Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Prerušený zápas

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Prerušený zápas

Poslaťod Jojo916 » 5. Dec 2016, 9:13

Chcel by s sa vas opýtať a poradiť co v pripade ak na tikete mam zapas ktory bol prerušený a nedohral sa co teraz da sa dajak predčasne vyplatiť
Jojo916
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 4. Dec 2016, 8:32

Re: Prerušený zápas

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2016, 21:23

teoreticky možné je, že bude mať na takýto zápas stávková kancelária možnosť predčasného vyplatenia. Všetko však závisí od podmienok stávkovej kancelárie - čo sa urobí so zápasom, ktorý sa neodohrá. Osobne by som sa skôr priklonil k názoru, že predčasné vyplatenie k dispozícií nebude. Ale neviem lebo skúsenosť nemám.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prerušený zápas

Poslaťod Jojo916 » 5. Dec 2016, 22:24

Podal som to v synottipe a bol som sa informovat a vraveli ze nemôžu mi ho vyplatiť a tak teraz nvm co s tym niekde to je do 48 hodín a potom musia predčasne vyplatiť tiket
Jojo916
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 4. Dec 2016, 8:32

Re: Prerušený zápas

Poslaťod Bure96 » 5. Dec 2016, 23:54

Mas na mysli taketo predcasne vyplatenie. Ja ze cez funkciu cash out. V tvojom pripade to bude asi tak ze ak sa zapas nedohra do 24 hodin tak potom tento zapas by mal byt stornovany. Ja vsak nepoznam pravidla synottipu takze si to musis nastudovat.

Ak sa zapas bude opakovat povedzme o 30 dni tak dovtedy urcite nebudes musiet cakat. Mali by ti ho predcasne vyplatit. Skor cakaju na oficialnu informaciu kedy sa tento zapas dohra.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prerušený zápas

Poslaťod Jojo916 » 6. Dec 2016, 18:40

Len asi problem je v tom ze som to podal v synotipe a nvm ci tam vyplacaju vopred
Jojo916
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 4. Dec 2016, 8:32


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 1 hosť