Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

1 účet na viac stávkových kancelárií

Napíšte svoje požiadavky na stávkovú kanceláriu a my Vám odporúčime tú najlepšiu pre Vás.
Pravidlá fóra
Vždy vytvorte novú tému s výstižným názvom: napr. Stávková na hokej v slovenčine a pod.
Požiadavky uveďte v príspevku: napr. 100% bonus, web v slovenčine/češtine, športy/ligy, ktoré chcete tipovať, platobná metóda, ktorou chcete vložiť peniaze, za aké čiastky chcete podávať tikety livestávky, ázijský handicap, vysoké limity, živé video prenosy atď.

1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod ded4 » 11. Apr 2020, 12:33

Zdravím, chcel by som sa spýtať či nepoznáte nejakú overenú stránku / službu, ktorá toto ponúka? Ako všetci vieme stávkovanie na zahraničných stránkach je pre nás skoro nemožné, ale ponuka zápasov a kurzov v SK stávkových kanceláriách je hrozná. Ideálne by bolo možnosť staviť na pinnacle, Bet365, marathonbet.co.uk/com, kľudne aj niečo platené. Viem že napríklad VIP-IBC ponúka niečo podobné, ale má tam len pinnacle aj to cez ps3838 a čo som čítal aj na zahraničných fórach podpora je hrozná a nakoniec vás aj tak len ošklbú. Ďakujem za rady :)
ded4
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11. Apr 2020, 12:22

Re: 1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod PUTIN » 12. Apr 2020, 10:58

Bet365 aj pinnacle stále môžu slovenskí hráči používať. Ak by však bola nejaká cesta k nelimitovanému účtu na betku cez takúto alternatívu tak by som o ňu mal určite záujem aj ja.
Obrázok užívateľa
PUTIN
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21. Okt 2009, 18:28

Re: 1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod ded4 » 12. Apr 2020, 21:22

A ako môžem stávkovať na pinnacle? Veď bez VPN mi ani nenačíta ich stránku a keď sa mi to podarí tak cez môj starí účet podávať nemôžem / mám ho zmrazeny kvôli tomu že som zo Slovenska a nový založiť ani nejde :(
ded4
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11. Apr 2020, 12:22

Re: 1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod Bure96 » 14. Apr 2020, 8:38

a prečo máš účet zmrazený? ved jaa mam tiež účet a funguje mi.
No však si predplat napr nord vpn a všetko ti bude fungovať super.

sú podla všetkého aj poskytovatelia internetu ktorí neblokujú tieto weby resp. funguje to. Ale možno záleží aj od IP adresy. Moc by som sa na to nespoliehal preto je ideal VPN.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: 1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod ded4 » 15. Apr 2020, 21:44

Účet mám zmrazeny kvôli tomu že mám slovenskú adresu na ňom, keby si chcem založiť iný účet na krajinu kde je pinnacle povolený tak žiadajú odomňa overenie adresy tak ako to mám spraviť?
ded4
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11. Apr 2020, 12:22

Re: 1 účet na viac stávkových kancelárií

Poslaťod Bure96 » 16. Apr 2020, 9:10

ale vsak aj ja mam slovenskú adresu a zmrazený ho nemám. teda dlhšie som nevkladal ale mam tam nejaké peniaze a tipovať stale môžem.

jasne že žiadajú overenie adresy. ak chceš toto riešiť, tak musíš mať veľmi dobry vzťah s tym na koho chceš účet založiť. ved aj peniaze tam musíš posielať nejako cez neho.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Vyberáme stávkovú kanceláriu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť