Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Wonna betting tips

Podeľte sa s ostatnými o svoje tipy.

Wonna betting tips

Poslaťod Oasis-PO » 8. Feb 2021, 1:26

Mám otázku - má niekto reálnu skúsenosť s premium platenými tipmi?

Prípadne ak vie nikto o dobrej appke ktorej sa darí, kľudne aj platená tak môže napísať díky
Oasis-PO
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Feb 2021, 18:52

Re: Wonna betting tips

Poslaťod MMMV » 8. Feb 2021, 16:22

Ved na tej appke su celkom solidne tie free tipy.
MMMV
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Jan 2021, 15:55

Re: Wonna betting tips

Poslaťod Oasis-PO » 8. Feb 2021, 16:25

MMMV píše:Ved na tej appke su celkom solidne tie free tipy.


Máš osobnú skúsenosť ? Nevymazuju nevyherne? Alebo vieš ak poradiť nejakú inú apkku kľudne aj platenú
Oasis-PO
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Feb 2021, 18:52

Re: Wonna betting tips

Poslaťod MMMV » 8. Feb 2021, 16:53

Tak ti poviem 100percent nieje nikdy nic,cize zbytocne by si platil,to si radsej zato podaj.aj plateny tip vie ujst mam s tym skusenost daval som 10eur denne za platene tipy sprvoti vychadzalo a potom ospravedlnujeme sa uz sa to nestane a zas sa stalo a zas bolo ospravedlnenie a potom som sa nato vykaslal.cize asi tak.
MMMV
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Jan 2021, 15:55

Re: Wonna betting tips

Poslaťod Oasis-PO » 8. Feb 2021, 17:34

Ide len o to že keď si to free tipy a tá appka má milión stiahnutí tak môže mať aj 80% úspešnosť ale čo z toho keď stávkové každú tretiu takúto udalosť zrušia lebo kopec ľudí nasypalo peniaze na 1,35 kurz a presne v tom istom čase o 12:00 keď im prišla notifikácia na mobil že sú nové free tipy. Takže free môžu byť super ale sú nafigu. Pri free sa mi stalo veľa krát že zrušili aj tiket ktorý som mal prebrať za čo som bol vďačný haha ale väčšinou to boli tie výherné ...
Oasis-PO
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Feb 2021, 18:52

Re: Wonna betting tips

Poslaťod MMMV » 8. Feb 2021, 18:20

Tak ale free tipy niesu vzdy s takym malym kurzom,ze 1,35 to urcite nie.Ved aj dnes v tej appke su kurzy cez 1.6 a vyssie.No odhliadnuc uz od toho ziaden kurz nezarucuje istotu vyhry.Ja by som to povedal tak:musis sa v dnesnej dobe trafit do toho co naserviruju bookemakery,lebo tak vychadzaju dnes vysledky.Pozri kolko bolo vcera vselijakych free tipov,ze Superbowl nfl vyhra kansas a kto vyhral?Cize niekedy,to nieje o tom ci najdes free tip alebo si ho kupis,prehrat mozes takisto ako ked si podas Ty sam.Nehovorim vela free tipov vyjde,len ide aj o to,ze ci to clovek da,za kolko da a vsetko okolo toho,vo finale sa stava aj to,ze si myslis,ze toto je ten spravny free ci plateny free tip,das za viac a ujde.
MMMV
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Jan 2021, 15:55

Re: Wonna betting tips

Poslaťod Oasis-PO » 8. Feb 2021, 22:19

MMMV píše:Tak ale free tipy niesu vzdy s takym malym kurzom,ze 1,35 to urcite nie.Ved aj dnes v tej appke su kurzy cez 1.6 a vyssie.No odhliadnuc uz od toho ziaden kurz nezarucuje istotu vyhry.Ja by som to povedal tak:musis sa v dnesnej dobe trafit do toho co naserviruju bookemakery,lebo tak vychadzaju dnes vysledky.Pozri kolko bolo vcera vselijakych free tipov,ze Superbowl nfl vyhra kansas a kto vyhral?Cize niekedy,to nieje o tom ci najdes free tip alebo si ho kupis,prehrat mozes takisto ako ked si podas Ty sam.Nehovorim vela free tipov vyjde,len ide aj o to,ze ci to clovek da,za kolko da a vsetko okolo toho,vo finale sa stava aj to,ze si myslis,ze toto je ten spravny free ci plateny free tip,das za viac a ujde.


Daj mi na seba nejaky kontakt napríklad mail... Potom to zmaž
Oasis-PO
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Feb 2021, 18:52

Re: Wonna betting tips

Poslaťod MMMV » 8. Feb 2021, 23:17

MMMV
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 19. Jan 2021, 15:55


Späť na Tipy na športové zápasy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť