Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Poslaťod pepe10 » 1. Feb 2014, 2:30

Zdravim Vas,

Hladam zahranicnu alebo aj slovensku stavkovu kancelariu kde by som mohol vlozit vacsiu ciastku okolo 20tisic €, stavky by sa pohybovali okolo 1000 € na tiket . Vacsinou by sa jednalo o solo tiket. Denne by ich bolo okolo 7 a kde by v pripade vyhry nebol problem s prevodom penazi spat. Samozrejme bez manipulacnych a kde by samy od seba nemohli menit kurzy po zapasoch ako som to par krat videl na bet365. Ak mate niekto s tym skusenosti dakujem za vase rady.
pepe10
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Feb 2014, 2:23

Re: Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Poslaťod Bure96 » 1. Feb 2014, 17:06

tak ja som takéto veci na bet365 nikdy nevidel no ale nebudem protirečiť. Keď chceš niečo bezpečné tak chod do SBObet alebo pinnaclesports (bezpečnejšie je podla mna SBObet, ale to je len môj názor). Najbezpečnejšia je samozrejme william hill alebo bet365. Nebál by som sa vložiť ani do unibet, ale tam tie limity ti nebudú musieť stačiť.

Vôbec si nenapísal čo chceš tipovať, takže ten limit 1000 EUR môže byť problém - napr. ak chceš tipvoať europsky hokej.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Poslaťod pepe10 » 2. Feb 2014, 0:05

Dajme tomu že potrebujem širokú ponuku futbalovyých zápasov z celého sveta. Hlavne potrebujem stavkovu ktora mi neda limit pri dlhsej serii vitazstiev. Potrebujem podavat solo a sem tam aj nejake tikety po 2-3 zapasy s vyssim vkladom (do 1000€) na tiket. Pinnacle nema dostatocnu ponuku a bet365 dáva limity. Nenájde sa niečo? Hokejové zápasy by stačili z hlavných európskych líg. Nič prevratné
pepe10
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Feb 2014, 2:23

Re: Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Poslaťod Bure96 » 3. Feb 2014, 0:34

skús to sbobet, ale neviem ako to tam je teraz s tym europskym hokejom. takýchto stávkových veľa nie je čo hladáš. ešte môžeš hrať v burze betfair.

tie čo ti nedajú limit sú: burza, pinnacle, sbobet (zároven sú ideálne pre solo stávky)
bet365, william hill - dobre pre tiket s 2 až 3 stávkami - teoreticky by si nemusel hned dostať limit

v týchto spoločnostiach sú zároven aj najväčšie limity. iba si to pozri a zisti, kde budeš hrať. ideál vo všetkých. každá ma niečo do seba. Ked ti na europsky hokej nebude stačiť limit v pinnacle, tak si kludne podaj tu istú stávku ešte raz (jediný rozdiel bude asi v tom, že sa ti zmení kurz)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Hľadám bezpečnú stavkovu kancelariu

Poslaťod jozef sotik » 9. Feb 2014, 21:51

njn vyskušaj pinnacle alebo betfair alebo nejaké ázijske.
jozef sotik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 22. Jan 2014, 0:58


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť