Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

TIPY NA DNES

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 11. Feb 2018, 19:00

NHL?

pozeral som ten zapas a kurzy ktore su nastavene hovoria jasne: vyhra host...lenze

ze padne pod 5.5 golu je troska risk.Skus napisat preco si sa tak rozhodol.

Ja by som skusil ze padne menej ako 6.5 alebo nieco podobne.

Rangers sa vonku nedari a myslim si ze dnes sa sa mu zadari proti Winnipeg vyhrat.

Skusil by som ze padne menej ako 6.5 golu ale je tam maly kurz alebo skor x2.

NHL je blbe na tipovanie.Alebo skor velmi dobre ak ma clovek dobru intuiciu pretoze ako som pozeral vysledky a nasledne kurzy tak krasa.

Pozeral niekto dnesne futbalove vysledky?
Dnes zase usli tikety milionom tiporom po celkom svete.Padali neuveritelne kurzy.

Pozeral som tipy,analizy na inych strankach aj zahranicnych a 99 percent vsetkych tiperov sa netrafilo.
Teraz uz vies preco vacsinu tiperskych stranok su mrtve?
Pozeral som jednu stranku slovensku a tam boli tipy ktore urcil nejaky ich program na zaklade nejakej pravdepodobnosti,idexu,algoritmu.Riadili sa matematikou.

Chces vediet ci boli uspesny?Ci nejaky tip vysiel?

Odpoved: nevysiel ani jeden

vysli kurzy v priemere 3 a viac.Vid anglicky futbal dneska.Vid nemecky futbal nizsiej ligy kde padol kurz 8.Drazdany dneska prehrali atd atd....

Vcera bolo v ponuke TOP zapas TOP kurz bol to hokej Nitra - Banska Bystrica.

A pozri sa kto vyhrava.Vsetci tipovali domacich.

Dnes ma zaujal NHL


Washington Capitals-Detroit Red Wings - Tu by ma zaujmalo ci Washington zakopne alebo predlzi svoju vytaznu seriu.Volil by som tip na vytaza 1 ale maly kurz,alebo tvoj tip na goly.

Bremy-Wolfsburg - Tento zapas sa mi paci pretoze vyzera jednoducho.Kurzy hovoria jasne na domacich.Domaci doma hraju dobre a posledne zapasi neprehrali.Myslim si ze to bude dnes kedy sa podari hostom vyhrat a prekazit domacim peknu bilanciu.Volil by som tip x2.

Pisem to neskoro ale predsa.Skusim a uvidime.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod Bure96 » 11. Feb 2018, 19:11

nemám moc času rozpisovať sa, lebo idem preč, ale v princípe ako si písal je to o intuícií. Ja pri NHL sa pozerám hlavne na predchádzajúce zápasy ako hrali mužstvá. Presne takto ako ty uvažuješ som uvažoval aj ja, že Rangers vyhrajú. Každoopádne som usudil to, že rangers veľa gólov nedávajú, takže ak vyhrajú tak povedzme 1:3. Ak prehrajú, tak môžu 5:0, 3:2 (čo je dosť reálne), ale nebudem klamať. Je to moja intuícia. Pri NHL sa ťažko neičim riadi. Pri strelcoch góloch môžem uvažovať kto hra v prvej línií kto hrá presilovky atd

Ale je dosť možné se sa to skončí 3:3 alebo 4:2. Nepáčil sa mi však kurz. Inak pri NHL dosť dobre sa dá frčať aj na kurzoch 3 pri prvej tretine. Len treba mať vytipované mužstvá čo by mali vyhrať. 1.8 sa ešte na NHL dá vsadiť ale nižšie kurzy zásadne netipujem. Okrem toho často krát ked dávam over je under. Tak idem trochu opačne nato teraz. Uvidíme.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 11. Feb 2018, 19:20

Valencia-Levante

Obvzlast zaujmavy zapas.Tito dvaja nezaznamenali vyhru v polednych zapasov.

Valencia je doma proti hostom silnejsia.Naznacuju to aj statistiky.

Hostom budu chybat hraci ktory su na marodke.Teda tip 1 je asi najrozumnejsia volba ale...

Ja by som moc neriskoval a skusil tip 12.Niekto z nich uz musi vyhrat.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 12. Feb 2018, 0:59

Washington Capitals svoju vitaznu seriu nepredlzil.Skoda ze som neveril svojej intuicii ale riadil som sa matematikou ktora zase bola zbytocna.Tak malicko staci aby usiel tiket.V poslednej minute Washington vyrovnal a bola X.Washington nakonec prehral v predlzeni.Postaral sa o to Tatar.

Rangers vyhral tak ako sme obidvaja tipovali.Ale nebolo az tak ruzove.Strasne vyrovnane na zaciatku.Padol tam aj dobry kurz.

Wolfsburg prehral ale strelil gol.Naozaj som si myslel ze vyhraju dalsi zapas maju z favoritom Bayern.Ma slak trafi ak vyhraju zrovna s nim.

Valencia vyhrala teda tip bol spravny.Riadne mi ritku stiskalo na zaciatku.

Zaujmavy zapas Dallas Stars-Vancouver Canucks ktory sa hra teraz.Ze vraj domaci su favorit a vyhrava host 0:5 s kurzom vyse 4.8 :bang:
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod Bure96 » 12. Feb 2018, 10:15

Ja som toho názoru, že pri NHL sa treba ozaj riadiť intuíciou. Ranger vyhrali dokonca 1:3 čo bol môj tip :D

ten vancouver to bolo moc. Takýmto zápasom ozaj nerozumeim. Jednoducho im asi vyšlo všetko načo siahli
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 12. Feb 2018, 20:17

Dnes by mohlo Toronto vyhrat.Skusil by som nieco na goly.Zajtra je ale lepsia ponuka a mam tam jeden super zapas.

ale zase nemozes strielat len tak od brucha...ja ked nalozim za poriadne eura tak vacsinou su to timy ktore maju za sebou vela prehier...v nhl sa to stava casto...ze vytazia timy s vysokym kurzom

Co ides dnes ty?

Argentina B

Atl. Tucuman-San Martin S.J. - TIP x 2 (2.10) ...mam silneho tusaka ze bude cista 2

NHL

Edmonton Oilers-Florida Panthers - TIP 2 (2.80)
Toronto Maple Leafs-Tampa Bay Lightning - TIP 1 (2.40)

Argentina B Metropolitana

Sacachispas-Acassuso - TIP 12 (1.36)

Portugalsko

Moreirense-Estoril - TIP 1 (2.15)

Zaujala ma 2 bundesliga.Ale nedokazem tipnut.
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod Bure96 » 12. Feb 2018, 22:17

mne moc povinnosti nedovolujú teraz skúmať kurzové ponuky. až teraz som sa dostal k pc a môžem povedať, že ja tam nič zaujímavé nevidím. Nič čo by som chcel zahrať. Jediný môj problém je, že nerád hrám remízy. Ak by som ich rád hral, tak by som dal na tie 3 zápasy NHL remízu v 1. tretine. čiže 3 remízy v prvej tretine.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod Bure96 » 13. Feb 2018, 14:39

dnes

JUVE - totenham

Ako fanúšik juventusu si idem vsadiť na nich. Nehovorím, že totenham je slabý, ale predsa skúsenosti hovoria v prospech juve a totenham podľa mna nedokáže hrať tak disciplinovane ako juventus.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 13. Feb 2018, 18:23

Juve - Tottenham - Host da minimlne jeden gol
Juve udrzi cisty stit - NIE

rozum hovori jasne v prospech Juve.Pozri ako hra doma.Neskutocne,ale vies ze sa moze stat cokolvek,ale v podstate s tebou suhlasim mal by zvitazit JUVE ...na slepo by som strelil X prvy polcas mozno aj cely zapas .

Dnes v noci mi vysli obidva NHL dnes tento prispevok upravim a pridam dalsie tipy na NHL mam tam par zapasov.

Futbal vysiel zase len TIP 12.Ten mi vide stale :D :D ,este sa nestalo ze by nevyslo:D skoda ze tak maly kurz.

Ozaj som zvedavy na ten JUVE,ten kurz sa mi nezda ze by to bolo tak lachke???
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

Re: TIPY NA DNES

Poslaťod fullhd » 14. Feb 2018, 0:26

NHL

WIN. Jets
WAS. Capitals - Azijsky handicap +1
fullhd
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 4. Feb 2018, 18:38

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia