsportal.com/soccer/colombia/liga-postobon-2013/millonarios-chico-1562156/

a tu nájdeš všetky výsledky za posledných x rokov aj s kurzami.
http://www.oddsportal.com/results/#soccer
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 3. Mar 2013, 21:30

Už tam tie kurzy na klasické stávky 1x2 naskočili, cca 6 hodín pred začatím zápasov.
Inak zaujíma ma informácia z podmienok pri vkladoch a výberoch v Pinnacle, kde sa píše toto:... "Kromě toho bude v případě každého vkladu na účet, jehož prostřednictvím nebyl podán minimální počet sázek, účtován poplatek za vklad i za výběr. Jedná se o poplatky účtované společností Pinnacle Sports, které běžně nejsou klientovi účtovány". ....To si mám vysvetliť tak, že ak prevediem na účet v Pinnacle peniaze a v určitom časovom intervale ich nevyužijem na stávkovanie, tak si stiahnu 5% + poplatok za spracovanie? Je tam niekde uvedené aj počet minimálnych stávok, ktoré sa musia zrealizovať ak sa chcem vyhnúť poplatkom? Neviem si tú vetu akosi vysvetliť.

Vďaka Thomas za radu o štatistikách, super prepracovaná stránka. Vieš poradiť napr. stránku o štatistikách tímov, kde je zobrazený priebeh celej sezóny (uplynulé sezóny) v takomto tvare? : Napr. HJK Helsinki r. 2007...: 1121x1111122xxx1212122222x1x122. Napríklad str. Vitisport.cz to má pekne zobrazené v takom tvare, ale tam je pre danný tím zobrazená len aktuálna sezóna.
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 3. Mar 2013, 21:50

jednoducho ked tam vložíš peniaze tak by si ich mal použiť na stávkovanie - možno stačí akákoľvek suma na podanie stávky a možno raz musíš pretočiť vklad ...... ale je to pomaly už bežný poplatok. ale zle si to pochopil, lebo poplatok bude za výber normálny + 5% poplatok za spracovanie

jediné štatistiky čo využívam sú tie čo sú dostpuné na evysledky.com + oddsportal ..... obidve stránky vlastní jedna firma....mne to bohato postačuje. ja nemam naozaj prehlad o štatistikách tímov.....to musíš ísť asi na iné forum.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod magicolor » 10. Mar 2013, 12:57

Ďakujem. Ako je to v Pinnacle čo sa týka spracovania stávok? Dokedy najneskôr treba uzavrieť stávku, aby bola prijatá a schválená? Stačí 0,5 hodiny pred začatím zápasu?
magicolor
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 6. Jún 2012, 13:36

Re: Stávková kancelária bez limitov, vklad cez Moneybookers

Poslaťod Bure96 » 10. Mar 2013, 13:30

stávku ti schvália okamžite a aj niekoľko sekúnd pred začatím zápasu. Tam neexistuje niečo také ako prijatie a schvalovanie.....čo podáš to máš aj schválené. Ale vo futbale v live stávkach je nejaké č´pravidlo..ak proste natipuješ live stávku a tuším do 30 sekúnd sa stane nejaká významná udalosť ako priamy kop alebo niečo iné z ktorého padne gól tak ta stávku bude zrušená. Ale neviem to na isto, lebo som to ešte poriadne nenaštudoval - iba viem že tam také pravidlo nejaké je a ja som sa s nim ešte nestretol.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť