Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Rekreační a profesionálni tipéri

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Rekreační a profesionálni tipéri

Poslaťod trpajzlik » 1. Máj 2009, 15:14

V poslednej dobe som coraz castejsie rozmyslal, ze zacnem brat tipovanie uplne vazne a netipovat len tak pre zabavu 200 zapasov na tiket a potom z toho nikdy nic nie je. Takze by som sa chcel dopracovat k niecomu takemu, ze by som mal na to podavat za vela penazi na 1-2 zapasy, to by podla mna malo byt uspesne, samozrejme prehry budu, ale som si isty, ze pri dodrziavani discipliny pri tipovani :) sa konto bude zvysovat. V obsahu fora vidim akesi rozdelenie na stavkove kancelarie pre rekreacnych a pre profesionalnych tiperov. Co znamena taketo delenie? Je to nieco take ako som pisal, ze davat menej zapasov za viac penazi je priblizovanie k profi tiperom? *35
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Rekreační a profesionálni tipéri

Poslaťod Bure96 » 1. Máj 2009, 22:34

trpajzlik píše:V poslednej dobe som coraz castejsie rozmyslal, ze zacnem brat tipovanie uplne vazne a netipovat len tak pre zabavu 200 zapasov na tiket a potom z toho nikdy nic nie je. Takze by som sa chcel dopracovat k niecomu takemu, ze by som mal na to podavat za vela penazi na 1-2 zapasy, to by podla mna malo byt uspesne, samozrejme prehry budu, ale som si isty, ze pri dodrziavani discipliny pri tipovani :) sa konto bude zvysovat. V obsahu fora vidim akesi rozdelenie na stavkove kancelarie pre rekreacnych a pre profesionalnych tiperov. Co znamena taketo delenie? Je to nieco take ako som pisal, ze davat menej zapasov za viac penazi je priblizovanie k profi tiperom? *35


Špecifiká profesionálnych stávkových kancelárií:

*29 je to tak, ide o to že v tých profesionálnych nedostaneš žiadne limity teda budeš môcť podať tiket aj za ozaj veľkú čiastku aj 1000 eur, na nejaký vybraný zápas ale aj 25 000 eur

*29 tieto profesionálne stávkové kancelárie sú ale zatiaľ všetky v angličtine

*29 majú väčšinou jednoduché www stránky so slabou grafikou (nie je to žiadny bwin)

*29 staviť si môžeš naozaj skoro na všetko

*29 množstvo druhov stávok

*29 široká ponuka športových udalostí
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Rekreační a profesionálni tipéri

Poslaťod Bure96 » 2. Máj 2009, 19:01

profesionálny tipéri dávajú len jeden zápas na tiket, žiadne 2. Na to aby si to myslel s tipovaním vážne musíš mať bank cca 150 násobok 1 unitu (unit je univerzálna jednotka). Uvediem príklad.

Tvoj bank je 15000 eur. To znamená že 1 unit = 100 eur. (15000/150=100)

V praxi to vyzerá následovne: profesionálny hráči ked tipujú tak každému zápasu vyjadria dôveru, ktorá je od 1 do 10. Zápas Real - Barcelona TIP 1 a dôvera je 4. Takže 4 x 100 eur = 400 eur.

Dobre by bolo ked nie si dobry tipér tak stačí ak si predplatíš nejaké tipy. Ale nie od hocikoho. Treba si ich najprv preveriť.

Inak je dobre ked máš vo viacerých stávkových kanceláriach účet aby si mohol vždy mať ten najlepší kurz na trhu. Najlepšie je ked tipuješ iba kde sú možné len dva výsledky, pretože to máš 50 na 50, čo je väčia pravdepodobnosť výhry ako pri tipoch 1 x 2.

Dalej by si mal vidieť, že pinnaclesport ma na americké športy najvyššie kurzy. Napriklad ked budeš tipovať under over tak najdeš kurzy s veľmi nízkym vigom (maly zisk pre stávkovú kanceláriu) teda kurz 1,952. V kamenných máš 1,85 v obycajnych internetových máš 1,91 ale aj nižšie. Okolo 1,935 ma tuším 188bet.

Inak ak plánuješ tipovať do 1000 eur tak si zase nemusíš robiť ťažkú hlavu kde budeš tipovať. Proste profesionálne stávkové kancelárie ti nedajú hned tak lahko limit. Inak podla mna je dobre na začiatok, bet365. tam najdeš naozaj všetko a ešte majú aj skvelú bonusovú akciu. Na začiatku treba proste jednoznačne vyzbierať všetky bonusy čo sa dajú.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Rekreační a profesionálni tipéri

Poslaťod trpajzlik » 4. Máj 2009, 22:05

Ináč celkovo som si to predstavoval o niečo jednoduchšie. Asi tak, že máš napr. 10000eur a podavas vsetko za 500. Keď sa ti darí, tak zvyšuješ vklad tak, aby bol maximálne 5% z banku alebo podobne. Neviem aké percento banku sa považuje za vhodné vsádzať, tých 5% som dal len príklad.

Určite nemám na to poslať si do stávkovej tisícky eur, tak sa budem musieť k takým výškam postupne dopracovať, ak je to vôbec možné. *35 *35 *35

O predplatených tipoch počujem prvýkrát, asi je to dobrá pomoc, ale nedokázal by som asi podať tipy niekoho iného :)

Ešte mám nejaké otázky, ale dám ich do inej témy

*11
Obrázok užívateľa
trpajzlik
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 27. Apr 2009, 14:46
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Rekreační a profesionálni tipéri

Poslaťod Bure96 » 4. Máj 2009, 22:22

trpajzlik píše:Ináč celkovo som si to predstavoval o niečo jednoduchšie. Asi tak, že máš napr. 10000eur a podavas vsetko za 500. Keď sa ti darí, tak zvyšuješ vklad tak, aby bol maximálne 5% z banku alebo podobne. Neviem aké percento banku sa považuje za vhodné vsádzať, tých 5% som dal len príklad.

Určite nemám na to poslať si do stávkovej tisícky eur, tak sa budem musieť k takým výškam postupne dopracovať, ak je to vôbec možné. *35 *35 *35

O predplatených tipoch počujem prvýkrát, asi je to dobrá pomoc, ale nedokázal by som asi podať tipy niekoho iného :)

Ešte mám nejaké otázky, ale dám ich do inej témy

*11


No o percentach z banku neviem, ja som sa riadil len 150 násobokom 1 unitu. V podstate je to blbosť podávať každy zápas za tu istú sumu. podla mna by to nemalo moc velky zmysel.

Je ešte nejaká taká stratégia že 6 zápasov po sebe tipuješ a funguje to tak že natipuješ jeden a vyhráš tak je dobre. ale ak prehráš tak druhy tiket das za taku sumu s ktorou by sa ti vratil aj ten predchádzajúci tip. A takto až po dobu 6 tiketov za sebou kym neskrachuješ - to môžeš využívať. Len teraz neviem aky je tam ten bank, by si takuto metodu musel niekde najsť, alebo si to vyrátat. Mne sa už stalo že som neuhádol 6 zápasov za sebou - aj ked to znie asi absurdne ale stalo sa, takže ma to neoslovilo.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť