Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Prípravné zápasy

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Prípravné zápasy

Poslaťod trpajzlik » 13. Nov 2009, 19:51

Paraguaj - Katar over 2.5
Bude sa hrat vo Francuzsku, nikto nebude hrat doma, tak si myslim, ze by to nemuseli brat az tak vazne a mohli by padnut aspon 3 goly. Ako vidim na katarskych pripravnych zapasoch padalo v poslednom case dost golov, dufam, ze sa prida aj Paraguaj, vsak to moze byt uvolnene
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod PSD999 » 13. Nov 2009, 21:41

Vcera som prehral UAE vs Manchester City Over 2.75 @1.850
Kurz isiel dole 2.03 > 1.66 :)
Dufam, ze vyhras *23
PSD999
Začiatočník
Začiatočník
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 16. Okt 2009, 12:23

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 14. Nov 2009, 13:56

http://sport.aktuality.sk/futbal/reprez ... -argentina

http://sport.aktuality.sk/futbal/reprez ... esmie-hrat


Podla tychto dvoch clankov by mal byt zapas medzi anglickom a braziliou jednoznacnou zalezitostou brazilie. V anglickej zostave budu az na roney chybat vsetci klucovi hraci a aj ked je to len pripravak ale za ten kurz sa to oplati hrat. Etip ponuka este peknych 2,15 ale v ostatnych stavkovych to uz zacina klesat...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod Bure96 » 14. Nov 2009, 14:11

sepiach: vidím, že ty budeš patriť asi k verným užívateľom azetu :)

no ta brazília vyzerá slubne, ale ja som dal radšej over, pri týchto priateľských nikdy nevieš. Inak gratulujem Novému Zélenadu k postupu na MS.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 14. Nov 2009, 15:45

Dokym budem tipovat tak urcite :) Ono ten over bol velmi dobry tip dokym som neprecital tieto clanky. 3 goly by mohli byt trochu problem ak by ich mal davat len jeden tim. No...snad vyhra brazilia 3:0 a bude to OK *7
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 14. Nov 2009, 16:37

Som sa dozvedel, ze USA ma znacne oslabeny tim koli playoff, ktore sa prave v ich lige odohrava. Naopak slovaci nastupia v plne zostave, sices vittekom v utok :) ale myslim ze mame dost velke sance na vitazstvo. Na takeho atraktivneho supera pridu urcite aj divaci...ja myslim, ze 2,4 je dobry kurz prip. 1,4 na 1X
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod Bure96 » 15. Nov 2009, 13:13

chalani gratulujem k tipom. Myslím, že si Slováci možno zaslúžili aj prehrať, ale všetko je iba na úrovni keby bolo keby. Takže ešte raz gratulujem. Ja som mal katastrofálne tipy. Neviem čo som si myslel. Som rozmyslal, že by som tie tipy na stránke pozastavil a viac prispieval do fora. Neviem čo dalej, lebo nemam tolko času, aby som mohol prispievať tam aj tam a štatistika možno nikoho nezaújma.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod trpajzlik » 15. Nov 2009, 13:36

Ak budes mat cas, tak tam nejake tie tipy davaj, ja to tiez sledujem. Myslim si, ze tie tipy co tu piseme, nie su vsetky co podavame, ved napriklad ja co som tu napisal nic nevyslo... A tiez som chcel vcera podat na USA, nahoda chcela, ze som sa dostal k pocitacu tesne po vykope a live stavku som uz nedal a tentokrat som usetril nejake tie eura. :) Takze ak budes mat na to cas, urcite pis. *33
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 15. Nov 2009, 14:47

V tom zapase anglicko - brazilia sa stalo to coho som sa obaval. Anglicania betonovali cely zapas a este aj mali kopec stastia. Nastastie BRA dali aspon ten jeden gol a vyhrali, no kludne to mohlo skoncit aj 10:0. Nedali penaltu plus nastrelili tycku a obrovske mnozstvo spalenych sanci. Publikum bolo uzasne, hralo sa v katare na peknom a velkom stadione na urovni kde muselo byt minimlane 20-30 tisic ludi v hladisku. Len skoda ze sme nemali vsetky informacie skor ...
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Prípravné zápasy

Poslaťod sepiach » 17. Nov 2009, 15:46

Zapas Slovensko - Chile dnes o 17:00 v ziline.

http://www.denniksport.sk/article/11318 ... ento-zapas

Weiss sice veri, ze vyhrame ale podla tej zostavy (druhy odstavec) co planuje moc sanci na vitazstvo nemame. Chilanom odpadol pripravny zapas s nemeckom koli samozvrazdne nemeckeho brankara Enkeho a myslim, ze si budu chciet posledny tohtorocny zapas vychutnat. V Ziline sa ocakava omnoho lepsi teren ako na slovane co technicki vybaveni hraci chille urcite ocenia. Teplota je tiez prijatelna...

Tiez odporucam tento clanok

http://www.mskzilina.sk/index.php?url=c ... il&id=1980

Su tam predbezne zostavy oboch timov. Chilani podla vsetkeho postavia najlepsie co maju a proti nasej biednej zostave by mali bez problemov vyhrat. Kurz na chille 2.860 v pinnacle, menej odvazni urcite ocenia kurz 1,5 ktory je vypisany na X2
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Ďalší

Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť