Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Begbot trading

Opýtajte sa čomu z tipovania nerozumiete.

Begbot trading

Poslaťod lobotomia » 22. Dec 2016, 16:55

Caute. som tu uplne novo zaregistrovany aj ked diskusie som cital casto a teraz sa chcem tiez nieco opytat :D narazil som na nete na stranku begbot.com . je to investovanie na asi na betfairy cez ich software. pocul o tom niekto? na stranke maju dost info o tom ako to fungue, ale inde sa nic nedozvies. mne sa ta myslienka paci a nie je to uplne unreal. diky za nazory
lobotomia
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 22. Dec 2016, 16:46

Re: Begbot trading

Poslaťod lobotomia » 28. Dec 2016, 16:02

Ok, mam horucu hlavu, skusil som za 300. Budem informovat. Poslem printscreen ak sa tu daju davat obrazky.
lobotomia
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 22. Dec 2016, 16:46

Re: Begbot trading

Poslaťod lobotomia » 19. Apr 2017, 13:53

Moj "kontrakt" ako to nazyvaju uz skoncil, takze dojmy:
- za prve, "pravidelne" pondelkove vypisy z uctu chodia dost nepravidelne, niekedy iba kazdy druhy tyzden, niekedy az v utorok, takze urcite MINUS za spolahlivost
- maily mi spociatku vobec nechodili, takze uz po tyzdni som si myslel ze som sa nechal odrbat, napisal som na jediny mail ktory je na webe a odpoved som dostal asi do 5 minut, s ospravedlnenim, vysvetlenim a odvtedy uz bolo vsetko OK, celkovy dojem z komunikacie urcite PLUS
- tri dni pred skoncenim kontraktu som dostal mail, ze bohuzial nebude mozne vybrat peniaze cez paypal, lebo s nim maju nejake problemy (platil som cez paypal). Uz som tusil ze je to v haji. Navrhli ine varianty vratane bankoveho prevodu, payeer, epayments a bitcoin, na bankovy prevod som nepristupil kvoli osobnym udajom, suhlasil som s vyplatou na payeer. Tri dni po skonceni kontraktu mi prisiel mail ze dakuju za spolupracu, ze peniaze mam na dohodnutej penazenke, plus za komplikacie so zmenou formy vyplaty mi neuctovali ziadny spravcovsky poplatok. Pozriem payeer a na ucte 361 EUR :o
Zatial som novy kontrakt nekupoval, lebo medzitym zrusili 300 eurovy balik a najmensi je teraz 600 eur. Bud to funguje, alebo je to klasicky podvod, ze najskor vypytaju 300 eur a vratia 360, potom vypytaju 600 a nevratia nic. Kazdopadne davam svoje najvyssie hodnotenie 3* z 5.
1* za doveryhodnu komunikaciu a promtne vyriesenie problemu
2* za to ze cely produkt ma z mojho pohladu hlavu aj patu s cim sa nestretavam kazdy den
3* za to ze som dostal spat cely vklad aj s vynosom presne podla toho co bolo priebezne uvadzane v mailoch
4* som este nikdy nedal nikomu lebo vzdy sa da najst nejaka chybicka
5* uz z principu nikdy ziadny financny produkt nemoze dostat
lobotomia
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 22. Dec 2016, 16:46

Re: Begbot trading

Poslaťod zcmmqnrk » 30. Apr 2017, 6:40

Je to jasná pyramída, klasický Hyip, aj keď tento projekt sa môže udržať dlhšie nakoľko výnosy nie sú extrémne vysoké, a nie sú denné, ale veľa takýchto spoločností čaká hlavne na magorov, ktorí investujú maximum, s nádejou, že o dva roky vyberú vklad + 50% zisk, mal si veľké šťastie, že ťa vyplatili, ale asi dúfali, že po tejto skúsenosti si kúpiš hneď balík za 600 euro až na šesť mesiacov, 300 eurové balíky mali len na nalákanie klientov, a získanie kladných referencií, veľa podobných spoločností používajú túto taktiku. Takže ruky preč od nich. Ešte by som doplnil, že Paypal nepodporuje podobné projekty, a spoločnostiam blokuje účty, a ďalší dôvod prečo mohli zrušiť Paypal je, že cez Paypal môžeš podať refund, keby sa ti niečo na nich nepáčilo, a peniaze ti vrátia späť na tvoj účet, a tomu sa chcú práveže vyhnúť. Ďalšia taktika, ktorú používa veľa podobných spoločností, keď v začiatkoch projektu majú v ponuke peňaženku Paypal, nakoľko pre veľa potenciálnych klientov je Paypal známkou vysokej dôveryhodnosti, a môže to byť jediný dôvod, aby spoločnosti uverili, keď majú v ponuke Paypal.
zcmmqnrk
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Apr 2017, 9:23

Re: Begbot trading

Poslaťod Bure96 » 1. Máj 2017, 21:22

neviem či to je pravda, ale keby bolo to čo písal lobotomia súčasť propagácie (marketingu), tak by som sa nečudoval.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Begbot trading

Poslaťod lobotomia » 3. Máj 2017, 22:04

ked som pisal tu spravu, tak som chcel podat co najviac informacii, pisal som aj na anglicke forum, ale tam sa doteraz nikto neozval a informacii je stale malo... ked to teraz po sebe citam s odstupom dvoch tyzdnov tak to vyzera ako jasny marketing :mrgreen:
pre mna je tiez PayPal znamkou doveryhodnosti, takze preto som pisal o tych obavach ked ho zrusili. kazdopadne kedze varovania prisli neskoro, ja uz som uderil za 600 :shock: pomodlite sa za mna a dufajme ze to pobezi este aspon 5 rokov ^:)^
lobotomia
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 22. Dec 2016, 16:46


Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť