Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na cen

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na cen

Poslaťod Andrej44 » 14. Nov 2019, 13:00

Dobry den. Mam taku specialnu otazku- mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na centrale akejkolvek stavkovej kancelarie aj napriek tomu, ze som v registri vylucenych osob? Lebo zakazane je tipovanie ale vybery by mali byt povolene.
Andrej44
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 14. Nov 2019, 12:55

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Andrej44 » 14. Nov 2019, 13:07

Mal som na mysli vybrat peniaze = vyplatit tiket v hodnote 10000 eur ktory som si podal (a vyhral som ho) ked som uz bol v registri vylucenych osob (cize osob, ktore maju zakazane tipovat zo zakona). Moj nazor je taky, ze ano :). Len nerad by som prisiel o take peniaze, kebyze nie. :)
Zatial som to sice nevyhral, ale pracuje sa na tom.
Andrej44
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 14. Nov 2019, 12:55

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Bure96 » 14. Nov 2019, 14:12

musím povedať, že si ma dnes rozosmial tou poslednou vetou :)

nechápem detaily. Ty si tiket podal ešte skôr ako si bol v registri? Ak áno ako si tiket podával? Online alebo na pobočke?

Priznám sa, že ak na pobočke, tak ja neviem ani ako to tam majú ošetrené. Tam ked ti berú tiket musíš sa vždy preukázať občianskym a na základe neho to pozerajú alebo ako? Ja som na pobočke nebol ani nepamatam.

Neviem ako presne to funguje, ale logicky mi to príde tak, že nemajú dôvod ti to nevyplatiť. Ak si to podal na pobočke, tak ty môžeš byť len ten čo prišiel po výhru a nikto nemôže vedieť, kto reálne ten tiket podal.

Ale ak si chceš byť úplne istý, tak stačí zájsť na stránku úradu pre reguláciu hazardných hier a tam si nájsť nejaký kontakt: https://www.urhh.sk/web/guest/reg_vylucenych_osob
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Andrej44 » 14. Nov 2019, 16:15

Ja viem že je to špeciálna otázka, tak som si myslel, že mi tu nejaký odborník poradí.
Tak ešte raz: som v registri, prišiel som na pobočku- a podal si tiket. Neoverovali ma, lebo nie vždy to robia. Ale to nechcem rozoberať. A bolo by veľmi škoda keby to všetci a vždy overovali, pretože tento štát nie je schopný zabezpečiť Človeku istotu práce (a iné dôvody...) a preto sa o to snažím takýmto spôsobom.

Myslím si inak že diagnózu "patologické hráčstvo" má aj tak veľa ľudí, ktorí tipujú zápasy.

Ty si ma zase rozosmial tým, že: " Ja som na pobočke nebol ani nepamatam.." A prečo?. Ja keď idem na pobočku a držím ten vytlačený tiket, mám z toho aj lepší pocit než ked je to len virtuálne.

A myslím si, že tieto peniaze sa vyhrať dajú. Aj za 50 centov. Lebo tipujem už dlhodobo a keď som urobil nejaké chyby v tipovaní, veľakrát to bolo preto, že som napr.
chcel peniaze "hneď" a to potom spôsobilo, že som dával stávky s vyššími kurzami a napr. na 1 deň, prípadne.zápasy, ktoré by som inak nedal. Radšej si to rozložím na menšie a počkám si aj dlhšie na zápasy, ktoré sa mi zdajú istejšie.
Andrej44
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 14. Nov 2019, 12:55

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Bure96 » 17. Nov 2019, 13:39

moc nerozumiem tomu prečo ťa to rozosmialo, ale ja nechodím preto na pobočky, lebo by som musel platiť manipulák (ak sa ešte platia) a nemám tam v podstate ani čas chodiť. Dosť preto využívam mobilné aplikácie. Ale na druhej strane chápem ak niekto povie, že ísť na pobočku ma svoje čaro.

tak pozri ty si si povedal tiket no nikto nevie že si ho podal ty. Počítam, že si žiadnu vernostnú kartu nepredkladal na pobočke. Potom (za predpokladu, že nikto nebude skumať kamerové záznamy)
by to malo byť OK, ale nemam s tym absolútne skúsenosť a ani neviem ako to chodí - je to len moja domnienka.

pozri vyhrať veľké penize sa dajú akurát každým pridaným zápasom sa ti zmenšuje pravdepodobnosť. Ta je síce väčšia ako pri nejakej nejakej loterii, ale stále ide o náhodu. Pravidelne sa tak vyhrávať nedá.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Andrej44 » 19. Nov 2019, 20:56

No dobre. Téma bola asi zodpovedaná, peniaze som nevyhral, ano je to náhoda.

Ale zaujímalo by ma, prečo máš dole napísané, že odporúčaš Tipsport a Fortunu. Ja som tipovallcez obidve, aj cez Niké a Doxxbet. Ja môžem povedať aj jedno negatívum na Tipsport, ktorý sa na tejto stránke tak veľmi propaguje, že nemajú napr. ligy rozpísané aj na 2 týždne. Čo je škoda pre tipérov s veľa zápasmi na tiket. Ďalšie negatívum LIVE STÁVKY- pri futbale (napr. Ruská liga) padne už v zápase 1 gól (60. minúta) a oni vypíšu stávky len na to, že bud padne 0-1 alebo 1 a viac a nevypíšu stávku na 0-2 góly (??). A ešte k tomu dajú o dosť malý kurz na stávku 0-1 gól. Toto platí keď to porovnám s Doxxom napr. Čiže tipér je nútený ísť ešte do väčšieho rizika- staviť že padne max.1 gól (lebo je to ruská liga=menej gólov), aj keby dal radšej že budú max 2. Takto som tam prehral viac tiketov. Mám pocit, že je to stratégia, ako "obrať" ľudí o peniaze. Hlavne tých, ktorí majú nutkanie ten zápas podať a CHCÚ SI NA NEHO STAVIŤ (a NIEČO aj vyhrať). Za pozitívum pokladám že dajú 15 eur zadarmo na stávky a recenzie uzivatelov (ktoré majú často hlavu aj pätu- čo pozerám, na roddiel od Niké). Keď sa pozrieme na Niké, tak tam je Anglická liga rozpísaná až na 2-3 kolá (!). V Tipsporte.asi spia alebo to nemá kto robiť, alebo to nechcú robiť,.ale to je ich chyba.
A Tipsport veľmi rýchlo znižuje kurzy na favoritov v predzápasových stávkach. Že sa nestíham čudovať, keď si to porovnávam hlavne z Niké, kde mávajú na favoritov najlepšie kurzy. Preto tipujem hlavne tam. Ale na Tipsport aj Fortune oceňujem handicapy o 4, 5 aj 6 gólov pri futbale, čo zase Niké nedáva.
Doxxbet zase dáva tuším skoro tie isté zápasy do ponuky čo Niké (aj 3 kolá anglickej ligy), ibaže má o niečo menšie na kurzy na favoritov, ale zas nie tak nízke ako Tipsport. A má tiež vyššie hendikepy (o 3,4,5 gólov) a tiež multiskóre (4:0, 5:0, 6:0). Ale zas mali (dávno som tam nebol) aj pomalú stránku na rozdiel od Niké že ma to.doslova vytáčalo a mal som z toho dosť nervy.

Ale tento týždeň som zarobil na Tipsporte vďaka týmto hendikepom. Inak tam bežne moc netipujem.
Mám pocit, že táto stránka propaguje hlavne Tipsport a Fortunu, kde tipuje asi najmenej ľudí. Ale bez ohľadu na to, obrať o peniaze nás chcú aj tak všetci. Len sa tvária, aké super bonusy ponúkajú a vytvárajú v človeku pocit, aké je to super tipovať, lebo práve u nich dosiahnem vysoké výhry, pričom prehry bývajú na dennodennom poriadku.

Pridám ešte nejaké moje istejšie tipy na tento týždeň:
Futbal: Salzburg- Pölten Salzburg vyhrá aspoň o 3 góly (1.45) a
Ajax- Heracles - víťaz Ajax (1.12) SPOLU TO DÁ min. 1.5 KURZ. Tak za 100 ku aspoň 50 eur sa da vyhrať..

Na Tipsporte alebo Fortune by som si stavil, že Salzburg vyhrá o min. 4Góly- kurz (2.1)+ajax 1 - (1.12).
Andrej44
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 14. Nov 2019, 12:55

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Bure96 » 20. Nov 2019, 17:05

Pozri ak tipuješ za menšie čiastky, tak tebe sa to možno až tak nezdá. No skús si to reálne vyskúšať. Potom uvidíš či bude mať pre teba prioritu to čo majú stávkové vypísané alebo budeš riešiť to či ti to príjmu a za akých okolností.

To čo ty tu opisuješ sú špecifiká. Jedna ja takéto stávky netipujem a ani mi to nechýba, ale to čo ti chcem povedať ak vieš, že ti presne tento druh vypísania chýba, tak jednak môžeš napísať tipsportu (navrh zmeny pre bookmakerov) a dalšia vec môžeš toto tipovať inde, kde vieš že to majú. Dnes sa nenosí mať jeden účet v jednej stávkovej. V každej sú rozdiely.

Čo sa týka rozpisov na viac kôl, tak asi na to majú dôvod. Treba ale povedať aj to, že tipsport umožňuje vyhrať až 300.000 EUR na jeden tiket. Fortuna a Niké len polovicu, čiže sa tak možno čiastočne chránia, ale netuším naozaj či to je dôvod. Ale asi to z nejakého dôvodu majú.

Kurzy - no je pravda, že Tipsport má najväčšiu komunitu, kde sa ľudia navzájom sledujú a keď niekto koho sledujú pridá tip na nejakého favorita, tak ľudia to odpisujú a ide to brutálne rýchlo dole. No absolutne si nemyslím, že Niké má vyššie kurzy. Dokonca Tipsport má vyšší payout ako Fortuna. Niké považujem za hroznú spoločnosť. To keby si vedel aké čachre robia, že vypnú naschvál live stávky, keď vedia že tam hrozí ich vysoká strata, neprijímajú stávky - nechajú ťa čakať veľmi dlho pri schvalovaní. No proste des. To si jednoducho vyskúšaj. Tá stávková je možno dobrá pre tých čo tipujú predzápasové stávky a za menší obnos. To je ich cielovka. Stávkové kancelárie je veľmi ťažké hodnotiť ale to čo je na webe zatím si stojím a nemyslím si, že sa tu niečo zmení v dohľadnej dobe.

Ja mám pocit, že ty sa tu snažíš navodiť to že Niké je dobrá stávková. Tak ja ti to urcite nebudem brať. Chceš tipuj tam, však peniaze ti vyplatia bez problémov. No ich web je pre mna absolutne tragikomicky - nezvladnuty. Nemám rád skoro nič čo urobia. Neviem no. Ja hrávam prevažne na Tipsporte a ani som nezachytil že ich web je pomaly ako píšeš. Vies kolko veci je u Tipsportu lepších? Napr. už len taká vec, že live stávky ti vyhodnocujú hneď a máš tak peniaze ihneď k dispozícií. Ovela lepšie fungujúca funkcia cashout. Jednoducho pre mna je TIPSPORT THE BEST OF THE BEST.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Bure96 » 20. Nov 2019, 17:08

výhra o 3 góly a kurz 1.45? No to kurz čo nemá hodnotu. Je to veľmi riskantný tip. Nevieš ako sa hráči Salzburgu k tomu zápasu postavia a každé kolo nebudú vyhrávať o 5 gólov. Inak nedávno som bol v Salzburgu a môžem povedať, že to je krásne mesto :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Andrej44 » 24. Nov 2019, 23:41

No tak Salzburg tento týždeň parádne remizoval 2:2 a zase sú peniaze fuč. Teraz to aj tak dám proti Admire vonku aspoň o 3 góly. Snáď sa podarí. +Ajax

No Tipsport má podľa mňa stredne rýchlu stránku. Dá sa.
A v Niké som si všimol že akonáhle sú dostupné stávky (z iných zahraničných stávk. kancelárií), tak ich okamžite vypíšu na futbal na 2. týždeň.
Len stále neviem na tom vyhrať.
Ja to tipujem hlavne preto, lebo sa mi nedarí zohnať prácu a nevidím dlhodobý pozitívny výhľad do budúcna čo sa týka peňazí - a teda mojej existencie. Je to náhoda ako píšeš. A robím chybu že do toho viac peňazí, ale neviem, čo iné mám robiť. Mám aj zdrav. problémy..
Andrej44
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 14. Nov 2019, 12:55

Re: Mohol by som si vybrat peniaze - dajme tomu 10000 eur na

Poslaťod Bure96 » 25. Nov 2019, 10:26

no pozri ak chceš byť v tipovaní úspešný je to beh na dlhé trate. Urob si bank - najprv aj malý. Sonduj tipuj si uč sa. Musíš si nájsť hlavneaj zdroje a naučiť sa čítať medzi riadkami. a keď už budeš mať pocit, že ti to ide, tak potom to môžeš rozbaliť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia