Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Vyber z betu365

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Vyber z betu365

Poslaťod Harvester27 » 27. Júl 2017, 16:02

Ahoj. Mam na betu pres 20 000 euro a bojim se to vybrat najednou. Myslite ze muzu, vybrar tolik penez najednou bez toho abych dostal nekde pokutu treba od financniho uradu ze jsem penize nepriznal? Vyhry se prece nedani ale jde o to, ze penize prijdou ze SZ ktera nema licenci a jeste k tomu ma ucet v zahranici tak se bojim :( Myslite ze by byl problem? Kdyby slo o vybet z domaci SZ tak nic neresim to problem neni.
Harvester27
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Júl 2017, 15:44

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Bure96 » 27. Júl 2017, 19:03

No danit sa to nema takze nemas sa coho bat. Ale byt tebou tak uz by som to ani nevyberal a lludne pokracpval dalej ak chces teda tipovat. Uz nie je dovod preco by si to mal vybrat. Bet365 nadalej pokracuje a jedine co urob je to aby sa ti dalo vybrat na skrill alebo si vytvor zahranixny bankovy ucet
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Rich » 4. Sep 2017, 20:25

Ahojte.

Chcel by som nadviazat na temu moznosti vyberov z bet365.
Kedze sa tu na fore viackrat spomenulo, ze je lepsie vybrat na skrill, ake su ale vlastne rizika vyberu bankovym prevodom? Transakcia moze byt zrusena, alebo peniaze prevedene na ucet mozu byt bankou zablokovane? Pokial s tym mate niekto aktualne skusenost, budem rad za odpoved.

Viem, ze vklad debetnou kartou ide zrealizovat, tak mi napada, ze pokial platba na ucet bet365 nebola bankou blokovana, tak rovnako prijatie platby z bet365 by nemuselo byt problem? Neviem.

Este k tomu skrillu, kedze ho nemam a je tu odporucany, tak som pozeral ich zmluvne podmienky, kde medzi zakazanymi transakciami, su spomenute aj hazardne hry, takze zasa neviem ci aj tuto nemoze byt nejaky problem s platbami.

Budem vdacny, ak ma v tom niekto zorientuje.
Rich
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Sep 2017, 19:52

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Bure96 » 4. Sep 2017, 20:43

Ale ved platby na betko este nie su blokovane. Do medsaca sa tak ale s velkou pravdepodobnostou stane.

Ak to zablokuju tak to bet365 z uctu odide ale transakcia na tvoj svk ucet nedorazi. Potom ta platba bude asi vratena spat ale to neviem ci bet365 vypatra o koho platbu ide. To moze byt komplikovane podla mna.

Ma to tam skrill uvedene ale neviem presne ako to myslia .Nikto to neriesi skrill frci bez problemov dalej. Maju to tam uz roky.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber z betu365

Poslaťod marek9811 » 6. Sep 2017, 11:39

Zdravim ja sa chcem len opytat preco si myslis ze do mesiaca by mali blokovat platby cez ucet?
marek9811
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 6. Sep 2017, 11:38

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Bure96 » 6. Sep 2017, 19:05

to všetko záleží od finančnej správy. Tá robí zoznam zakázaných ponúk. Na tomto zozname boli dlho iba webové stránky. Asi po mesiaci pridali aj bankové účty. A teraz keď majú už tieto bankové účty, tak podla zákona potrebujú súdne rozhodnutie. Kedy presne toto rozhonutie od súdu získajú neviem ale tuším je tam lehota, že do 7 dní musí rozhodnúť súd.

Všetky súdne príkazy nájdeš na web stránke finančnej správy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Maxx » 6. Okt 2017, 17:47

Na Bet365 mám nejaké peniaze, bohužiaľ čisto cez Skrill vyberať nemôžem, kedže v minulosti som posielal peniaze aj cez Skrill aj cez banku. Požiadal som o výber, ale píšu, že to musia poslať na metódu, ktorá bola použitá naposledy.

Moja logika je, že ak všetko vyberiem, budem mať zostatok 0 eur a potom pridám peniaze cez Skrill, malo by ísť už vyberať normálne cez Skril, hej?

Pozeral som súdne rozhodnutia, vo všetkých sa píše, že sa zakazujú operácie *V PROSPECH* účtu stávkovej XY. Takže teoreticky by výbery mali naďalej fungovať. Dúfam, že prachy dojdu a bude to ok. 23. septembra mi ešte prachy prišli.
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Bure96 » 6. Okt 2017, 18:31

Ano musis mat 0 eur na ucte aby si ptom vlozil a mihol vybrat uz cez skrill.

Ak mas v bet365 takyto problem tak im napis na zakaznicku podporu a oni by ti podla mna mali vyhoviet. Ja by som to uz neposielal na na svoj bankovy ucet. Je to rizikove lebo podla mojho pojde ako o vklad tak aj vyber. Samotna financna sprava na to upozornovala. Bud si teda vyber peniaze na zahranicny bankovy ucet alebo hladaj inu cestu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Maxx » 9. Okt 2017, 16:43

Potvrdzujem, že vyber z Bet365 do SK banky funguje, práve dorazili prachy.

Ha, a chodia z iného čísla úctu ako predtým a než je na zozname zakázaných :D
Maxx
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Okt 2017, 17:43

Re: Vyber z betu365

Poslaťod Bure96 » 10. Okt 2017, 10:16

to je dobre. Prosím ťa pošli mi to číslo účtu do e-mailu. Hlavne ho tu nedávaj. Som zvedavý odkial je to účet.

info@otipovani.com

vdaka
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť