Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Prevod z Moneybookers na SK účet...

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

Prevod z Moneybookers na SK účet...

Poslaťod lacko1 » 31. Aug 2010, 15:03

Ahoj Thomas!

Vidím, že si fachman v tipovaní *7 ... Ja iba začínam a práve si chcem zariadiť účet Moneybookers. Na to, aby som to urobil potrebujem info. Aké sú tvoje skúsenosti (prípadne skúsenosti priatelov) s prevodom z Moneybookers na účet v slovenskej banke?? (som vo VÚB-ke)
Ak si chcem peniaze z môjho Moneybookers účtu previesť na účet vo VÚB, tak 1) za aký čas mám prostriedky na Sk účte? 2) Je to bezpečné? 3) Ak si prevediem peniaze z Bwin priamo na účet v banke, je to o moc lacnejšie? Povedzme mesačne prevod sumy 100 eur z Moneybookers na SK účet sa líši o koľko od prevodu priamo na účet?
Sorry, že mám toľko konkrétnych otázok, veľmi by si mi pomohol.

Vdaka - Laco

PS: Rozmýšľam o moneybookers hlavne kvôli bezpečnosti, som však zvedavý aj na cenu a rýchlosť prevodu z MB na SK účet tiež nie je zanedbateľná *32
lacko1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 31. Aug 2010, 11:49

Re: Prevod z Moneybookers na SK účet...

Poslaťod Bure96 » 31. Aug 2010, 18:16

lacko1 píše:Ahoj Thomas!

Vidím, že si fachman v tipovaní *7 ... Ja iba začínam a práve si chcem zariadiť účet Moneybookers. Na to, aby som to urobil potrebujem info. Aké sú tvoje skúsenosti (prípadne skúsenosti priatelov) s prevodom z Moneybookers na účet v slovenskej banke?? (som vo VÚB-ke)
Ak si chcem peniaze z môjho Moneybookers účtu previesť na účet vo VÚB, tak 1) za aký čas mám prostriedky na Sk účte? 2) Je to bezpečné? 3) Ak si prevediem peniaze z Bwin priamo na účet v banke, je to o moc lacnejšie? Povedzme mesačne prevod sumy 100 eur z Moneybookers na SK účet sa líši o koľko od prevodu priamo na účet?
Sorry, že mám toľko konkrétnych otázok, veľmi by si mi pomohol.

Vdaka - Laco

PS: Rozmýšľam o moneybookers hlavne kvôli bezpečnosti, som však zvedavý aj na cenu a rýchlosť prevodu z MB na SK účet tiež nie je zanedbateľná *32


zdravím,

no s tym fachmanom by som to neprehánal.....ja sa mám tiež ešte čo učiť. Skúsenosti sú dobré. Nikdy som nemal nejaký problém až na jednu vec o ktorej nechcem hovoriť, lebo to bola moja chyba - každopádne všetko som s česky hovoriacou podporou moneybookers vyriešil k spokojnosti. Odporúčam ti otvoriť riadny e-mail (najlepšie na gmaili) a používať ho na moneybookers a stávkové kancelárie. Neustále ti tam budú chodiť spamy, takže ak nemáš na to nervy, tak si proste založ na toto uplne zvlášť e-mailovú adresu. Je dôležité mať taky istý e-mail na MB ako aj prihlasovací do stavkovej kancelárie, aby si si mohol vyberať na to peniaze. Keď nemáš tak to treba proste prepisovať a v niektorých stávkových ako pinnacle sa to robí cez zákaznícky servis.

Keď zažiadaš o výber tak takmer vždy to príde do 5 až 7 pracovných dní. Moneybookers sa dá považovať za bezpečný, avšak prispievaš tomu aj ty a to svojím heslom ako na moneybookers tak aj na e-mail. Odporúčam na tieto dve položky zvoliť zložité heslá s tým, že ich už nikde nepoužiješ. Tak by to malo byť všetko bez problémov. Dokonca tam môžeš zažiadať o moneybookers kartu z ktorej potom môžeš vyberať z hociktorého bankomatu. Ja to ale nemám a kvôli bezpečnosti to radšej ani vybavovať nebudem. Čo sa týka tej bezpečnosti, tak neviem o tom, že by niekomu nevyplatili peniaze ak ich tam neprepieraš :) .... ale v podstate myslím, že je to dosť bezpečné. V poslednej dobe si veľmi zakladajú na bezpečnosti.

S tými prevodmi je to takto: Za každý výber o z MB platíš 2 EUrá. Dobre je, že sa ti to tam môže kumulovať a nemusíš ich proste vyberať. Je to proste peňaženka.....keď nechceš nevytiahneš z nej nič :)
Keď vyberáš priamo z bwinu na bankový účet, tak tuším neplatíš nič. Treba pozreť recenzie, tam sú tie poplatky zverejnené. Čiže oproti mb je priamy prevod lacnejší. Výhodou MB je, že máš peniaze okamžite na účte a môžeš tipovať. Ale to vieš. Keď ich vybereš na mb, tak potom tam máš peniaze a ked náhodou vybehne niekde nejaký bonus, tak ich môžeš hneď použiť. Pozor ale na bonusy, lebo nie každá spoločnosť ti dá bonus cez moneybookers.

Riadne vyplnuj údaje pravdivými informáciami a všetko bude ok. Jedinou nevýhodou je, že ak zakážu všetci online stávkovanie, tak potom možno moneybookers neprežije. Niektoré štáty si potrpia na to, aby mali licenciu vo svojej krajine a tak platili dane, ale ide o komplikované riešenie a vôbec si nemyslím, že to ovplivní mb. HOršie by bolo, keby to proste naraz EU zakázala. Ta ma však opačný názor :)
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Prevod z Moneybookers na SK účet...

Poslaťod lacko1 » 2. Sep 2010, 0:15

Dík Thomas!

Zas mám jasnejšie, hoci nie som presvedčený, že sa mi neoplatí posielať peniaze skôr priamo na Sk účet... Tieto peniaze sa na Slovensku už nezdaňujú ak dobre viem, tak potom niet o čom... Výhodu MB vidím v tom, že ak máš väčšie výhry tak si to nosíš v peňaženke bez toho, že by ti do nej niekto z SK mohol kuknúť :) A nestraš s tým zákazom :-)

Pekný deň ti prajem!

Laco
lacko1
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 31. Aug 2010, 11:49

Re: Prevod z Moneybookers na SK účet...

Poslaťod rothstein » 11. Sep 2010, 18:36

Ahoj Thomas,chcem sa opytat ako je to s posielanim penazi z moneybookers na svoj ucet,ci je tam nejako obmadzena vyska ciastky,ktora,ked mi pride na ucet tak sa o to zacnu zaujimat danove urady,alebo nieco podobne...ide mi o to ci si mozem z moneybookers poslat naraz 3000 eur bez nejakych problemov,lebo myslim,ze v v cesku je to nejako obmadzene...za odpoved vopred dakujem
rothstein
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Sep 2010, 18:33

Re: Prevod z Moneybookers na SK účet...

Poslaťod Bure96 » 11. Sep 2010, 19:11

nazdar,

myslím, že banky sú povinné hlásiť sumy nad pol miliona resp. 15 až 20 tisíc eur. teraz neviem ako to je presne.
aj keby si si dal poslať 20 000 eur, myslíš že by sa niečo stalo? jedine by bol o tom informovaný danový úrad a to je asi tak všetko. možno by v tebe prevládala dilema či zapaltiť daň. toto je už na tebe, ale nikdy nebol nikto odsúdený v SR či ČR za online stávkovanie. Čo viem, tak nikto neplatí daň :) je to komplikované s tou daňou a preto to danové úrady ani neriešia.

no a z moneybookers je ak nie si VIP zákazník transakčný limit 21 000 EUR.....čiže tych 3000 eur môžeš v pohode vybrať. z vlastných skúseností môžem povedať, že som nikdy s takouto sumou nemal problémy.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia