Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Tipy na zápasy

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Tipy na zápasy

Poslaťod Directore » 22. Sep 2009, 14:08

Najdôležitejšie stávkové kancelárie pre naše tipy sú:
pinnacle sports
bet365
10bet

Ide o tzv. low vig sázkovky (okrem bet365), ktoré majú hladinu kurzov najvyššiu na trhu a okrem toho sú to poskytovatelia ázijských handicapov.

Dalšia otázka pre niekoho môže byť, čo to je over2,25 alebo 2,75 či AH -1,25 resp. -1,75
Je to spomínaný hadicap, kde sa rozkladajú stávky na dve napr:
2,25 sa rozloží na 2 a 2,5 (ked v zápase padnú dva góly tak sa Vám polka vkladu vráti)
2,75 sa rozloží na 2,5 a 3 (ked v zápase padnú 3 góly tak ste vyhrali len polku stávky)
AH -1,25 sa rozloží na -1 a -1,5 (ked mužstvo s hcp vyhrá o gól, tak sa Vám polka vkladu vráti)
AH -1,75 sa rozloží na -1,5 a -2 (ked mužstvo s hcp vyhrá o dva góly, tak ste vyhrali polku stávky)


Ďalšou vecou je to, kedy zápasy pridávame a ako sa veci menia. Jasný príklad bol v Juventus - Bordeaux, ked sme ten zápas pridali v nedelu, ale v pondelok vyšla skutočnosť, že diego nenastúpi. Tu sa kurz drasticky zmenil (ázijský handicap z 2,05 tuším na 2,60), preto je potrebné ak vidíte rozdiely v kurzoch zamyslieť sa nad tým čo dať. V tomto prípade by stačilo dať ázijský handicap 0 (stávka bez remízy alebo to môžete nájsť aj pod "pk" v amerických) a v tomto prípade by sa Vám vklad vrátil. Problém je v tom, že nie každý deň sme na stránke a preto sa pridavajú tipy aj na 3 dni dopredu. Celkovo tipy sedia so skutočnosťou na 95 %, ale proste niekedy sa stanú aj takéto veci (preto pri zistení anomálií je potrebné upraviť stávku podla vlastného uváženia).

Mohli ste si všimnúť, že pridávame tipy hlavne na viac menej (resp. over/under). Je to z toho dôvodu, že korením futbalu sú goly a neraz padnú 3 góly aj v posledných 10 minútach a nikdy nezáleží na tom, ktorý tím vyhrá. Stačí vybrať tie správne zápasy, kde si myslíte že bude prestrelka. Vždy je to 50 na 50 čiže môžu nastať len dva výsledky a žiadne 3.

Kedy budeme pridávať tipy?
záleží o udalosti, ale pondelky vo väčšine prípadov tipy nebudú. Tipovať sa bude hlavne na ligu majstrov, pohár eufa (EL) a ligové súťaže. Občas hokej.
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod sepiach » 29. Okt 2009, 0:25

Ten 2,5 over Arsenal - Liverpool bol pekny tip. Dikes...som to sledoval a ani by som sa necudoval kebyze to skonci 5:5. Pekny utocny futbal s velkym poctom sanci...prihodte nieco dalsie nech si zarobim :-)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod Bure96 » 1. Nov 2009, 13:45

to nie je také jednoduché. to pridávanie tipov je dosť náročné na čas a pravdepodobne ich budem pridávať len na víkend :(

Inak musíš rozlišovať anglický pohár a ligu. V pohári sa hra vždy takýto super futbal - teda záleží od mužstiev. Pamtam si ked hrali hra 6:3 tuším s liverpoolom v pohári :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod sepiach » 1. Nov 2009, 22:22

Na vikend to uplne staci lebo pocas tyzdna tam okrem LM fakt toho moc nie je.

Rozlisujem neboj(nejaky cas uz tipujem), hned ako som to zbadal tak som sa potesil, ze super tip!

Tento vikend som mal smolu a mozem si za to tak trochu aj sam. Vybral som si 3 zapasy z ktorych som chcel 2 dat...medzi nimi arsenal - totenham za 1,53 a potom som pozrel na tvoje tipy a zbadal som ten sunderland. Samozrejme som si nevsimol arsenal a zvysok si uz asi domyslis...Ak by som si vsimol arsenal tak urcite sunderland nedam ale co uz...ideme dalej :) Kazdopadne, tie tipy boli fajn len sa obcas smola pritrafi ako napr ten sunderland. Behom 6 minut dostali 2 goly a potom este aj cervenu kartu, no aj napriek tomu mohli vyhrat. Utorok - streda je dost zapasov z LM tak dufam ze sa tam bude dat cosi vybrat.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod Bure96 » 2. Nov 2009, 10:23

presne pre toto radšej dávam under/over resp. iba over, pretože aj tomu ako sa skončí zápas by som vyhral. len mi tam nesedeli tri góly, kedže sunderland ich moc nenastrielal. Inak nerád dávam cez víkend pred LM na favoritov. tie výsledky bývajú niekedy ozaj divoké.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 12:39

JJ pred LM favoriti velakrat totalne vypustia zapas.

Pozeral som tak zbezne ponuku na LM a dost ma oslovil zapas atletico - chelsea. Chelsea ma uzasnu formu a naopak atletico zaziva asi najhorsiu krizu za poslednych par rokov. Absolutne sa im nedari v lige a v LM im superi tiez kvalitne nakladaju. Sice je to zapas kde treba tipnut dvojku co moc rad nerobim ale za ten 2,0 kurz sa to myslim oplati. Chelsea je tim ktory nema problem vyhravat aj na ihrisku supera obzvlast ked sa im dari tak ako teraz. To je vsak len moj nazor, ak mate niekto iny kludne sem s nim :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod Bure96 » 2. Nov 2009, 14:46

no ten utorok nevyzerá bohvie ako. Ta chelsea by mohla výjsť, ale ja moc nie som na dvojky. uvidíme. páči sa mi ac milan - real: under 3 - kurz 1,76

ale v podstate je aj to divočina, kedže na santiagu bernabeu padlo 5 golov

asi by som sa priklonil skôr k tej dvojke za menší vklad napr. 3 ako k tomu čo som napísal. No tak zajtra to tu dám alebo ešte dnes. dik za tip.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod sepiach » 2. Nov 2009, 16:48

AC a Real moze by velmi lahko pekna divocina. Oba timy su dost ofenzivne ladene aj ked real ma teraz tak trochu hernu krizu. Napr. to co predviedli v pohari u tretoligistu sa nevidi casto....v zostave mali hracov ako diara, raul, van nistelroy a dalsich no napriek tomu nedokazali strelit jediny gol. Snazit sa snazili ale spalili vela sanci a tie chyby v obrane boli neuveritelne. Stavkove mierne favorizuju real madrid ale ja by som sa skor proklonil na stranu AC ktore sice v lige opat nic moc ale v LM zahraju vzdy o triedu lepsie. Co sa tyka toho over/under tak fakt netusim co by som tam dal...AC je zname svojou dobrou defenzivou ale ked sa pozriem na vysledok z minuleho kola tak by som sa toto neodvazil tipovat.

Z mojho pohladu som na tieto 2 dni LM lepsi zapas ako chelsea nenasiel ale rad sa necham inspirovat.

Prave pozeram, ze kurz na chelseu pada pod uroven 1,9 a pomaly to prestava byt zaujimavy tip. Ja som to nastastie stihol este vcera za 2,0
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod sepiach » 3. Nov 2009, 11:14

Pozeral som znova tu ponuku na LM a nasiel som este jeden hratelny zapas.

Pinnacle ponuka toto fiorentina -2 : debrecen +2 s kurzom 1,877 na dvojku.

Prepokladam, ze ak fiorentina vyhra o 2 goly tak vklad vratia hm ? Osobne si myslim ze o 3 a golov viac debrecen neprehra a moznoze sa zrodi prekvapenie a skonci to remizou alebo debrecen prehra len tesne.
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Tipy na zápasy

Poslaťod Bure96 » 3. Nov 2009, 19:19

možno máš pravdu, ale ta hranica dva je veľmi dobre vypísaná. A to čo sa stane v závere je už len vo hviezdach. myslím, že o tie tri goly to byť môže. Je to na vážkach, ale toto ja rozhodne hrať nebudem, také mužstva ako debrecen dokážu aj vybuchnúť. Ja sa radšej vyhnem. Výsledok 4:1 mi nedá spáť.

ja si neviem pomôcť, ale budem nadávať na to, že som nedal ac milan under
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Ďalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť