Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Arsenal - man U

Tipy na Ligu majstrov, Európsku ligu, Premier League, Primera Division, Seriu A, Bundesligu, Corgoň ligu, Gambrinus ligu...

Arsenal - man U

Poslaťod Bure96 » 1. Feb 2010, 14:22

ja ked som sa začal dívať na tento zápas tak som neveril vlastným očiam. Manchester prevyšoval arsenal asi vo všetkom a takto zle hrajúci arsenal som dlho nevidel. ešte, že existujú tie livka a čo to sa dalo zachrániť. keby som nebol v tom čase doma asi by som preklínal všetkých, ktorý boli na ihrisku v červeno bielych dresoch. Ja som si myslel, že na 90 % to skončí remízou, ale v kútiku duše som veril, že by ten arsenal mohol nejakú tu medzierku najsť a streliť gol. dôvod prečo som to aj dával bolo to, že manchester nehral v poslednej dobe optimálne ale vidím, že ked im zatápa, tak vedia zahrať. prekvapenám bol nani si ani nepamatam kedy hral naposledy tak dobre. kedže som videl ten arsenal na vlastné oči, môžem s určitosťou povedať, že ligu tento rok rozhodne nevyhrá.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Arsenal - man U

Poslaťod sammy87 » 1. Feb 2010, 17:07

Tak,tak...Nani zahral asi svoj zivotny zapas v drese ManU a Rooney podal svoj momentalny vyborny standard *12
sammy87
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Jan 2010, 20:48

Re: Arsenal - man U

Poslaťod sepiach » 1. Feb 2010, 18:42

Ja som sice nevidel hrat ani jedneho z nich uz nejaku dobu ale vyhra arsenalu mi tam nesedela...Oni sice hraju pekne s priemernymi muzstvami ale uz niekolko krat sa ukazalo ze ta ich hra je proti spicke neucinna a vsetky dolezite stretnutia s tazkymi supermi prehravaju rad za radom. Sa mi zda ze nedavno takto prehrali tiez doma ale s Chelseu. Tento zapas som sice netipoval ostro ale do mojich statistik ktoreoosm zacal robit som tipol dvojku za kurz 3,01 z pinnacle. Btw thomas odkial vies ze ManU nehral optimalne? Posledny zapas co som pozeral(mesiac dozadu) hrali s wiganom doma a ani k lopte ich nepustali, zapas skoncil 5:0 ale kludne to mohlo byt aj 15:0 :) Ovtedy tam maju jednu remizu a prehru v pohari...inac vsetkym slusne nadelili. Neni si ty tak trochu fanda arsenalu ? :P
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07

Re: Arsenal - man U

Poslaťod Bure96 » 2. Feb 2010, 10:57

ja som pozeral posledne tri zapasy man a naozaj sa mi ich hra nepozdávala aj ked vyhrali nad man city 3:1. a máš pravdu, fandím arsenalu, lebo hrajú na ostrovoch najkrajší futbal. ale krása nie je všetko.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Arsenal - man U

Poslaťod sepiach » 2. Feb 2010, 14:24

Hraju najkrajsie ale bohuzial to na take skusene velkokluby ako je ManU prip. Chelsea neplati. V kvalde na MS este na jesen si daval tip Ukrajina - Grecko na pekne hrajucu ukrajinu s doverou 8/10 alebo 9/10 ...uz neviem presne a dopadlo to podobne aj ked zapas prebiehal trochu inac. Ukrajinci hrali dobre a prehrali ale ten arsenal som pozeral chvilku a hrali fakt otrasne. Svojich oblubencov treba asi zo stavok vynechat :)
sepiach
Pokročilý
Pokročilý
 
Príspevky: 105
Registrovaný: 25. Okt 2009, 21:07


Späť na Tipy na futbal

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia