Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Pozor na falošné emaily od Moneybookers!

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

Pozor na falošné emaily od Moneybookers!

Poslaťod Directore » 29. Máj 2012, 23:17

Na email mi prednedávnom prišiel email od falošného Moneybookers resp. Skrill. Musím ale povedať, že vyzeral veľmi vierohodne, grafika ako original, v emaily bol dokonca aj uvedeny moj moneybookers email, neviem ako sa k nemu vobec dostali Ani vo sne by ma nenapadlo ze je falosny.

Vo falošnom emaily od Moneybookers na nič neklikajte a hneď ho vymažte prípadne hoďte do spamu.

Ako spoznám, že je email od Moneybookers falošný?
Vo falošnom emaily od Moneybookers nie je uvedené vaše meno a priezvisko (uvidíte tam namiesto mena len e-mailovú adresu! - meno a priezvisko sa ma zobrazovať hneď na vrchu ked vás skrill oslovuje)

taktiež keď si dáte zobraziť detail správy, je tam napr. odoslané z host.lowding.com alebo gmail.com čo je jasný znak podvodu (email od pravého moneybookers má odoslané z: moneybookers.com)
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Pozor na falošné emaily od Moneybookers!

Poslaťod Directore » 1. Jan 2013, 14:36

najnovšia a veľmi sofistikovaná podoba podvodného mailu z Moneybookers (Skrill)
nie, že vám napadne formulár vyplniť a odoslať !!! učite by ste prišli o všetky svoje peniaze na vašom Moneybookers účte

:arrow: nikdy nevyplňajte formuláre posielané na email, takmer vždy ide o podvod !!!



Obrázok
Obrázok užívateľa
Directore
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 5. Feb 2009, 18:00

Re: Pozor na falošné emaily od Moneybookers!

Poslaťod AlexanderKral » 17. Jún 2020, 11:02

Dostal jsem mnoho podobných e-mailů. To je důvod, proč je neotevírám, pokud neznám zdroj. Buď opatrný!
AlexanderKral
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 18. Máj 2020, 9:07

Re: Pozor na falošné emaily od Moneybookers!

Poslaťod Johnny » 11. Aug 2020, 12:13

Ked niekto pyta password v emaili tak to je vzdy podvod.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59


Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť