Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

poplatky v skrille

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 1. Mar 2019, 22:05

Zdravim

chcem si zalozit nejaky ucet bud na skrill alebo neteller ako nahradu za paypal kvoli zarobkom na internete a kvoli zaregistrovaniu sa do stavkovych kancelarii.Mate skusenosti ktore je lacnejsie, ktore ma mensie poplatky, citam ale je to dost zmatocne pisane.
Cez skrill ak chcem napr. previes si peniaze na svoj ucet v mbank je poplatok 5,50 za kazdy prevod, pripadne pri vybere z bankomatu tou kartou skrill plastovou je 1,75 % ?

poradte co je lepsie vyuzit co sa tyka poplatkov.

dakujem
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod PUTIN » 2. Mar 2019, 11:31

Mám skrill kartu, ale ten percentuálny poplatok sa mi zdá strašne vysoký. Takisto poplatok 5,50 za výber považujem za vysoký. Ja presúvam peniaze zo skrillu do Tipsportu kde aktívne stávkujem a po čase si ich odtiaľ presuniem na bankový účet. Už aj Niké má možnosť dotácie konta cez Skrill takže aj tam by to malo fungovať.
Obrázok užívateľa
PUTIN
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21. Okt 2009, 18:28

Re: poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 3. Mar 2019, 10:25

super dik za tip, tiez chcem zacat so stavkovanim tak to skusim tak. ale ked presuvas na ucet v stavkovej je to bez poplatku, to vlastne davas akoby cislo uctu a tam presuvas ?
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 8. Mar 2019, 12:26

este sa prosim Ta chcem opytat nedocitala som sa ci je poplatok za zrusenie skrill uctu, ak ho budem neskor chciet zrusit.

vdaka za odpoved
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 8. Mar 2019, 12:44

este otazka ako viem na skrill ucet vlozit, mozem normalne prevodom z mbank potom ako si vytvorim skrill ucet :lol:
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod Bure96 » 8. Mar 2019, 17:24

ahoj, poplatok za zrušenie nie je.

Ano jeden zo spôsobov vkladu je aj bankový prevod. KLudne sa to dá ale aj cez platobnú kartu.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 14. Mar 2019, 0:21

:D super ze sa za zrusenie neplati. tak si ho idem zriadit.
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod alexandra33 » 15. Mar 2019, 8:28

PUTIN píše:Mám skrill kartu, ale ten percentuálny poplatok sa mi zdá strašne vysoký. Takisto poplatok 5,50 za výber považujem za vysoký. Ja presúvam peniaze zo skrillu do Tipsportu kde aktívne stávkujem a po čase si ich odtiaľ presuniem na bankový účet. Už aj Niké má možnosť dotácie konta cez Skrill takže aj tam by to malo fungovať.


este k tejto teme skrill karty, je mozne prijimat na skrill kartu aj peniaze v usd, ze sa mi to hned nejak prevedie na eura, pripadne aky je tam pri tom poplatok. dik
alexandra33
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 1. Mar 2019, 22:01

Re: poplatky v skrille

Poslaťod Bure96 » 18. Mar 2019, 16:26

no však kartu máš napojenú na skrill účet. čiže ked ti tam niekto pošle dolára tak sa to prekonvertuje.

Aký kurz sa využíva pri platbách v cudzej mene?
Denný kurz európskej centrálnej banky (ako ochrana pred rizikom spojeným s poklesom kurzu sa účtuje 3,99 % z celkovej sumy).
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: poplatky v skrille

Poslaťod Lucker » 22. Sep 2020, 19:56

Skrill som nepouzival dlhsi cas.Na ich stranke sa pise ze poplatok za vklad bankovym prevodom je 1%.Tu sa pise ze je to zadarmo.Peniaze som tam dlhsie nevladal.Mozte mi niekto napisat ako to je?

Na tejto stranke som si vsimol ze od 3.11.2020 bude skrill rozlisovat 2 zakaznicke uovne,Skrill mam overeny a vklady som samozrejme vykonal uz davno, no je tam podmienka pouzivania skrill mobilnej applikacie.Tu znamena ze ked poslem niekomu na skrill peniaze cez webovu stranku tak budem platit vyssi poplatok 2.99%?
Ak ano tak je to prinamensom zvlastne.
Lucker
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 31. Máj 2019, 15:46

Ďalší

Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť