Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Všetko o najobľúbenejšej internetovej peňaženke.
Recenzia Skrill (SK) | Recenze Skrill (CZ)

Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Johnny » 10. Aug 2020, 10:10

Este v januari mi fungoval mbank, ale ked som skusal tento tyzden tak uz mi vklady neprejdu, ci uz bankovym prevodom alebo kartou. V slobodnej EU v roku 2020 clovek nemoze ani vlozit peniaze na elektronicku penazenku.

Ak ziadna banka toto nedovoluje, neviete ci este funguje stary trik s Netellerom? Vraj ked vlozite tam na nehazardne ucely a preposlete to na Skrill tak uz sa to da pouzit na hazard.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Bure96 » 10. Aug 2020, 13:12

a skúšal si to cez zrýchlený prevod iba? alebo aj klasickým prevodom?
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Bure96 » 10. Aug 2020, 13:21

TAK ja som to skúšal a všetko funguje. Vkladal som cez mbank cez intertnet banking. Ked všetko zadáš potrvrdíš, tak potom ti tam ide ta zelená čiara počas ktorej ti príde informácia na telefon a musíš sa prihlásiť pre potvrdenie. Ked to skončí vyberieš si z ktorého účtu to mám byť stiahnuté (ak máš iba jeden, tak na výber mať nebudeš) a potom ti znova ide ta zelená čiara, kde ti zase pride sprava na mobil a musíš to potvrdiť.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Johnny » 10. Aug 2020, 14:33

Daval som zrychleny prevod, ale neviem preco by to malo vadit, ved rozdiel je len v tom, ci to banka odosle dnes alebo az zajtra. Normalne mi odsili peniaze z uctu a na druhy den sa vratili bez udania dovodu. Minuly rok som tiez daval zrychleny prevod a islo to.

A Bure, funguje ti aj vklad kartou? Bankovy prevod na Skrill moze trvat aj 5 pracovnych dni, co je dost neprakticke.

Ja som medzitym objavil ako to obist, vklad na Matchbook kartou je okamzity a vyber z Matchbook do Skrill je par minut, vsetko bez poplatkov.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Bure96 » 10. Aug 2020, 14:55

ale ved ak máš peniaze raz na skrille, tak ako ti ich môžu vrátiť? - ja ich tam mám a budem teda sledovať či tam ostali.

A ty ked ked si ich tam odoslal a vrátili ti ich, tak už si ich mal pripísané na skrille?

Ja sa priznám, že som kartou nevkladal. ale tam ak to chceš používať na hazard, tak jedina visa (cez mastercard nemôžeš posielať do stávkovej či kasína)

no tak 5 dní jasné, to je dlhá doba. Potom odporúčam mať ešte bankový účet v ČR. Ale ako hovorím ja som poslal a peniaze mám na skrille. žiadny problém

A cez ten matchbook - neviem či je medzi blokovanými spoločnosťami ale ak nie, tak teoreticky byť môže a potom je problém s bankovými prevodmi. Môžu sa ti stratiť peniaze teoreticky. Nemám s tym skúsenosť ale. Ja len ked hram v zahraničí, tak jednoducho cez skrill všetko riešim.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Bure96 » 10. Aug 2020, 14:56

a kartou som vkladal cez vub a to mi prešlo v pohode
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Johnny » 10. Aug 2020, 15:17

Peniaze mi nedosli na Skrill, len v mbank historii mam prevody -300 a +300 eur na druhy den. Ako keby to bankovy system nepustil lebo Skrill je zakazany, ale zistil som ze nie je.

No skusil som zase vklad kartou za euro, to mi vzalo, potom 100 eur, to neslo, potom 30 eur a zase to slo. Limity na karte mam ovela vyssie tak neviem preco 100 eur nevzalo. Takze dobra sprava, Skrill nie je blokovany, ale este nikdy som nemal taketo problemy s vkladmi.
Johnny
Nováčik
Nováčik
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10. Aug 2020, 9:59

Re: Ktora banka este dovoli vklad na Skrill?

Poslaťod Bure96 » 11. Aug 2020, 13:23

no peniaze mne ostali, žiadne sa nevrátili.

Tak to sa potom opýtaj v Skrille cez podporu, prečo nezobralo ale zároveň sa opýtaj aj banky. Problémy môžu byť rôzne ale toto bude iba niečo s limitmi.
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03


Späť na Skrill (Moneybookers)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia