Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Skrill vyber na kartu

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

Skrill vyber na kartu

Poslaťod Mickey » 13. Aug 2015, 12:30

Ako dlho trva vyber na zo skrill na VISA kartu?Je to okamzite?
Mickey
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Sep 2014, 18:40

Re: Skrill vyber na kartu

Poslaťod Bure96 » 17. Aug 2015, 13:47

určite to nie je okamžite. ved to je trocha obdobné ako bankový prevod, však to tam treba ručne zadať.
a kedže tvoja platba nebude určite prvá v poradí, tak by som počítal minimálne s 3 dnami.

Za predpokladu, že som to pochopil správne a to je výber penazí zo skrill na tvoju visa kartu
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Skrill vyber na kartu

Poslaťod 46Teggy » 20. Nov 2017, 12:17

Ahoj Thomas, chcem sa spýtať, či máš skúsenosť so SVK bankami ako účtujú svoj poplatok za výber Skrill Mastercard kartou v bankomate? Viem že Skrill si účtuje 1,75%, ale koľko ešte navyše účtujú SVK banky za výber v bankomate? Poprípade je nejaká na SVK, ktorá neúčtuje?
46Teggy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Júl 2017, 10:10

Re: Skrill vyber na kartu

Poslaťod Bure96 » 20. Nov 2017, 13:32

Nazdar. Vie co toto ti povedat neviem lebo z toho bankomatu som vyberal mozno 2x v zivote ale to bolo davno. Popravde ani neviem kde uz mam skrill kartu lebo ja toto moc nevyuzivam. Chcel som s nou par krat platit na internete a viac to neslo ako islo tak som ju kdesi strcil a vobec neviem kde je. Naco mi je taka karta ktora sa neda pouzit na to na co ju potrebujem.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Skrill vyber na kartu

Poslaťod 46Teggy » 20. Nov 2017, 14:00

Takže lepšie je prevodom na účet? Lebo na kreditnú kartu je tam poplatok až 7,50% a to je dosť si myslím.
46Teggy
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 11. Júl 2017, 10:10

Re: Skrill vyber na kartu

Poslaťod Bure96 » 21. Nov 2017, 10:09

no však bud prevodom na účet a potom z účtu vyberáš klasicky cez svoju platobnú kartu alebo v banke na pobočke

alebo potom cez ten bankomat cez kartu Skrill. ale toto je podla mna drahšie. nikdy som to neporovnával, ale však to je jednoduché.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť