Máte otázku, skúsenosť alebo potrebujete poradiť? Zaregistrujte sa (30 s) a napíšte svoj príspevok. Radi vám odpovieme a poradíme!

DOXXbet víta začiatok jarnej časti slovenskej futbalovej lig

Využite bonusové ponuky stávkových kancelárií.

DOXXbet víta začiatok jarnej časti slovenskej futbalovej lig

Poslaťod Bure96 » 26. Feb 2016, 13:36

TN vs. BA

Hneď v úvode jarnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže nás čaká šláger AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava a práve s týmto zápasom sme pre vás pripravili akciu, s ktorou môžeš len získať. Stačí, ak stavíš akúkoľvek LIVE udalosť z tohto zápasu a ak bude výherná, dostaneš od nás navyše voľnú stávku v hodnote 5€. Táto akcia sa vzťahuje aj na nevýherný tiket. LIVE udalosť zo spomínaného zápasu musí byť však výherná. Vyber si z našej širokej ponuky udalostí, stav si na svojho favorita a naštartuj jarnú časť so skvelým bonusom!

doxxbet.com

Pravidlá a podmienky:
Akcia sa začína 27. 2. 2016 15:45 SEČ a končí 27. 2. 2016 17:45 SEČ.
Do akcie je automaticky zaradený každý stavený tiket počas trvania akcie, ktorý spĺňa stanovené podmienky.
Minimálny vklad na jeden tiket pre zaradenie do akcie je 5,00 € vrátane MP (manipulačného poplatku).
Tiket musí obsahovať minimálne jednu LIVE udalosť zo zápasu AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava, ktorá spĺňa podmienku minimálneho kurzu 1,5.
Akcia sa vzťahuje len na jednoduché tikety (sólo stávky a kombinované stávky). Neplatí pre rozpisové a skupinové tikety.
Každému hráčovi bude do akcie zaradený iba jeden tiket, ktorý splní stanovené podmienky.
Akcia bude vyhodnotená na základe výhernej akejkoľvek LIVE udalosti zo zápasu AS Trenčín - ŠK Slovan Brastislava. Každý hráč, ktorý má na tikete akúkoľvek LIVE udalosť výhernú zo spomínaného zápasu s minimálnym kurzom 1,5, bude odmenený voľnou stávkou v hodnote 5€. Voľná stávka bude pridelená na hráčsky účet do 7 dní od skončenia akcie.
Voľná stávka bude k dispozícii po výbere zápasov na tiket a vzťahuje sa na ňu podmienka minimálneho celkového kurzu 3. Platná je do konca kalendárneho roka 2016.
DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku, alebo v prípade, ak už bola pridelená na hráčsky účet, túto stávku odobrať.
DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu v prípade podozrenia zo zneužitia

doxxbet.com
Na tipovanie odporúčam stávkovú kanceláriu Tipsport alebo Fortuna.
Obrázok užívateľa
Bure96
Podpora
Podpora
 
Príspevky: 1435
Registrovaný: 10. Feb 2009, 17:03

Späť na Promo akcie a bonusy stávkových kancelárií

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť