Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

platene tipy

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 22. Máj 2015, 9:16

to či kurz padá alebo nie sa nebudem ani pýtať, lebo viem svoje. nehovorím, že padne každy ale čo som mal možnosť vidieť live, tak chodili dole. Ešte sa rychlo všetci ponahlali lebo to bude nepodatelne.

tie tvoje dedukcie majú ale chyby:

Ak kurz padne 0,2 pri kurze 1,8 a ty podávaš stávku v dôvere 5/12 a máš unit 100 EUR, tak vieš koľko prerobíš?
Je to celých 100 EUR na jednej stávke. Pri desiatich takýchto stávkach si už ako keby v mínuse 1000 EUR.

Ďalej hovoríš o tom, že si hráči tipujú podla seba resp. nedodržujú plan. Potom píšeš o tom, že ked nechcú nemusia ten tip podávať. Takže opäť nedodržujú plan. Nezda sa ti, že si protirečíš?

Nerieš môj článok, lebo ten článok je o platených tipoch nie o tom ako majú ľudia tipovať. Na to je iný článok a určite v nom nebude aby si ako prvé predplatili tipy :bang:
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: platene tipy

Poslaťod Mickey » 23. Máj 2015, 1:39

samson1111 píše: Keby si mal nejake tipy tak by si vedel ze polovica z nich vobec nepada a ze cca 10 % z nich dokonca este rastie na kurze

1. keby si vedel ake kurzy budu rast a ake klesat si milionar :mrgreen:

samson1111 píše: . A take markantne rozdieli v pade kurzov niesu a ak su tak treba si vybrat tipera ktory sa nesprava cestne a vybera tie naj. kurzy v kdejakych stavkovych kancelariach . ( tie si uvedomuju ze maju najvyssiu ponuku a to odost od ostatnych a tak znizia ) Ale vecsina tiperov dava realne kurzi ... podla statistik ktore si vediem tam realny kurz je nizssi od 0,1-0,15 niekedy aj 0,2 ale to su vecsinov kurzi medzi 2,1-2,6

2. ak toto myslis vazne tak si gambler :bang:
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: platene tipy

Poslaťod Mickey » 23. Máj 2015, 1:45

samson111 píše:Ak chces pisat članky či pomoct tiperom pis o tom kde robia chyby a ako tieto chyby napravit a nie o tom ci platene tipy su alebo niesu vhodne . Kamen urazu je to ze sa nedrzia takzvaneho Obchodneho Planu a pridavaju vlasnte tipy , predcasne rusia uz uzavrete stavky , davaju do tipovania prilis vela emocii , nechavaju sa uniest situaciou či chcu silou mocou vyhrat statene peniaze


Ja som rad ze robia chyby a nedodrziavaju MM atd ... lebo inak by inak by sa uz nedali na tipovani zarobit ani tie drobne. Uz aj tak je to dost tazke...
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: platene tipy

Poslaťod HnnbL » 1. Sep 2015, 22:09

raz som si zaplatil platený tip a bol to podvod. vy máte aké skúsenosti?
HnnbL
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 1. Sep 2015, 22:08

Re: platene tipy

Poslaťod Bure96 » 2. Sep 2015, 18:22

existujú rôzne nekalé praktiky. chystám aj nejaký článok aby ľudia vedeli ako to funguje. Bohužiaľ na tomto sa dá rychlo zarobiť a ľudia su proste naivný. Keď si človek neoverí historiu resp nemá si ju ani ako overiť a napriek tomu tomu človeku dôveruje tak potom je to ťažko.

Dôležité je si uvedomiť, že ten čo vám chce dať tie tipy tak nič neriskuje!
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia