Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Majstrovstvá sveta 2010

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Majstrovstvá sveta 2010

Poslaťod trpajzlik » 25. Máj 2010, 22:40

Slovensko pod 3,5 budu v skupine.
Mozno je este predcasne tipovat na MS, ale tak som zo zvedavosti pozrel co a ako. Dostal som sa na pocet bodov v skupine a na Slovensko je na under 3.5 kurz okolo 2, dokonca v Pinnacle je vyse 2,3. Tak ja vam rozmyslam, proti ktorym muzstvam nazbierame 4 body a vypocital som to tak, ze skor ich nenazbierame. Ja neviem, velki fandovia hovoria, ze Novy Zeland 3, potom udrzime Paraguaj, to znamena aspon bod, Taliani uz budu mat isty postup, dalsi bod az tri a vyhrame skupinu... :) No uvidime.
Ja davam under 3.5 bodu v skupine, taky mam pocit, ze recicky pred zapasom nam to nevyhraju, Novy Zeland nevyzera az tak zle ako by sa mohlo zdat, Paraguaj pred 4 rokmi nic nespravil navyse, teraz v prvom zapase tipujem, ze s Talianmi maximalne remizuje a tak pojdu na vitazstvo 1:0. Taliansko ak bude mat isty postup po 2 zapasoch, mame sancu, ale ja si myslim, ze o gol prehrame aj tak.

Co vy na to odbornici? Popripade dajte vediet ak najdete dobre tipy, nech tu nestresujeme v poslednej sekunde:)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Majstrovstvá sveta 2010

Poslaťod Bure96 » 26. Máj 2010, 10:30

pod 3.5 bodu je dosť reálne. Slovenský futbal nie je na tom až tak dobre, aby mohol získavať body v ťažkých zápasoch. Ja toto určite tipovať nebudem, lebo je to turnaj a kym neuvidím prvé zápasy, tak nič hrať nebudem. TU však bude po prvom zápase neskoro, takže z dostupnych informácií by som dal pod 3.5. Paraguaj bude lepší po všetkých stránkach, taliani nám nič nedarujú a bojovníkov z nového zélandu tiež neviem či zdoláme. Ak získame štyri body bude to zázrak :) ...... Zázraky sa dejú hlavne pod weissovým vedením, tak si vyber :D
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Majstrovstvá sveta 2010

Poslaťod trpajzlik » 9. Júl 2010, 22:58

No dobre tak ten tip vyssie mi nevysiel, okrem neho som podal asi len 2 zapasy prvy den a potom uz radsej nic :) Tak dnes som pocul, ze Paul tipuje vo finale vitazstvo Spanielov a vraj ma dobru uspesnost, tak mozno nanho dam. Kam sa hrabeme s tabulkami a formami :) Inac ktovie ci to myslel po riadnom hracom case alebo ako vitaza finale *35 :-) :-)
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Majstrovstvá sveta 2010

Poslaťod Bure96 » 18. Júl 2010, 11:56

bol som 2 tyzdne preč, ale ak je pravda, že weiss podpísal zmluvu na 4 roky so slovenskou reprezentáciou, tak na ME 2012 získame nad 3.5 bodu :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia