Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

ATP - Basilej (Švajciarsko)

Tipy na Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open...

ATP - Basilej (Švajciarsko)

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 17:45

Caute.

Dovolil by som si jednu mensiu tenisovu analyzu na zapas vo svajciarskom Bazileji.
Ide o zapas Nieminen - Benneteau ktory sa hra v utorok.

Nieminen bol hrac, ktory napriek jeho veku (28) mal slubnu buducnost. Zaciatkom roka 2009 mal skvelu formu kedy porazal na velkych turnajoch hracov z top20 a aj v tych prehratych zohral vyrovnane partie. V tom case sa sam pohyboval do 20 miesta v ATP rebricku. Neviem co sa mu prihodilo ale odrazu zacal prehravat s priemernymi hracmi s umiestnenim okolo 100vky v atp rebricku. Vsetky jeho zapasy za rok 2009 si mozete pozriet tu :

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Play ... .aspx?t=pa

Ako vidite, moc toho neodohral a medzi jednotlivymi zapasmi ma velke casove medzery. Skusil dokonca aj nejake chalengre, na ktorych to tiez moc nedobre nedopadlo. Podla mojho nazoru ma velky problem so sebavedomim plus zravotne problemy(viac krat skrecoval), ktore mu brania dostat sa do tempa.

Jeho super Benneteau je priemerny hrac aktualne na 48 mieste rebricka ktory ak odohra svoj standart tak nieminena bez problemov porazi. Nema sice ziadne velke vysledky ale s hracmi do prvej stovky povacsine vyhrava a favoritom z top20 vo velkej vacsine pripadov uchmatne aspon set.

Benneuteau zapasy za rok 2009 najdete tu :

http://www.atpworldtour.com/Tennis/Play ... .aspx?t=pa


Zaver : nieminen s jeho hrou podla mna momentalne patri tak na 150-200 miesto rebricka co robi s francuza velkeho favorita aj ked podla kurzov to tak nevyzera. Za viac penazi to rozhodne netipujte ale kto ma rad viac zapasov za mensie vklady tak toto je idealny zapas.

Aktualne je kurz na Benneteau v pinnacle 1.535
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: ATP - Basilej (Švajciarsko)

Poslaťod Bure96 » 2. Nov 2009, 18:10

no tak tenis to neni môj obor.
GL!
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: ATP - Basilej (Švajciarsko)

Poslaťod PUTIN » 2. Nov 2009, 18:20

*15 Pekná analýza *15

Nieminen naozaj už nie je to čo býval a Benneteau by ho mal porazit za menší vklad si to zrejme zahrám aj ja *20
Obrázok užívateľa
PUTIN
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21. Okt 2009, 18:28

Re: ATP - Basilej (Švajciarsko)

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 19:00

Dakujem :)

Analyza by sa dala napisat aj na 2 strany ale podla mna by to boli zbytocne informacie. Kazdy kto sleduje tenis vie, ze nieminen hra momentalne snad najhorsie za celu jeho karieru, len stavkove to este nezistili. Naposledy vyfasoval v priemerne obsadenom turnaji vo viedni 6:1 6:2 s domacim hracom Koellerer, ktory je na 74. mieste v rebricku ATP. Tu je jasne vidiet ze s tym hracom asi nieco nebude v poriadku ale ak sa jedna len o posramotene sebavedomie tak to sa da rychlo nadobudnut...niektorym hracom staci zopar dobrych lopticiek kde si zacnu verit a vedia vyhrat aj cely turnaj. O nieminenovi vieme, ze hrat tenis vie ale momentalne zabudol vsetko co vedel a treba to vyuzit. Nechcem vsak riskovat velke peniaze ak by sa nahodou zrovna v tomto zapase prebral k zivotu :) Ten kurz je fajn ak to skombinujete s inymi zapasmi ale samostatne za vacsi obnos penazi sa to neoplati davat...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Tipy na tenis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť