Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Zaciatocnik

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Zaciatocnik

Poslaťod Vajco » 16. Nov 2018, 0:50

Zdravim,

Mal by som par otazok:

1)
ak si otvorim ucet na skrille,a chcem tam previest peniaze z bankoveho uctu,ktory ale nie je moj ci to bude problem
keby si chcel skrill overit moje udaje- cize ine meno vedene na bankovom ucte + ine meno na skrill ucte.
2)
Ked bude chciet stavkova pri registracii moju adresu,tak ci dat tu co je na obcianke(trvale bydlisko),alebo ak som v zahranici tak dat sucastnu aktualnu adresu
3)
Ak by som chcel vybrat peniaze zo stavkovej,a ta by chcela nejake overenie adresy napr.fakturu za elektrinu,ako to riesit ak som v exekucii prisiel o byt?
4)
Mate nejake skusenosti zo stavkovanim cez VPN?
5)
Je arbitrazne tipovanie dnes este profitabilne?

Dakujem za odpovede.
Vajco
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 16. Nov 2018, 0:38

Re: Zaciatocnik

Poslaťod Bure96 » 16. Nov 2018, 11:07

1, SKRILL veľmi dôkladne všetko kontroluje - takže ano je to problém
2, preukazuješ sa občianskym čiže trvale bydlisko - ale pre istotu by som toto riešil ešte so stávkovou
3, Ak si kvôli stávkovaniu prišiel o byt, tak netipuj. Úplne seriozne. No však na tej faktúre je nejaká adresa a ak sa zhoduje s tvojou na občianskom tak je to OK. No a ak nemáš faktúru za elektrinu tak skús fa za mobil alebo také podobné. ALe naozaj odporúčam netipovať.
4, Cez VPN áno cez mobil. Aj v PC mám čosi nainštalované ale malo to využívam. Nie je potrebné.
5, Tieto stávky sú na ústupe, ale určite sa nimi niekto zapodieva ešte. Na SVK to už ale bude iba veľmi komplikované. Ja som tomuto nikdy neholdoval.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť