Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod martin4441 » 2. Mar 2020, 0:48

Ahojte, minulý týždeň som si dotoval konto na Tipsporte sumou 3000€ (viem celkom dosť ale chcel som staviť na istotu aj moja chyba že som si neprečítal podmienky pred tým ako som to vložil) , avšak tesne pred tým som si to rozmyslel a rozhodol som sa nestaviť a požiadal som o výplatu vkladu späť. Tu však nastal problém , keďže som porušil pravidla a vloženú sumu som podľa podmienok Tipsportu neprestávkoval a preto mi vklad zamietli poslať späť na účet . Nevie niekto o možnosti ako toto obmedzenie obísť keďže neplánujem prestavovať tak vysokú sumu a toto mi príde smiešne aby ma Tipsport nútil prestávkovať môj vklad bez možnosti návratu dotovanej sumy späť. Za každú radu budem veľmi povďačný.
martin4441
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 2. Mar 2020, 0:34

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod Bure96 » 2. Mar 2020, 9:00

Máš tam 1500 netov grátis. Za to môžeš tiež staviť. Ale to len na okraj.

Podľa môjho názoru ide len o to aby si stavil nejakú sumu. Aby sa peniaze takýmto spôsobom neprepierali tak to je takto obmedzené. Nie som si úplne istý ale skus staviť napr. 10 eur a potom požiadaj o výber. Nemajú právo na to aby si prestavkoval celý svoj vklad 1x.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod martin4441 » 2. Mar 2020, 19:08

Ďakujem za odpoveď, písal som im aj na podporu avšak odbili ma ich pravidlami a na konkrétnu otázku koľko musím prestávkovať aby som si to mohol vybrať mi neodpovedali. A kedže som už dostal jedno upozornenie ohľadom podozrivých výberov tak sa bojím to znovu skúšať aby mi náhodou nedali ban. Ak sa možem opýtať vy máte skúsenosti z výberom peňazí ktoré ste neprástávkovali ? Rozmýšlam ešte že im vypovedám zmluvu .
prikladám čo mi napísali na podpore :
Dobrý deň,

podľa Všeobecných podmienok pre elektronické tipovanie, s ktorými ste pri registrácii súhlasili,
Tipujúci nie je oprávnený využívať herný účet iným spôsobom, ako je uvedené v týchto podmienkach.
V prípade, že ste herný účet zakladali za iným účelom, ako je uvedené vo Všeobecných podmienkach,
môže spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. pristúpiť k okamžitému zrušeniu Zmluvy,
pričom si spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. uplatní právo na úhradu vzniknutých nákladov (napr. bankové poplatky a pod.)

Podľa zákona 298/2008 Z.z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú takéto finančné transakcie zakázané a veľmi sledované, takže výplata bez hrania nie je možná.

Podľa bodu 3 ods. 13 Všeobecných podmienok:

Tipujúci nie je oprávnený využívať herný účet na prevod prostriedkov bez ich využitia k úhrade Vkladu za uzatvorené Stávky, či inej služby podľa týchto VP.
Tipujúci nemôže finančné prostriedky, ktoré boli vložené na jeho herný účet
(s výnimkou prostriedkov pripísaných z titulu Výhry), prevádzať na bankový účet,
ani akýmkoľvek iným spôsobom ich previesť z príslušného herného účtu.
Výnimku tvorí zrušenie príslušného herného účtu z akéhokoľvek dôvodu a v súlade s týmito VP,
pri ktorom vznikne Tipujúcemu nárok na vyplatenie zostatku na hernom účte.
V prípade porušenia tohto obmedzenia zo strany Tipujúceho, má Tipsport právo na náhradu nákladov
vzniknutých pri týchto transakciách a za tým účelom môže použiť zostatky Herného účtu.
V prípade, že po tomto odpočítaní bude Herný účet vykazovať mínusový zostatok,
je Tipujúci povinný dotovať Herný účet tak, ako je uvedené v ods.12.
Ak dôjde zo strany Tipujúceho k opakovanému porušeniu podmienky podľa prvej
a druhej vety tohto odstavca, má Tipsport právo na okamžité zrušenie Zmluvy.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom
Jaroslav Valovič
martin4441
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 2. Mar 2020, 0:34

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod Bure96 » 3. Mar 2020, 9:03

dobry den,

skúsim niekomu napísať a uvidíme čo mi odpíše. Dám vám potom vedieť. Ale vy ste skúšali písať do Tipsportu e-mail a keďže vám neodpovedali na čo ste sa pýtali, oveľa lepšie je tam zavolať.

Idem zisťovať. Neviem kedy dostanem odpoved počítam, že najneskôr do konca týždňa.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod martin4441 » 3. Mar 2020, 11:37

Ďakujem veľmi pekne za ochotu veľmi si to cením. Včera som im tam volal ale pán na podpore mi nevedel povedať že koľko musím prestávkovať, skôr že prvýkrát bol asi problém že som nastavil nič. Medzičasom som však stavil 5 tiketov, tak mi povedal že to mám skúsiť znovu,že to systém možno vezme. Systém to však znovu zobral ako podozrivú transakciu a preto mi prevod stornovali a poslali späť na účet a prišlo mi druhe upozornenie.

Vážený pán, Jankech.

Vaša požiadavka o výplatu finančných prostriedkov na bankový účet bola zamietnutá.

Dovoľujeme si Vás opakovane upozorniť, že niektoré Vaše transakcie boli vyhodnotené systémom ako neštandardné a zistili sme, že nie sú v súlade so Všeobecnými podmienkami, bod 3, odstavec 13, nakoľko vložené peniaze by mali byť použité výhradne k úhrade stávok.

Tak som tam volal dnes znovu a dohodol som sa že tam napíšem email a oni ho posunu na ekonomické oddelenie. Tak uvidím čo ďalej.
martin4441
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 2. Mar 2020, 0:34

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod Bure96 » 3. Mar 2020, 14:23

no som zvedavý na vyjadrenie ekonomického oddelenia. Ja tam čo som písal, že mi nevedia pomôcť, že by si mal opätovne kontaktovať e-mailom zákaznícku podporu s tým, že ich kolegovia vás budú presne informovať v čom je problém. Ale vzhľadom na to, že už to ide na ekonomické oddelenie, tak sa to hádam vyrieši.

Budem veľmi rád ak nás budeš informovať ako to celé dopadlo, aby sme vedeli, že či je naozaj potrebné prestávkovať celý prvý vklad. Keď budem vedieť ako to dopadlo, tak teoreticky to môžeš ešte kdesi preposlať ak bude treba (ale nie som si istý, či nám pomôžu - lebo to je skôr legislatívny problém toto a oni musia len dodržiavať legislatívu).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod martin4441 » 3. Mar 2020, 17:26

No po dohovorení sa s ekonomickým mi ako jedinú variantu vyriešenia môjho problému navrhli zrušenie môjho herného účtu , s tým že v tomto prípade mám nárok na celé vrátenie svojho zostatku. Tak som tam dnes poslal úradnú žiadosť a dúfam že sa to už takto vyrieši.
Jasné budem informovať ako to celé dopadlo nech sa nováčikovia ako ja poučia z takýchto prísnych pravidiel aké Tipsport má.
Ešte raz ďakujem za ochotu pomôcť a prajem Vám pekný deň.
martin4441
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 2. Mar 2020, 0:34

Re: Problém pri výbere vkladu v Tipsporte

Poslaťod Zbyněk Gašpar » 10. Mar 2020, 10:21

Ahoj kluci, něco docela podobného se stalo mému příteli před několika týdny. V jeho případě však byl problém vyřešen na jeden den zákaznickou podporou. Co se stalo s vaší situací? Našlo ekonomické oddělení správné řešení?
Zbyněk Gašpar
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 4. Mar 2020, 16:06


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť